Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Lenon
Post : 23 wrz 2006 20:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 62
  • Dołączył: 28.07.2006
  • Skąd: zza pieca


Mam kilka pytan (znow) :>

1. Zauwazylem, ze np do helmu mozna podczepic np noktowizor. Dziala on wtedy? Bo mozna sprawdzic efektem wizualnym czyli w nocy po zalozeniu googli rozswietla sie wieksza przestrzen. Na helmie nie nie rozswietla, ale moze byc tak, ze dziala, stad moje pytanie.

2. Jakis czas temu przegladalem forum o 1.13 i widzialem na screenach jakies drzwigi, na ktore mozna wejsc. Na innych czolgi, ktorymi mozna smigac. To wszystko jest? Wiem ze np nalotu juz nie ma.

Tyle ode mnie poki co :027:


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Lenon, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Maxwell
Post : 23 wrz 2006 20:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 31.08.2006


1) niestety nie działa - musi być na twarzy. Tak samo okulary i maska p-gaz.
Podobnie z apteczkami, wytrychami i nożami KCB itp. - nie użyjesz dopóki ich nie wyjmiesz z kieszeni. Detektor metali jako jedyny funkcjonuje w kieszeniach pancerza.

2) nie widziałem takich możliwości jak dotąd...


*
 
Kijek
Post : 24 wrz 2006 07:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Ad.2 To widziałeś zapewne dodatek Renegade Republic robiony na wersji 1.13


*
  WWW
lukasamd
Post : 24 wrz 2006 09:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W sumie szkoda że noktowizor nie działa jak jest na hełmie - robi się przynajmniej porządek w ekwpinku.

To co widziałeś to na bank był wyczekiwany mod który jest w fazie produkcji - JA2 Renegade Republic. Jak dobrze pamietam to takie zdjecia są i u nas w galerii (specjalnie dla JAC! ;) ).


*
  WWW
Lenon
Post : 24 wrz 2006 12:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 62
  • Dołączył: 28.07.2006
  • Skąd: zza pieca


Aha widocznie nie przeczytalem co to, tylko zakodowalem "1.13" ;)
W tym dodatku chinskim do 1.13 jest helm ze "nausznikami" (elektroniczne ucho w wersji pl) dziala to?

_________________
Nie chciałem Cie zastrzelić, ale w mojej broni mieszka ktoś kogo słucham.


*
 
Maxwell
Post : 24 wrz 2006 16:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 31.08.2006


Powino działać - różnica jest taka że np. noktowizor ma klasę przedmiotu "face item" (więc działa gdy jest na twarzy).
Hełm o którym mówisz ma klasę pancerza i dodatkową klasę hełmu, tak więc działa gdy go umieścisz na głowie i róznica między nim a zwykłym hełmem to parametr <HearingRangeBonus>5</HearingRangeBonus>.

_________________
I've... seen things you people wouldn't believe. Hmm... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like... tears in rain.


*
 
Lenon
Post : 24 wrz 2006 17:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 62
  • Dołączył: 28.07.2006
  • Skąd: zza pieca


Niestety nie sprawdze tego... Tyle, ze niby ten helm laczysz ze sluchawkami.

_________________
Nie chciałem Cie zastrzelić, ale w mojej broni mieszka ktoś kogo słucham.


*
 
Maxwell
Post : 24 wrz 2006 17:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 31.08.2006


To juz zależy jak to zrobiono - czy po przez merges czy attachments. Jak merges (słuchawki + hełm = nowy hełm) to masz to co napisałem powyżej, a jak attachments to musiałbym podejrzeć bo nie wiem jak to można osiągnąć by słuchawki działały na twarzy i na hełmie...

_________________
I've... seen things you people wouldn't believe. Hmm... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like... tears in rain.


*
 
XBARTEKX
Post : 12 paź 2007 18:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


A ja odświeże temat bo mam problem w wersji 687 nie da sie włożyć extended eara noktowizorów itd. Wywala mi np. EXTENDED EAR I NOTHING NIE MOGĄ BYĆ UŻYWANE JEDNOCZEŚNIE. Pomoże mi ktoś z tym?? :D


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 24 paź 2007 17:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Pozwolę sobie walnąć jeden post za drugim ale problem jest wciąż a ja naprawić go nie mogę.


*
  WWW
Adrian
Post : 13 kwie 2008 18:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 25.04.2007


Jako że to temat ,,pytania o przedmioty" to mam takie małe pytanko: czy stan składnika 18 ma jakiś wpływ na to jak ulepszy się nam np. kamizelka?


*
 
lukasamd
Post : 13 kwie 2008 19:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Z tego co pamiętam to nie, nie ma to wpływu na ulepszenie. Na pewno będzie różnią pomiędzy ulepszaniem kamizelki która ma 100% a stanu a 50% stanu ale można je przecież naprawić.


*
  WWW
RE5P3CT
Post : 08 lip 2008 23:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 11.07.2007


Odświeżę.

Cytuj:
A ja odświeże temat bo mam problem w wersji 687 nie da sie włożyć extended eara noktowizorów itd. Wywala mi np. EXTENDED EAR I NOTHING NIE MOGĄ BYĆ UŻYWANE JEDNOCZEŚNIE. Pomoże mi ktoś z tym??


Ten sam problem, ma ktoś remedium (troszkę wkurzające, jak cię gazem musztardowym obrzucają, a ty nawet pgegaza założyć nie możesz ;))?


*
 
stud3nt
Post : 19 lip 2008 17:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 19.07.2008


RE5P3CT pisze:
Odświeżę.

Cytuj:
A ja odświeże temat bo mam problem w wersji 687 nie da sie włożyć extended eara noktowizorów itd. Wywala mi np. EXTENDED EAR I NOTHING NIE MOGĄ BYĆ UŻYWANE JEDNOCZEŚNIE. Pomoże mi ktoś z tym??


Ten sam problem, ma ktoś remedium (troszkę wkurzające, jak cię gazem musztardowym obrzucają, a ty nawet pgegaza założyć nie możesz ;))?



Przyczyną tego błędu jest samo spolszczenie, a raczej fakt, iż powoduje ono uruchomienie gry w wersji 687. A wyżej wymieniony błąd jest integralną częścią tej wersji gry.

Nie ma innego rozwiązania, jak wgrać nowszą wersję spolszczenia - uruchomi ono grę w wersji 1796 i jest to na razie najwyższa spolszczona wersja. Ale mówię: WARTO!!! Choćby dla wrażenia, jakie wywołuje wizyta w sklepie Bobby Ray's. W wersji 687 broni jest cała masa, natomiast tu jest tego cała wielka góra, plus nowe rodzaje amunicji. Cud, miód i orzeszki.


*
 
pudel89
Post : 05 cze 2011 23:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 30
  • Dołączył: 16.12.2010
  • Skąd: Ełk


Czy wie ktoś jaki przedmiot można zamontować w niektórych karabinach w polu: "external attachments" poza innym chwytem pistoletowym dającym możliwość strzelania serią? Pola są 2 a tylko ten przedmiot znalazłem.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron