Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
mma
Post : 09 gru 2011 14:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 09.12.2011


Witam serdecznie

Po dość długiej przerwie z Jaggedem postanowiłem znów pograć. Interesuje mnie gra, tak jak w temacie: Jagged Alliance 2 WF + mod 1.13.

Wszystko działa cacy tylko mam jeden problem: nie dochodzą do mnie paczki od Bobbiego Raya. Skrzynia w magazynie do której powinny wpadać zamówienia jest cały czas pusta, mimo iż kierownik lotniska mówi, że ma coś dla mnie, dostaję maile o dostarczeniu od sklepu.
Próbowałem przekupić / zabić Pablo - nic nie pomogło
Z Salvatore jest to samo.

Wersje:
JA 2 WF 6.04 (build 25.10.05)
WF Classic Mod Patch v 1.21
MOD 1.13

Będę bardzo wdzięczny za pomoc,

Pozdrawiam


*
 
Starchris
Post : 09 gru 2011 15:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Przy tworzeniu nakładki sprawdzałem czy przesyłki od BR działają prawidłowo i bez problemu działały. Sprawdź czy na pewno przy adresie przesyłki podajesz miasto Drassen bo czasem się o tym zapomina. Bez tego przesyłka nigdy do Ciebie nie dotrze.

Nakładka została ściągnięta grubo ponad tysiąc razy i nikt z takim błędem się nie spotkał.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
mma
Post : 09 gru 2011 17:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 09.12.2011


No właśnie bardzo dziwna sprawa, przekopałem kilka for i nic nie znalazłem.
Testowałem przed chwilą na Windows XP (wcześniej Win7) i cały czas ten sam problem, Pablo mówi mi, że ma coś dla mnie a skrzynka jest cały czas pusta, przetestuję jeszcze może na innej instalce WF, wszędzie gdzie testowałem to wspólną rzeczą była ta sama podstawa JA2 WF

__
edyta

Zainstalowałem całkowicie od nowa na nowym sprzęcie i cały czas ten sam problem, Pablo twierdzi, że ma dla mnie przesyłkę, ale nie mogę jej odebrać ze skrzyni, cały czas jest pusta.
Co dziwne gdy wyświetlam historię zamówień (zrobiłem 3 testowe, wszystkie niby doszły) to nic w niej nie ma.
Obrazek


I czy poniższy screen mapy pokazujący sektor z bazą rebeliantów tak powinien wyglądać? (screen tylko do poły, coś się rozjechało)
Obrazek

Co mogłem zrobić źle?


*
 
M'cin
Post : 09 gru 2011 18:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Może nie ta wersja wildfire? Było ich kilka.


*
 
mma
Post : 09 gru 2011 19:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 09.12.2011


Pograłem chwilę, polatałem po mapie i... znalazłem rzeczy z zamówienia przy helikopterze w Drassen, tam gdzie kiedyś był hangar w JA2,

Dzięki za zainteresowanie!

Pozdrawiam


*
 
hasan_talib
Post : 09 gru 2011 23:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Jeśli chodzi o sektor z rebeliantami to nie powinien tak wyglądać. Coś się popieprzyły tilesety. Gdzieś o tym ktoś pisał i proponował rozwiązanie, niestety nie pamiętam, gdzie... Na pewno na JAC ;-) Zdaje się, że w tematach z Wildfire.


*
 
Starchris
Post : 10 gru 2011 22:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Nie wiem jak to się stało ale się stało. Faktycznie jest błąd z przesyłkami od Bobbiego Raya w Drassen i to dokładnie taki jak autor tematu napisał. Już pierwsza wersja tej modyfikacji tę sytuację naprawiała więc pewnie przy kolejnych aktualizacjach musiałem niechcący przywrócić ten błąd.

Zaktualizowałem modyfikację. Najnowsza wersja jest już pozbawiona błędu niewłaściwej lokalizacji dostarczanych przesyłek od Bobbiego Raya na lotnisko w Drassen.

JA2 Mods on Wildfire 1.22

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron