Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 10 paź 2012 20:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Witam po długiej przerwie.
Postanowiłem zagrać sobie jeszcze raz w JA, tylko tym razem w coś innego niż klasyczne v1.13 Wildfire ;P.
Jak to już miało miejsce wcześniej mam kilka pytań :), otóż:
1.Czy da się ustawić w .ini jakiś parametr odpowiadający za pełny asortyment u Bobby'ego od samego początku? (tak jak z MERC się da ustawić). Mam tu na myśli 100% możliwego asortymentu już na samym starcie.
2.Opcja czwarta w ustawieniach przed rozpoczęciem gry, odpowiadająca za ilości broni dostępnych u Bobby'ego to zapewne ten maks, natomiast ustawiając najszybszą opcję dostaw - po jakim czasie możliwy jest maksymalny wybór?
Tak po za samym tytułem postu:
3.Zainstalowałem sobie mod Starchris'a (JA 2 New Classic 1.13), jako że zaciekawił mnie bardzo opis i jestem ciekaw jak bardzo jest to "dzikie". Tu moje pytanie jaki mod na bronie najlepiej zainstalować do tego moda (aby był kompatybilny również z 1.13 i dodawał możliwie najwięcej sprzętu), bo powiem szczerze że przeszukując forum i te tematy już się w tym gubię.
4.Czy te mody/ten mod dodający sprzęt będzie również współdziałał prawidłowo z Urban Chaos 1.13 czy standardową wersją Wildfire 1.13 AIMNAS (bądź inną wersją Wildfire 1.13)?
Dzięki z góry za odpowiedzi,
Saviola.


*
 
micand1989
Post : 11 paź 2012 04:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


SaviolaMaster pisze:
1.Czy da się ustawić w .ini jakiś parametr odpowiadający za pełny asortyment u Bobby'ego od samego początku? (tak jak z MERC się da ustawić). Mam tu na myśli 100% możliwego asortymentu już na samym starcie.

po prostu przy rozpoczynaniu nowej gry ustawiasz parametr "niewiarygodne". Wtedy wszystkie rzeczy będą dostępne.
SaviolaMaster pisze:
2.Opcja czwarta w ustawieniach przed rozpoczęciem gry, odpowiadająca za ilości broni dostępnych u Bobby'ego to zapewne ten maks, natomiast ustawiając najszybszą opcję dostaw - po jakim czasie możliwy jest maksymalny wybór?

W pliku items.xml jest dla każdej rzeczy podany parametr "<ubCoolness>". Coolness (1-10) x10 = progres gry

Np
Beretta 92F
Coolness = 2
Dostępność przy progresie gry powyżej 20

SaviolaMaster pisze:
3.Zainstalowałem sobie mod Starchris'a (JA 2 New Classic 1.13), jako że zaciekawił mnie bardzo opis i jestem ciekaw jak bardzo jest to "dzikie". Tu moje pytanie jaki mod na bronie najlepiej zainstalować do tego moda (aby był kompatybilny również z 1.13 i dodawał możliwie najwięcej sprzętu), bo powiem szczerze że przeszukując forum i te tematy już się w tym gubię.

Dziki - dobrze powiedziane. Poczytaj temat na forum o tym modzie - dowiesz się dużo fajnych rzeczy. Jeśli chodzi o dodatkowy sprzęt to wszystko jest zintegrowane w New Classic.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
SaviolaMaster
Post : 11 paź 2012 13:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Dzięki wielkie :).

EDIT:

Mam rozumieć że New Classic i New Classic 1.13 różnią się wyłącznie tym że w 1.13 jest ten nowy system ekwipunku oraz ew. inne bajery które w nim dodano? (chyba coś z lepszym AI kompa i trudniejsze zdobywanie poparcia w miastach)

Jeszcze jedno, miałem wcześniej zainstalowane New Classic 1.13 na WF (po prostu nawet bez nakładki) i przynajmniej na początku gry (sprawdziłem tylko czy działa bo się bawiłem z notatnikiem) działa jak należy - tj. pierwszy sektor w Omercie. Będzie działać czy lepiej żebym to zainstalował na JA 2 Gold? (czytałem na forum m.in. posty Lucasa w wątku o New Classic odnośnie jego oczekiwań co do WF grywalnego pod ten mod ale już nie wiem jak to wygląda, pogubiłem się :P)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron