Jagged Alliance Center - Forum

Dzisiaj jest 22 lis 2017 16:27

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
kosciogryz
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Na JAC od: 28.02.2017

Witam ponownie,

Ustawiam sobie parametry gry, by móc odpalić kampanię Arulco Revisited v1.4 pod 7609. Zauważyłem, że na ekranie strategicznym po lewej stronie u góry przy imieniu i nazwisku najemnika widnieje ranga np. lt. col. itd. odpowiadająca jego poziomowi doświadczenia. W edytorze znalazłem możliwość wł/wył. enemy rank. Chciałbym wyłączyć widok rang dla najemników- czy jest to możliwe? Jeśli tak to gdzie to wyłączyć?

=========================================
szukałem po plikach ale znalazłem odpowiedź w samej grze w opcjach. Problem rozwiązany.

Staram się sam szukać rozwiązań problemów ale nie znalazłem nic w stylu show_player_rank ani żadnej wzmianki o tej przypadłości na tym forum. W ini edytorze wspisując w "search" słowo "rank" wyskakuje tylko opcja dla przeciwnika. To już kolejny mój problem opisany na forum. Zastanawiam się czy zadaje zbyt łatwe pytania czy zbyt trudne? W jednym poście odpowiedzi udzielił mi użytkownik kwachu i tym samym naprowadził do badania dalszych opcji pliku. Liczę, że i tu ktoś naprowadzi, wskaże kierunek, da mi wędkę...

*

micand1989
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Na JAC od: 30.12.2010

trzeba sobie zadać pytanie czy twoji najemnicy mogą mieć w ogóle coś takiego jak ranga? Ja pierwsze słyszę że moi mają mieć rangi. Jeśli chodzi o przeciwników to da się zabijać od szeregowca do pułkownika.

*

kosciogryz
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

Według opcji gry owszem mogą. Preferences-> show merc ranks. Taka opcja widnieje po przewinięciu na drugą stronę. Zaznaczenie tej budki powoduje przydzielenie skrótów stopni wojskowych przed imieniem i nazwiskiem najemnika na ekranie strategicznym.
Powoli odkrywam co 1.13 wnosi i mody do niego. Jeszcze mnóstwo nauki przede mną...

*

Xafloz
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Na JAC od: 27.01.2017

Rangi są ciekawe, ale gdy się ma już bardzo zaawansowany team to drużyna generałów zabija hordy wrogich pułkowników co dla każdego co ma pojęcie o wojskowości prezentuje się dość dziwnie. Mimo to używam tej opcji.

*

kosciogryz
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

Dobrze to ująłeś. Mnie na insane bardzo brakuje korpusu podoficerów. Wyskakują sami oficerowie i trochę chorążych. Samo to już wygląda dziwnie. Dobrze, że merc ranks to opcja.

*

Halucyn
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Na JAC od: 06.12.2007

Witam. Czy w INI Edytorze jest opcja wyłączenia odmowy rekrutacji członków AIM? Często grywam bez wczytywanie przy śmierci najemników i nieraz gdy zginie jakaś dwójka, to prawie żaden z AIM nie chce się zrekrutować (strach przed słabym dowódcą :P ). Wiem, że da się to zmienić w edytorze postaci, ale po pierwsze za dużo z tym roboty (każdy najemnik oddzielnie), a po drugie nawet mi on nie działa. Od tylu lat mnie to wkurza, a do dziś nie znalazłem rozwiązania...

*

micand1989
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Na JAC od: 30.12.2010

Halucyn pisze:
Witam. Czy w INI Edytorze jest opcja wyłączenia odmowy rekrutacji członków AIM? Często grywam bez wczytywanie przy śmierci najemników i nieraz gdy zginie jakaś dwójka, to prawie żaden z AIM nie chce się zrekrutować (strach przed słabym dowódcą :P ). Wiem, że da się to zmienić w edytorze postaci, ale po pierwsze za dużo z tym roboty (każdy najemnik oddzielnie), a po drugie nawet mi on nie działa. Od tylu lat mnie to wkurza, a do dziś nie znalazłem rozwiązania...

Nie, nie da się tego zmienić w INI Edytorze

*

Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3

Przejdź do:  

Dzisiaj jest 22 lis 2017 16:27