Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Ripper
Post : 04 sty 2016 20:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Gram w 1.13 z mapami WF, zrekrutowałem Conrada, no ima on na swoim portrecie taką jakby ikonkę kapelusza, z tego co wiem to oznacza że jest szpiegiem, mam pytanie jak to wyłączyć ?

Bo do Conrada żaden wróg nie strzela, i mogę po prostu chodzić i wszystkich kopać w sektorze a nikt do niego nie strzela... trochę to bez sensu, także jak wyłączyć to aby conrad już tym szpiegiem nie był ?

screen http://pl.tinypic.com/view.php?pic=j0a7 ... oua5lJ3Qnl


*
 
hutnik
Post : 05 sty 2016 14:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 25
  • Dołączył: 29.09.2008


Tak samo u mnie było z takimi postaciami jak: John Kulba, Mary Kulba, Hamous. Nie wiem niestety jak to zmienić. A Conrada nie cierpię, więc nie miałem z tym problemu :).


*
 
Ripper
Post : 05 sty 2016 15:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Znalazłem rozwiązanie, dziwne i trudne jest ale:

Wystarczy że podejdziemy takim zbugowanym szpiegiem do wroga i postaramy się z nim pogadać, wtedy pokaże się info że zostaliśmy wykryci i włala, już szpiegiem nie jesteśmy, może istnieje jakiś skrót klawiszowy który wyłącza to, ja go nieznam, i innego sposobu aby naprawić daną postać też nie znam, ale działa :P


*
 
Mixtero
Post : 13 sty 2016 15:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 74
  • Dołączył: 21.11.2013
  • Skąd: Korniaktów Płd.


Nie po prostu zanim zrekrutujemy jakiegoś RPC-a to on jest traktowany jako NPC i jak go zrekrutujesz to skąd wrogowie mają wiedzieć że pracuje dla ciebie. :-D :diabel2:

_________________
Obrazek


*
 
Ripper
Post : 22 sty 2016 11:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


I to daje takiemu Conradowi możliwość do zabijania z czegokolwiek po środku wrogów którzy to widzą i nic z tym nie robią że zaraz zostaną wybici przez niego ?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron