Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
szopenowy
Post : 07 maja 2009 23:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 16.10.2006


Witam serdecznie. Pogadałem sobie już o tym problemie z Moteelem prywatnie, ale pomyślałem, że taki topic się przyda. Otóż mój problem pojawił się po zaintalowaniu moda 1.13 - w wersji podstawowej nie było zgrzytów. Mianowicie chodzi mi o zbyt "nachalne" ataki wojsk Królwej na moje sektory. Zaraz po zdobyciu Drassen ( zaznaczam, że wyłączyłem opcję w edytorze o wysyłaniu wzmożonych posiłków do tego sektora - opcja FALSE ), wróg zalewa mnie atakami, nie pozwalając wytrenować samoobrony. Pamiętam, że w podstawowej wersji spokojnie mogłem wytrenować milicje we wszystkich 3 sektorach Drassen - teraz trenując milicję atakuą mnie 11-19 osobowe oddziały co jest troche kłopotliwe. Prośbą moją jest, żeby ktoś dobrze opcykany w edytorze podał mi opcje które należałoby pozmieniać, żeby "ostudzić" zapał wrogich jednostek. Mogą sobie atakować od czasu do czasu, ale bez przesady :). Zaznaczam, że gram na poziomie trudności Novice.


btw. Moteel - twój config jest z kosmosu - pociski ze smugami jak w matrixie, animacje wrogów 5x szybsze. I do tego gra zaczyna się w nocy :D haha.


pozdrawiam


*
 
Stridingshadow
Post : 26 maja 2009 15:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Masz taki plik w katalogu Data 2-1.13 który nazywa się Ja2_Options.
Ogólnie rzecz biorąc plik ten pozwala Ci zmodyfikować wiele rzeczy w grze a do jego użytku wystarczy znajomość języka angielskiego.
Możesz sobie tam ustawić np. ile wróg da Ci czasu zanim spróbuje odbić zdobyty przez Ciebie sektor.
Jeżeli będziesz miał mimo wszystko problemy z edytowaniem opcji gry za pomocą Ja2_Options to pisz tu albo na privie.

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron