Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Hurricane
Post : 23 maja 2015 08:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Będzie mały spoiler - w Almie bierzesz questa z "kotkami", musisz zniszczyć legowisko.

Problemem może być amunicja HP (niebieska) gdy wróg ma kamizelkę, hełm to kula nie przechodzi, stosuj AP. jak napisał Ripper.


*
 
raven101
Post : 23 maja 2015 08:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Swietnie,tak tteznyslalem ze problemem moga byc naboje :) zaden spoiler, juz obczailem w poradniku wszelkie mozliwe wuesty ktore sa do zrobienia w almie wiec przy nadtepnym graniu sie za nie wezme.

Do squadu dolaczyla score i w drodze jest reaper, plus zrobilem sobie aima granatnika, i naprawiacza.


Jaka jest najlepsza bron w grze?to zmaczy wedlug.was jaka jest najbardziej funkcjonalna(efektywna)?


*
 
Ripper
Post : 23 maja 2015 11:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


To zależy jaka kategoria broni :)

W 1.13

Broń szturmowa dla mnie: FN FAL

Karabin snajperski dla mnie: PSG1 na równi z SR-25 Knight z tego powodu że nie trzeba przeładowywać po każdym strzale, i że są na naboje które są powszechne u wroga, także ammo nigdy nie zabraknie, a w rękach prawdziwego snajpera są jeszcze bardziej kozackie.

a w czystym JA2

To tylko FN FAL taka snajperska szybkostrzelna automatyczna broń szturmowa.


Ostatnio zmieniony 23 maja 2015 11:11 przez Ripper, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
raven101
Post : 01 cze 2015 22:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Witam, dawno nie pisalem a troche pogrywalem :) ale na apokojnie, bez problemow. Mam jednak kilka pytan do doswiadczonych graczy, mianowicie, dlaczego w dzien przeciwnicy mnie widza a ja ich nie? Strzelaja do mnie jak do kaczek a ja im nie moge oddac... Druga sprawa to alma, zdobylem wszystkie miasta procz meduny, jednak w almie za cholere nie moge tworzyc samoobrony bo poparcie utrxymuje sie na poziomie 10% i strasznie wolno wzrasta... Zrobilem quest z kotami to mi poszlo w gore ale zaraz po tym stracilem wszystkie miasta i znow musialem podnosic od 0 :( jakies pomysly? :)

Macie jakies sposoby na zrobienie questa z lowcami glow? Niezla kaska z nich by byla, alejednak, nie moge znalezc tych drani ze zmienionymi nazwiskami :)


*
 
Ripper
Post : 02 cze 2015 08:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


raven101 pisze:
Witam, dawno nie pisalem a troche pogrywalem :) ale na apokojnie, bez problemow. Mam jednak kilka pytan do doswiadczonych graczy, mianowicie, dlaczego w dzien przeciwnicy mnie widza a ja ich nie? Strzelaja do mnie jak do kaczek a ja im nie moge oddac... Druga sprawa to alma, zdobylem wszystkie miasta procz meduny, jednak w almie za cholere nie moge tworzyc samoobrony bo poparcie utrxymuje sie na poziomie 10% i strasznie wolno wzrasta... Zrobilem quest z kotami to mi poszlo w gore ale zaraz po tym stracilem wszystkie miasta i znow musialem podnosic od 0 :( jakies pomysly? :)

Macie jakies sposoby na zrobienie questa z lowcami glow? Niezla kaska z nich by byla, alejednak, nie moge znalezc tych drani ze zmienionymi nazwiskami :)


1. Czemu przeciwnicy ciebie widzą a ty ich nie ?

Jeśli grasz w 1.13 to zdejmij noktowizory i albo załóż okulary słoneczne, bo noktowizje za dnia dają ci sporą kare do widzenia :)
Dodatkowo wrogowie mogą kryć się za przeszkodami jak trawa, drzewa, kamienie czy inne pierdółki a to też daje przewagę w obronie, że ich nie widać, i trzeba podbiec.
Jeśli zwykłe JA2, to tylko dlatego że wrogowie chowają się w trawie i za innymi przeszkodami, noktowizje nie dają kary w zwykłym ja2.

2. Jak to straciłeś wszystkie miasta ? nie możesz do tego dopuścić, musisz wszystko utrzymać inaczej lojalność ci spadnie wszędzie i nie będziesz miał nic, a Enrico wyśle ci maila że ma cie w dupie a najem,nicy nie będą chcieli robić dla ciebie :D
Musisz utrzymać WSZYSTKO, wtedy samoobrona w Almie to jest pryszcz.

3. Q na terrorystów ja go nigdy nie robie, bo z kasą problemów raczej nima, a jak jakiś terrorysta się pokaże to go zabijam dla sprzętu i idę dalej.
Pozatym oni są losowi, w każdym mieście ktoś powinien być, nie licząc chitzzyny.


*
 
raven101
Post : 02 cze 2015 09:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Znacxy sie, wszystkie pola w almie, pozostalr miasteczka sa moje dobrze obsadzone samoobrona, ale w almie ich szkolic nie moge bo niskie poparcie.
Pytanie, w drassen mnie atakuja jakies stwory, czy mozna to zjawisko wyeliminiwac? Tzn. Slsd one wylaza zeby je wytluc czy cos


*
 
Ripper
Post : 02 cze 2015 11:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Niewiem czemu masz niskie skoro reszte miast masz, może zabijałeś cywilów? coś musiałeś złego zrobić, skoro żadnych miast ci nie odbili ?

A stwory cie atakują bo grasz w trybie fantastycznym, wejdź do kopalni w mieście w której atakują potwory, i kilka poziomów niżej jest królowa do zabicia.


*
 
raven101
Post : 02 cze 2015 22:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Super dzieki, alma poszla do przodu i jest 22% poparcia. Odbilem tixe, wczesniej nie wiedzialem gdzie to jest, odprowadzilem shanka, i dynamo no ale wlasnie, matt go niechce przyjacbo brakuje odpowoedniego dialogu co robic? Przydal by sie wzrost poparcia :)


Ps. Gram w trybie sf i musialem wybic robale, cxy grajac realistycznie jest cos wzamian nich?


*
 
Ripper
Post : 02 cze 2015 22:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Nie, w realu poprostu niema alienów.


*
 
M'cin
Post : 03 cze 2015 00:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


W ramach zamiany jest łatwiej :>


*
 
misiek5872
Post : 03 cze 2015 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


Z obcymi gra się dużo lepiej. Sporo można zyskać ciekawych rzeczy a krew królowej oddana do kamizelki . hełmu czy spodni daje dużo lepszą obronę niż środek 18. Słoiki można nabrać krew królowej potworów.


*
 
raven101
Post : 03 cze 2015 19:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Szkoda ze krew krolowej opylilem hehe :) w sunie dam rade bez niej.

Ktos ma jakies sugestie dot. Dynamo??? Wxialem go z wiezienia i chce go oddac mattowi ale ten nie chce go przyjac(czytaj, dostarczylem go do niego ale nic sie nie dzieje...)


*
 
raven101
Post : 04 cze 2015 20:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


No i po grze :) deindranna ubita hehe. Musze przyznac, ze gra fajna, poczatkowo trudna, pamietam kiedys mialem z nia kontakt, ale kompletnie sobie nie radzilem gralem wowczss jakies trzy godziny i musialem zakonczyc rozgrywke choc przyznaje wlaczylem wtedy z ciekawosci i mnie nie pochlonelo. Teraz bylo zupelnie inaczej i dobrze w sumie ze zaczalem z patchem.

Co polecacie dalej, sa jakies ciekawe, zmodyfikowane wersje? Wilfire znaczaca sie rozni?


Byc moze zaczne na najtrudniejszym poziomie, jaka jest roznica w poziomach, wiecej przeciwnikow czy co?


*
 
Hurricane
Post : 05 cze 2015 06:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Spróbuj wszystkich modów. Rozpocznij jeszcze raz i zmień drużynę, ciekawie może być.


*
 
M'cin
Post : 05 cze 2015 09:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Więcej przeciwników, mniej kasy. akurat w 1.13 to chyba w .ini idzie wyedytować.

Wildfire daje mapy, które o wiele trudniej atakować i większą aktywność Kingpina.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron