Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
Ripper
Post : 21 maja 2015 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


raven101 pisze:
Kingpina probowalem zabic, ale strzal od moich zjezdzal jego gostkom po 7 zycia, nigdy bym ich nie zabil :/ chyba ze masz jakies rady?

Ktos powie jakmozna skorzystac z lotniska w ddrassen? Ktos gdzies pisal ze mozna sie zbroic...

Ira nie moze szkolic samoobrony najpierw musze te punkty dowodzenia nabic do 50, jak to zroboc?


Jak sprzedawac zlom altem ?:)


King pina i jego hołotę rozwalisz spokojnie kampiąc na dachu, albo w barze sprzedając headshooty w przerwaniu kiedy podejd w miare blisko, to nic że tracą po -7 oni i tak mają słabe kamizelki, nawet spectr nie mają, także to idzie bezstresowo zrobić.

Żeby korzystać z lotniska musisz wejść w laptopa=>aim=>linki=>bobby ray a potem w stronę bobbyego i możesz kupować sprzęt, ale jest drogi także uważaj.

Co do Iry to niestety wina głupiego 1.13 bo są tam takie ograniczenia, poprostu musisz na mapie świata dać jej rozkaz w szkoleniu ipraktyce dowodzenia, z tym że żeby wbic jakieś 7-9pkt to potrwa jakieś 2-3 dni a przez ten czas napewno cie zaatakują z 10 razy, także dlatego pisałem żebyś zagrał pierw w JA2 bo tam niema ograniczeń i jest lżej.

A żeby sprzedawać złom to wchodzisz na mapie świata w inventarz danego sektora przytrzymujesz ALT i możesz sprzedawać złom LPM :)


*
 
raven101
Post : 21 maja 2015 14:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Pieknie, dzieki za pomoc :) kingpin ubity hehe, wynajalem lynxa a ten to potrafi :) super bronie w komplecie, ale nie moge wyczyscic sektoru powyzej bo: nie moge znalezc tonego, hans mowikl ze gdzies sobie poszedl, i drzwi sa w miescie pozamykane i nie wiem jak reszte ludzi wybawic.... Jakis pomysl gdzie moze byc tong z 15 klockami?:)


*
 
raven101
Post : 21 maja 2015 15:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


San mona wyczyszczona , na koncie 50k, dziennie wpada przez kopalnie 5,600, sklad obecny: lynx, aim(strzelec,pomaga lynxowi), raven, raider(maz raven uczy samoobrone bo ma ponad 80pkt dowodzenia), ira (ucxy i praktykuje w dowodzeniu wiadomo po co), steroid(stoi w drassen i pilnuje interesu i sie uczy strzelania - nie wiem co z nim zrobic?), w podrozy do apulco sa gasket - bedzie mi nosil rzeczy i sprzedawal dzieki twojemu sposobowi (alt), i ksiadz rey bo ma wysokie dowodzenie to go wezme do samoobrony na jakis czas.

Czy powinienem wziac kogos jeszcze?moze kogos perspektywicznego?z kogo mozna zrobic snajpera? Polecasz jakiegos merca? Ide teraz na cambrie :)


*
 
M'cin
Post : 21 maja 2015 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Steroid do naprawiania sprzętu.


*
 
raven101
Post : 21 maja 2015 16:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Mam pytanie odnosnie amunicji u blooda, mam dobra dalekosiezna bron I nie wiem jak znalezc do niej amunicje, jedynie gdy wchodze do sklepu to widze ze przy danej amunicji widnieje komunikat "masz jedna bron w oddziale do ktorej ona pasuje"ale jak sprawdzic jaka to bron?:)


*
 
Mr.Jagged
Post : 21 maja 2015 16:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 145
  • Dołączył: 24.08.2012
  • Skąd: z Wielunia


Napisz co to za bron to ci powiem, tak jak piszesz to trudno zrozumiec o co chodzi

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
raven101
Post : 21 maja 2015 17:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


M14(7.62x51mm)


*
 
Ripper
Post : 21 maja 2015 20:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


raven101 pisze:
San mona wyczyszczona , na koncie 50k, dziennie wpada przez kopalnie 5,600, sklad obecny: lynx, aim(strzelec,pomaga lynxowi), raven, raider(maz raven uczy samoobrone bo ma ponad 80pkt dowodzenia), ira (ucxy i praktykuje w dowodzeniu wiadomo po co), steroid(stoi w drassen i pilnuje interesu i sie uczy strzelania - nie wiem co z nim zrobic?), w podrozy do apulco sa gasket - bedzie mi nosil rzeczy i sprzedawal dzieki twojemu sposobowi (alt), i ksiadz rey bo ma wysokie dowodzenie to go wezme do samoobrony na jakis czas.

Czy powinienem wziac kogos jeszcze?moze kogos perspektywicznego?z kogo mozna zrobic snajpera? Polecasz jakiegos merca? Ide teraz na cambrie :)


Zajebistym snajperem w 1.13 jest Reaper :) ale jest bardzo drogi, tańszym wyborem byłby IMP z snajperstwem, ale pisałeś że już masz takowego, a pewnie nie włączyłeś przy starcie gry możliwości robienia więcej IMPÓW ?

Jeśli nie, to trudno niestety niewiem kto ma skilla snajperstwo na maks poza Reaperem w IMP chyba Lynx albo Scope ale pewny nie jestem.
Czemu to takie ważne by mieć tego skilla w snajperstwie ? bo dostajesz świetne bonusy, lepiej celujesz zadajesz więcej obrażeń w głowę !

Jeśli możesz, to rób Snajpera :)

Co do M14 i amunicji, to narazie jej będzie mało ale jak odbijesz 3-4 miasta to prawie każdy patrol będzie miał ammo pasujące do tej giwery, to te same ammo do którego pasuje też FN FAL czy PSG1 inne zajebiste bronie :)
Pozatym w Almie oraz Grumm jest sporo tego ammo.

I tak jak kolega wyzej napisał kup jakiegoś mechanika, bo się bardzo przydaje, no chyba że ktoś lubi zacinające się bronie oraz kamizelki z 1% :)

BTW: Dam ci taka dobrą rade najemnik z um. snajperstwo na maks + PSG1 z celownikiem x10 i Lam oraz dwójnogiem, w zasadzie 1 celnym strzałem w głowę albo zabije albo wyeliminuje jednego wroga z walki, bo hity za -60/-80 swoje robią :)


*
 
raven101
Post : 21 maja 2015 23:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Mam steroida i jeszcze jKiegos merca to mi .aprawiaja sprzet, pytanie, mozna jakos polecic mechanikom aby mi bronie reperowali a nie rzeczy ktore sa niepotrzebne?

Skad wezme celownik x10? I co to jest ppg?:)

Juz zalapalem jak kupic amunicje do broni, pytanie,cxy blood sie miesza w zamowieniach? Testowalem go pare razy i chyba przesylki byly nie takie jak trzeba, mozna temu jakos zaradzic?

Kupilem monka, sredni jest, ale zamierzam mu dac steyr'a do lapy, wiec powinien dac rade, przyda sie dodatkowy strza. Na tym etapie.gry,

Najwiekszy problem to wyrobienie iry um.dowodzenia szkole ja od 8 dni i wzroslo zaledwie.do 30, aby mogla szkolic samoobrone musi miec 50 oczek. nauczam ja w nastepujacy sposob:daje jej pole enka ucz wie, lub praktykuj, no wlasnie.czym one sie roznia ?:)(co jest efektywniejsze)

Powiem, ze to jagged to niezla.gierka, zwlaszcza jak dochodzi to problematycznych bitew i trzeba pokombinowac :)


*
 
M'cin
Post : 22 maja 2015 07:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Możesz je upuścić, najpierw naprawiają to co mają ludziki w ekwipunku.


*
 
Ripper
Post : 22 maja 2015 09:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


raven101 pisze:
Mam steroida i jeszcze jKiegos merca to mi .aprawiaja sprzet, pytanie, mozna jakos polecic mechanikom aby mi bronie reperowali a nie rzeczy ktore sa niepotrzebne?

Skad wezme celownik x10? I co to jest ppg?:)

Juz zalapalem jak kupic amunicje do broni, pytanie,cxy blood sie miesza w zamowieniach? Testowalem go pare razy i chyba przesylki byly nie takie jak trzeba, mozna temu jakos zaradzic?

Kupilem monka, sredni jest, ale zamierzam mu dac steyr'a do lapy, wiec powinien dac rade, przyda sie dodatkowy strza. Na tym etapie.gry,

Najwiekszy problem to wyrobienie iry um.dowodzenia szkole ja od 8 dni i wzroslo zaledwie.do 30, aby mogla szkolic samoobrone musi miec 50 oczek. nauczam ja w nastepujacy sposob:daje jej pole enka ucz wie, lub praktykuj, no wlasnie.czym one sie roznia ?:)(co jest efektywniejsze)

Powiem, ze to jagged to niezla.gierka, zwlaszcza jak dochodzi to problematycznych bitew i trzeba pokombinowac :)


Celownik x10 prawie napewno będzie na farmia Hicksow obok Cambri, pozatym w późneijszym etapie wrogowie będą zostawiac po sobie mocne giwery z różnymi dodatkami, i do tego możesz go kupić u bobbiego reya.

Co to jest PPG ? niemam pojęcia :P chodzi ci o PSG1 ?

Praktyka a szkolenie różni się tym że, najemnik z wysokim intem i wysokim np: dowodzeniem będzie szybciej uczył innego, ale jeśli będzie miał słabe staty to taki nauczyciel będzie za słaby, a kolega samodzielnie szybciej się nauczy niż z pomocą takiego cieniasa :P mam andzieje że wiesz co miałem na myśli :P

Polecenia naprawy robisz tak jak szkolenie samo obrone, tylko każ im "naprawiać" wtedy zacznie naprawiać aż naprawi wszystko każdemu najemnikowi w oddziale, no i tak długo jak nie wyczerpie sie zestaw z narzędziami :P


*
 
raven101
Post : 22 maja 2015 19:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


O co chodzi z alma, mam strasznie nikle popoparcie mimo zajetych wszystkich miast , jak ich do siebie przekonac?
Kopalnia w drassen sie kiedys wyczerpuje?

Pytanie odnosnie broni, raven laduje z steyra, ale czesto mimo ze trafia w rywala to sienie przebija przez pancerz, o co chodzi?


*
 
Ripper
Post : 22 maja 2015 22:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


raven101 pisze:
O co chodzi z alma, mam strasznie nikle popoparcie mimo zajetych wszystkich miast , jak ich do siebie przekonac?
Kopalnia w drassen sie kiedys wyczerpuje?

Pytanie odnosnie broni, raven laduje z steyra, ale czesto mimo ze trafia w rywala to sienie przebija przez pancerz, o co chodzi?



To normalne ze masz niskie poparcie, i możesz je zwiększyć przez wykonanie pojedynczych questów, ale pozatym lojalność rośnie o troche za każdą wygraną walke, a spada za przegraną, więc wystarczy grać i wygrywać by zwiększyć dochody z kopalń.

I zawsze jakaś kopalnia się wyczerpuje, może to być drassen a może być to inna jest to losowe ale zwsze jakas kopalnia odpada i staje się opuszczona.

Zupełnie nierozumiem o co ci chodzi z tym Steyerem i Raven, trafiasz we wroga i nie zadaje obrażeń ?


*
 
raven101
Post : 23 maja 2015 06:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 19.05.2015


Dokladnie, nic nie uchodzi zycia mimo celnego strzalu


*
 
Ripper
Post : 23 maja 2015 08:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Bo używasz "niebieskich" naboi, one nie robią prawie nic przeciwnikom które mają kamizelki, ale takim które ich nie mają robią większe obrażenia.

Czyli przeciwko dzikim kotom są idealne bo zabijesz je 2-3 strzałami, a przeciwko żołnierzom wroga są beznadziejne.

Poprostu używaj czerwonych naboi, bo jest to amunicja przeciw pancerna, i zawsze zrobi jakieś obrażenia, ale też zależy od kalibru.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron