Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Theoden
Post : 22 paź 2014 11:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 01.11.2008
  • Skąd: Ruda Śląska


Siema, Zacząłem sobie grę, pozabijałem przeciwników w 1 sektorze Omerty, spotkałem Fatimę i przekazałem jej list.Przeszła ona do następnego sektora i tutaj jest problem.W 2 sektorze Omerty Fatima nie chce nigdzie ruszyć dupska.Stoi w miejscu albo idzie trochę do przodu i wraca na swoje miejsce. Co robić, bo wiem,że musi ona zainicjować rozmowę z Dimitrim.Wkurza mnie jeszcze motyW ,że najemnicy często gęsto chodzą bokiem jak rak,albo wkurza mnie blokujący się ekran, tzn. widzę co jest na ekranie ale nie mogę go przesunąć... HELP


*
 
Theoden
Post : 22 paź 2014 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 01.11.2008
  • Skąd: Ruda Śląska


pomoże ktoś z tą Fatimą?


*
 
Ronnie
Post : 22 paź 2014 16:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


Podejdź do niej wszystkimi najemnikami w sektorze i poruszaj się za nią aż dojdzie do Dimitriego.

_________________
Obrazek


*
 
Theoden
Post : 23 paź 2014 00:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 01.11.2008
  • Skąd: Ruda Śląska


Nie chodziło mi o aż tak podstawową poradę. Całą serię przechodziłem już po kilkadziesiąt razy i wiem co mam zrobić w danym miejscu, chodziło mi tu,o buga który powodował,ze Fatima dochodziła do pewnego miejsca i stawała jak wryta w ziemię i nie chciała nigdzie dalej iść. Ale pokopałem w plikach i naprawiłem to. Problem który mi pozostał to blokujący się ekran.Tzn. czasami z niewiadomych mi przyczyn "freezuje" mi się możliwość przesuwania obrazu, akcję mogę wykonać tylko na obszarze na którym obraz mi się zatrzymał,czyli praktycznie mogę sobie tylko pochodzić.Dodam,że wtedy nie mogę też zmienić pozycji na innego najemnika.Wie ktoś może od czego to może być zależne?


*
 
Ruttwen
Post : 23 paź 2014 15:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 122
  • Dołączył: 08.06.2013
  • Skąd: Tychy


Theoden pisze:
Wkurza mnie jeszcze motyW ,że najemnicy często gęsto chodzą bokiem jak rak


To można załatwić wciskając ALT - on włącza opcję chodzenia bokiem/tyłem.


*
 
Ronnie
Post : 23 paź 2014 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


Na to ":freezowanie" ekranu nie pomoże zminimalizowanie? Kiedyś miałem coś podobnego na laptopie i pomagało mi zminimalizowanie gry do pulpitu

_________________
Obrazek


*
 
Ripper
Post : 25 paź 2014 10:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Theoden pisze:
Nie chodziło mi o aż tak podstawową poradę. Całą serię przechodziłem już po kilkadziesiąt razy i wiem co mam zrobić w danym miejscu, chodziło mi tu,o buga który powodował,ze Fatima dochodziła do pewnego miejsca i stawała jak wryta w ziemię i nie chciała nigdzie dalej iść. Ale pokopałem w plikach i naprawiłem to. Problem który mi pozostał to blokujący się ekran.Tzn. czasami z niewiadomych mi przyczyn "freezuje" mi się możliwość przesuwania obrazu, akcję mogę wykonać tylko na obszarze na którym obraz mi się zatrzymał,czyli praktycznie mogę sobie tylko pochodzić.Dodam,że wtedy nie mogę też zmienić pozycji na innego najemnika.Wie ktoś może od czego to może być zależne?



Miałem ten sam problem panie kolego, rozwiązanie jest banalne, po prostu kiedy minimalizujesz ja2 na win7 bo mam ten sam problem odkąd mam win7, więc zakładam ze ty też go masz :)

Więc kiedy zminimalizujesz ja2 a potem wrócisz wystarczy ze RAZ naciśniesz ALT i wszystko wróci do normy, najemnicy przestaną chodzić tyłem a ekran odfreezuje się, rób to za każdym razem jak zminimalizujesz, także problemu w zasadzie niema ;p


*
 
Theoden
Post : 26 paź 2014 18:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 01.11.2008
  • Skąd: Ruda Śląska


Ripper, dzięki za pomoc :D


*
 
tissayah
Post : 14 lut 2016 10:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 14.02.2016


Co z tą Fatimą, mam podobny problem, przechodzi do następnego sektora i stoi?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron