Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Kunacho
Post : 25 maja 2009 16:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 25.05.2009


Fajnie juz sobie ze wszystkim poradzilem dzia tylko mi powiedz gdzie moge znalezc solucje do Legion 2


Ostatnio zmieniony 07 cze 2009 16:38 przez Kunacho, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Stridingshadow
Post : 25 maja 2009 16:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Okay, ogólnie jest tak że Legion 2 i RR są modyfikacjami JA 2 1.13 a nie JA 2.
Oznacza to że najpierw musisz mieć JA 2 dowolnej wersji, potem zmodyfikować je o JA 2 1.13, ściągnąć najnowsze update'y do 2 1.13 przez program SVN (na stronie głównej JACENTER jest cały artukuł o 2 1.13, przeczytaj i świetnie sobie z wszystkim poradzisz).
Potem na to wszystko instalujesz Legion 2 albo RR i grasz.
Wszystko co Ci potrzebne jest na stronie w dziale download.
Osobiście polecam najpierw pograć w 2 1.13 bez dodatkowych modów, w 2 1.13 jest ponad 10x tyle broni co w JA 2, a w kolejnych modach - jeszcze więcej.
Kiedy zaznajomisz się z 2 1.13 (zmienia się nieco interfejs gry, jest nowy inwentarz oraz tzw Enhanced Description Box czyli rozwinięte okno opisu gdzie wymienione są bardzo dokładnie charakterystyki danego przedmiotu), będziesz na siłach bawić się w dalsze modyfikacje jak Legion 2 i RR (inaczej możesz zaliczyć zgrzyt typu 'co do cholery?').
Bardzo polecam najpierw pograć w samo 2 1.13 z update'ami, takie odświeżone JA 2, w sam raz żeby zaznajomić się z interfejsem i nowymi możliwościami.
Upewnij się że zaznaczysz w opcjach gry 'full item drop'.
Ogólnie może Ci zająć chwilę zanim wszystko ogarniesz, jeżeli będziesz miał jakieś konkretne pytanie (bo wszystkiego napisać się nie da), to wal śmiało.

_________________
Obrazek


*
 
Kunacho
Post : 29 maja 2009 11:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 25.05.2009


Dzieki naprawde mi pomogleś wielkie dzieki jak bede nial jahies pytania to napisze Thanks

Dobra przyjacielu sciaglem juz ten 1,13 EN SVN 26.05.09 i mam pytanie czy rozpakowac to w pliku data w folderze z gra Jagged Aliance 2 czy bezposrednio w folderze i czy cos oprocz tego patch jest mi potrzebne aby chodzil mi Jagged Aliance 2 1,13

Zaczalem sam kombinowac i kicha wypakowalem to do gry bezposrednio i nic do daty tez nic ty a moze chodzi o to ze ja mam Jaggeda Aliance 2 z CDA polska wersje nie wiem o co loto ale potryebuje twojej pomocy bo widze ye tz jetes obcykany w temacie licze na szzbka odpowiedz.Z gory dzia

//nie pisz posta pod postem - używaj opcji edytuj.


*
 
Olinka
Post : 29 maja 2009 11:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Proponuje wejdź na strone główna i poszukaj opisów modyfikacji, znaleźć tam mozesz tez sposoby instalowania poszczególnych czesci/modów.

Czesto jest tak, że wystaczy rozpakowac w innym nawet folderze (jakims tam na dysku) i zrobic kopiuj/wklej do katalogu JA.
Jedynie chyba spolszczenia wypakowuje sie do katalogu bezposrednio

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
mtl
Post : 29 maja 2009 12:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


@Kunacho - rozejrzyj się po paczce z modyfikacją. W każdym przypadku musisz ją rozpakować tak, aby plik ja2.exe (lub exe gry pod inną nazwą) znalazł się tam, gdzie plik ja2.exe z zainstalowanego Jaggeda.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Stridingshadow
Post : 30 maja 2009 13:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Okay, ogólnie robisz tak:
Instalujesz JA2
Ściągasz 2 1.13, otwierasz File'a i instalujesz do folderu z JA2
Ściągasz program SVN, nim ściągasz update'y do dowolnie wybranego foldera.
Z tego foledra robisz cut-paste do foldera Data 2 1.13 który powinien być w folderze JA2.
Wszelkie mody do JA 2 1.13 wrzucasz podobnie jak update'y z SVN'u (chyba że masz tam też subfoldery z innych folderów niż Data 2 1.13).
Ogólnie, szczególnie jeśli chodzi o update, to nie ściągasz nowych subfolderów ale subfoldery z nową zawartością, wrzucasz zatem NOWY subfolder do foldera w którym był stary subfolder o tej samej nazwie i potwierdzasz zapisanie zmian.
Jeżeli to nie rozwiążę Twoich problemów to nie wahaj się pytać.

Przykładowy sposób update'u:
Ściągasz update s SVN i masz tam foldery A, B C i D z Data 2 1.13
Zaznaczasz nowe foldery A, B, C i D (te ściągnięte przez SVN) i sprawdzasz czy aby na pewno są takie w Data 2 1.13.
Jeżeli tak to cut-paste i po bólu.

_________________
Obrazek


*
 
Kunacho
Post : 12 cze 2009 12:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 25.05.2009


Ty juz wszystko ogarnalem wiem o co chodzi tylko mam problem z modem Renegade Republic jak wyjde z gry to juz se nie pogram bo mi savy nie chodza wyskakuje jakis blad jak mozesz to ktos pomoz moze ktos spotkal sie z takim problemem z gory dzia.


*
 
Stridingshadow
Post : 12 cze 2009 12:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Osobiście nigdy nie spotkałem się z czymś takim, zapewne grasz w nowszą wersję.
W ogóle RR jest usterkowe, kiedy w nie grałem u Bobby'ego Ray'a z broni mogłem kupić tylko broń ciężką :P

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron