Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Umiesz obsługiwać INI EDITOR?
Tak, bardzo dobrze 20%  20%  [ 1 ]
Tak, większość opcji 40%  40%  [ 2 ]
Nie 20%  20%  [ 1 ]
Nie wiem co to jest INI editor 20%  20%  [ 1 ]
Liczba głosów : 5
Autor Wiadomość
Ormus n2o
Post : 10 paź 2009 15:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


Chciałbym zaproponować stworzenie poradnika do obsługi INI editor jako, że wiele osób zapewne nie wie jak prosty jest on w obsłudze oraz jak dużo opcji pozwala na modyfikowanie. Wiele osób nie zna J.Angielskiego oraz jest zapewne przerażona wyglądem tego programu :P . Nie chodzi o opisanie wszystkich możliwych opcji tylko o takie podstawowe opcje jak zmiana liczby IMP lub wyłączenie zmasowanego ataku na drassen. Od razu zaznaczam, że zrobiłbym to sam ale jestem zbyt leniwy :). Potrzebował bym też 1 osoby z rozszyfrowanie nielicznych opcji którego znaczenia jeszcze nie znam. Także przydałby sie korektor żeby poprawić moje wypociny.


*
 
Len
Post : 10 paź 2009 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ormus n2o pisze:
Od razu zaznaczam, że zrobiłbym to sam ale jestem zbyt leniwy :)

Skąd my to znamy ;)

Na tym forum wielu znajdziesz takich, którzy są chętni do pomocy pod warunkiem, że brakuje im na to czasu. Więc na twoim miejscu liczyłbym przede wszystkim na siebie :] Jeśli jednak napiszesz go i zdecydujesz się na publikację na stronie JACenter, to korektę przejdzie obowiązkowo.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 11 paź 2009 10:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Wiesz Ormus, wszystko zależy ILE pomocy potrzebujesz, jak powiedział Len: większość z nas jest po pachy w robocie.
Ale jeżeli przedstawisz jakieś konkrety to zapewne łatwiej będzie podjąć decyzję czy w to wchodzić czy nie.

_________________
Obrazek


*
 
Ormus n2o
Post : 16 paź 2009 18:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009




*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron