Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
momo78
Post : 24 sty 2011 00:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Pamiętam, że podobny temat gdzieś tutaj był, ale nie zdołałem go znaleźć.
Mam zainstalowane: JA 2 Gold, najnowsze 1.13, NAS + STOMP i twarze najemników Starchrisa(ale to raczej nie ma nic do rzeczy) BTW. Dimitri z fajką rulez xD
Pierwszy problem polega na tym, że amunicja dziwnie się zachowuje np. po wyjęciu z broni zmienia się ona w pudło z amunicją, albo nie pasuje do właściwej broni itp.
Drugi problem to brak broni dla IMP'ów. Gdy tworze pierwszych dwóch(zawsze tak robię) to przybywają oni bez broni i amunicji. Jeśli jednak później zrobię IMPa to ma już broń(tyle, ze ammo to 4 pudła amunicji ważące każde po 70 kg :wall: )
Jeśli chodzi o NAS i dodatki do broni to wszystko jest ok.
Proszę o pomoc.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Killer Kira
Post : 24 sty 2011 18:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


Miałam podobny problem z amunicją w New Classic. Mianowicie - wyciągam naboje z broni, ale z powrotem już nie mogę ich załadować, bo to pudło, to nie z tej bajki. Tak mnie to rozgoryczyło... w ogóle żenujące... że w rezultacie nie przeszłam tego moda. Nie żaliłam się, bo wszyscy dodatek zachwalali, więc myślałam, że błąd leży po mojej stronie, zła instalacja czy inne wybryki Visty.

Twarze Starchrisa były instalowane, ale przywróciłam stare - przyzwyczajenie. No ale też myślę, że to nie ma związku (jako takiego przynajmniej).


*
 
JollyBuszko
Post : 24 kwie 2011 20:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 70
  • Dołączył: 21.03.2011
  • Skąd: Uciekinier z Wawy zamieszkały w Olsztynie . :)


U mnie w New Clasic występował podobny problem dlatego zainstalowałem sobie WildFire 604 z dodatkami .


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron