Jagged Alliance Center - Forum

Dzisiaj jest 21 sty 2018 14:17

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
Kusio
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Na JAC od: 11.11.2010

W końcu działa :D! Trochę po polsku, trochę po angielsku, nie ma Buns :(, mapa jeszcze inna niż w WF, ale przynajmniej nie jest tak biednie jak w zwykłym JA2. Mam nadzieję, że baterie SAM i Alma będą ufortyfikowane jak w WF. Zdobywanie ich to sama radość - oczywiście w pełnym słońcu ;]. Teraz mam zagadkę: kończyć Legion 2, czy darować sobie i siadać do tego cuda. Pewnie Legion 2 poczeka aż bugi poprawią ;].
Szczerze to nie mam pojęcia dlaczego, ale jeśli postępuję zgodnie z opisem Poloxyta to WF nie odpalę. Po wgraniu patcha 1.13 w pliku Ja2. ini mam linijkę VFS_CONFIG_INI = vfs_config.JA2113.ini i z tym wpisem działa mi wyłącznie 1.13. Jeśli jednak zmienię ją na CUSTOM_DATA_LOCATION = Data-WildFire6.06 to mam działające 1.13+WF. Dlaczego tak się dzieje nie mam pojęcia. Nie musiałem też tworzyć i nic zmieniać w pliku vfs_config.JA2113.ini. Gra wydaje się go zwyczajnie olewać i wrzucać po trochu to jest w katalogu Data-WildFire6.06 i Data-1.13. I bądź tu człowieku mądry ;].

Dzięki Poloxyt za wytrwałość w łopatologicznym tłumaczeniu mi co mam zrobić, aby w końcu móc cieszyć się grą.

PS
Mam jeszcze jedno pytanie. Da się coś zrobić, aby mieć tak jak w Wildfire 10 slotów na najemników?

*

gordon_g
Szeregowy
  • Na JAC od: 15.02.2008

Witam

Po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do JA2, więc zainstalowałem sobie oryginał + 1,13, wszystko jak w w/w poradniku.
Wszystko chodzi tylko mam mały problem jak zajmuję sektor D13 to wywala mi błąd z zapisu pokazuje sie komunikat ze jest jakiś błąd w pliku queen command.cpp linia 1478 jak dobrze pamiętam, szukałem na necie co to może być ale nic nie znalazłem.
Ma może ktoś pomysł co z tym zrobić??

Z góry dzięki za jakąś pomoc.

Ps. zainstalowałem WF i CosDBB edytowałem wszystkie pliki tak jak w poradniku.

Ostatnio zmieniony 21 gru 2010 12:53 przez gordon_g, łącznie zmieniany 1 raz

*

ADEQJA2
Kapral
Kapral
  • Na JAC od: 18.12.2010

zrobiłem kropka w kropke tak jak napisałeś (bez instalacji 1.112 gold us bo mam 1.09 wersje czy coś) i nie czyta mi DBBMODA ! czemu ? ;/

*

orfeusz
Szeregowy
  • Na JAC od: 27.01.2011

ADEQJA2 pisze:
zrobiłem kropka w kropke tak jak napisałeś (bez instalacji 1.112 gold us bo mam 1.09 wersje czy coś) i nie czyta mi DBBMODA ! czemu ? ;/

Mam ten sam problem. Zainstalowałem wszystkie pliki w najnowszych wersjach oprócz patcha angielskiego (wersja z CDA) i zedytowałem pliki. Włączam i wszystko jest OK, ale najemnik z 85 marksmana ma MP5 a to podobno oznacza, że DBB nie działa.

*

SaviolaMaster
Plutonowy
Plutonowy
  • Na JAC od: 23.12.2010

Ja natomiast Ja natomiast mam inny problem i zwracam się z nim do poloxyta lub kogoś kto zrobił to wg. jego instrukcji i mu działa (chodzi oczywiście o JA21.13+Wildfie1.13+CosDBB.
Pomijam fakt że nie ma na stronie jagged alliance center wersji pliku 9.13, a są tylko 9.04,9.19 i przez to nie ma folderu profiles.
Zrobiłem wszystko wg. instrukcji z tym że jak napisałem wyżej zamiast DBB9.13(nie ma tego w download) wgrałem 9.04 więc bez folderu profiles.
Włączam grę i co widzę:
Gra działa elegancko choć cała po angielsku ale spoko.
Tyle że nie ma nic z wildfire.
Menu jest jak JA1.13 a wszystko inne jak klasyczne JA2.
Mogę tylko jednego I.M.Pa utworzyć,max to 85pkt,mapa jest z JA2...
Co zrobiłem źle?
PS: do zmiany maxymalnej liczby punktów podczas tworzenia najemnika,ustawienia żeby nie wywalało jak się wbija 100poziom jakiejś umiejętności i tego typu rzeczy ustawia się w edytorze INI EDITOR??

*

poloxyt
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Na JAC od: 15.08.2010

ja to widze tak: wszystko jest na stornie i w zasadzie nic sie nie zmienilo od czasu jak pisalem mojego tutoriala

http://jagged-alliance.pl/plik325/

w tym tygodniu zalatwie sobie inne wersje jaggeda - 1/2 cd, pl/eng i bede probowal to instalowac zeby bylo wiadomo co dziala na jakiej wersji

*

SaviolaMaster
Plutonowy
Plutonowy
  • Na JAC od: 23.12.2010

Nie wiem jak to znalazłeś bo ja nie mogłem :P. Ale dzięki jutro zrobię wszystko jeszcze raz (svn ściągnięte czeka w innym folderze) i napiszę rezultat.

*

lukasamd
Pułkownik
Pułkownik
  • Na JAC od: 31.05.2006

Od sprzątania w downloadzie wszystkie pochodne DDB-Moda są w tej właśnie kategorii, bo te facto to tylko "podmody" tego moda i nie ma sensu się na nie specjalnie rozdrabniać :)

*
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4

Przejdź do:  

Dzisiaj jest 21 sty 2018 14:17