Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
vesemir
Post : 06 sie 2008 00:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 06.08.2008


Witam wszystkich. Ściągnąłem JA 1.13 wersje ENG i spolszeczenie z działu download z jacenter. Najpierw zainstalowałem oczywiście ENG, później przekopiowałem spolszczenie do katalogu JA2 (zastąpiłem odpowienie pliki katalogu DATA). Przy próbie uruchomienia gry z JA2 v1.13.2207_PL.exe pojawia się "runtime error". Uruchamiając JA z normalnego pliku startowego mam piękną polsko-angielską wersję moda. (przeżyłbym to gdyby chociaż były polskie znaki ;-) ) . Więc moje pytanie brzmi co zrobiłem źle? Mam polską wersję Jagged Alliance 2 dodaną wieki temu do CD-Action. Zero patchy, modów instalowałam na czystą wersję.

pozdrawiam


*
 
Premislaus
Post : 06 sie 2008 05:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Hmm, ja przed instalacją 1.13 walę sobie patch 1.05r PL - znajdziesz go w downloadzie na stronie głównej ;-). Zainstaluj jeszcze raz grę, potem wspomniany patch i na końcu 1.13, plus spolszczenie. Jak tak robię i mi wszystko działa.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
djt
Post : 06 sie 2008 14:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Wersja 1.05 już jest zaimplementowana w wersji z CDA, nie trzeba nic doinstalowywać.
Cóż, pozostaje instalować jeszcze raz. Proponuję wersję 2085 z kwietnia br. Co do spolszczenia - u mnie mieszają one za dużo w grze (wyjątek to Urban Chaos), co powoduje różnego rodzaju błędy... Spróbuj zagrać bez niego.
Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Premislaus
Post : 06 sie 2008 17:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


djt pisze:
co powoduje różnego rodzaju błędy... Spróbuj zagrać bez niego.


Jakie błędy powoduje spolszczenie do 1.13?

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
djt
Post : 06 sie 2008 20:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Ja osobiście np. miałem wiele wylotów przy wchodzeniu do sektora, wybuchu granatów albo podczas trybu real time. Gdy miałem czyste wersje działalo bez tego typu problemów...

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Olinka
Post : 03 wrz 2008 19:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Cz jezeli gram teraz w JA2 wersja 1.05r a chciałabym mieć wersje 1.13 to czy mogę na tę posiadana wrzucic czy musze mieć wersje angielską 1.13?
Jeżeli tak to czy savy z Ja2 1.05r beda ok do wersjii 1.13?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
lukasamd
Post : 03 wrz 2008 20:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Możesz wrzucić na polską wersję - działa choć będzie mix PL-EN, save nie muszą działać ok - musisz spróbować, na 99% zmieni się wyposażenie [jeżeli zaskoczą].


*
  WWW
Olinka
Post : 03 wrz 2008 20:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Możesz wrzucić na polską wersję - działa choć będzie mix PL-EN, save nie muszą działać ok - musisz spróbować, na 99% zmieni się wyposażenie [jeżeli zaskoczą].
Nie zaskakuje.
Nijak.
Robie tak.
czy musszę rozpakowac do katalogu Ja2?
Czy wystarczy, ze rozpakowane pliki przekopjuje?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Adarkar
Post : 12 wrz 2008 08:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 11.09.2008


vesemir pisze:
Witam wszystkich. Ściągnąłem JA 1.13 wersje ENG i spolszeczenie z działu download z jacenter. Najpierw zainstalowałem oczywiście ENG, później przekopiowałem spolszczenie do katalogu JA2 (zastąpiłem odpowienie pliki katalogu DATA). Przy próbie uruchomienia gry z JA2 v1.13.2207_PL.exe pojawia się "runtime error". Uruchamiając JA z normalnego pliku startowego mam piękną polsko-angielską wersję moda. (przeżyłbym to gdyby chociaż były polskie znaki ;-) ) . Więc moje pytanie brzmi co zrobiłem źle? Mam polską wersję Jagged Alliance 2 dodaną wieki temu do CD-Action. Zero patchy, modów instalowałam na czystą wersję.

pozdrawiam

Ja uruchomilem w ten sposob:
Zainstalowalem JA_2 z orginalu (mam wersje box :))
sciagnalem za pomoca RapidSVN z https://81.169.133.124/source/ja2_v1.13_data/GameDir (opis w JAC) wersje 1.13
przegralem JA_2.1.13 do katalogu z zainstalowana gra (trzeba wyswietlic pliki ukryte.
przegralem spolszczenie do katalogu z gra

gre uruchamiam z JA_2 v1.13.2207_PL.exe i dziala
Mam za to inny problem ktory pojawil sie w grze a mianowicie wrogowie nie wchodza mi na dach :(
Pozdrawiam ADARKAR

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Tytus Liwiusz
Wszystko co mozna bylo powiedzic zostalo powiedziane
wszystko co mozna napisac zostalo juz napisane


*
 
Olinka
Post : 12 wrz 2008 09:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Dziekuje, postaram sie zrobictak samo zobaczymy co wyjdzie.
Ale jak juz skonczę grę i savy zachowam.
Gram z modami do JA2 niektóre działaja inne nie ale w sumie nie o to mi chodzi teraz. Chce juz przejsc dalej :) bo JA2 znam na pamieć :)

Chociaż wczoraj siezaskoczyłam bo spotkałam kolesia od mikstury na robale. I nie pamietałam czy był on w poprzedniej wersji czy nie :)
Najciekawiej jest bo zaznaczyłam opcje gry normalna a nie SF.
A mam robale (i ich nie mam bo jak schodze do podziemii to ich nie ma) a jak jestem na mapie taktycznej to atakuja mi Drassen. na szczeście sobie z tym radze dobrze.

No zobaczymy co jeszcze nowego mam o czym nie wiem :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron