Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 22 cze 2013 20:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Aparatus pisze:
Ok dzięki za odpowiedź, nic to, mam nadzieje że z innymi misjami nie będzie podobnie. Potraktuję to jako utrudnienie poziomu trudności. On za swoje skąpstwo już zapłacił ;) .

Mapy są z klasycznego 1.13? Czy przerobione?

PS z czystej ciekawości - kula w łeb? :diabelek:

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ronnie
Post : 22 cze 2013 22:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


Zapewne mapy z Wildfire. Mam tam podobny problem z Kyle'm (pojawia się klepsydra i nic, Kyle nie idzie na zaplecze po kasę), poza tym Hans nie chce się przesunąć z przed drzwi prowadzących do sklepu Tonego. Najprostsze rozwiązanie, które u mnie działa to zmienić mapę np. na tą z insane maps (to mocno zmodyfikowane mapy z podstawowego Jagged Alliance) + na chwilę podmienić tilesety żeby NPC wrócili na swoje dawne pozycje. Bierzesz kasę od Kyle'a, zmieniasz z powrotem mapę i tilesety i możesz czuć się bogatszy o 10000$ :-D

_________________
Obrazek


*
 
Aparatus
Post : 23 cze 2013 12:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 07.06.2013


micand1989 pisze:
Aparatus pisze:
Ok dzięki za odpowiedź, nic to, mam nadzieje że z innymi misjami nie będzie podobnie. Potraktuję to jako utrudnienie poziomu trudności. On za swoje skąpstwo już zapłacił ;) .

Mapy są z klasycznego 1.13? Czy przerobione?

PS z czystej ciekawości - kula w łeb? :diabelek:



Mapy są z Wildfire i chyba się coś bardziej pokręciło, bo za wygranie walki u Kingpina też mi koleś kasy nie daje, mówi że oto moje pieniądze ale pieniędzy nie ma. Coś za bardzo pokręciłem.

Nie, kula w łeb to zbyt radykalnie ;) ,został porządnie skopany przez Blooda.

Ronnie dzięki za podpowiedź, jak będę miał chwilkę czasu to sprawdzę czy to zadziała.


*
 
Korzonek
Post : 30 cze 2013 18:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 31.01.2012


Aby naprawic bug z Kylee ( z Hansem, Darrenem zapewne też) trzeba do katalogu data1.13/npcdata wrzucić pliki odpowiadające za danego npc- w nich zawarte są koordynaty odpowiedzialne za niektóre działania NPC. Zamiana map z 1.13 na te z WF powoduje takie zachowanie npc.

Z Hansem zrobiłem to samo- ekekt jest taki, że rozmawiam z nim, po czy zaczyna sie miedzy nim a Brendą pogawędka, rozmowa kończy. Następnie jeszcze raz rozmawiam z Hansem, naciskam "rozmowa", po czy mówi "Pewnie chciałbyś porozmawiać z Tonym..." i odchodzi od drzwi. A Brenda nadal stoi, nie trzeba jej dawać kasety, ani prezentu w postaci kulki w łeb.

Tak się zastanawiam, jeszcze kilku npc by się znalazło, aby trzeba było im podmieniać pliki, żeby działali tak jak należy.

Dodam od siebie, że gram na zmodowanym przez siebie Ja 2 Gold+1.13 4870+ hotfix 4870+ mapy z aimnas+ IoV.


*
 
Zenio
Post : 22 lut 2014 09:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 19
  • Dołączył: 29.11.2010


Witam!
Łopatologicznie możecie wytłumaczyć jak krok po kroku zrobić tę zamianę npc? Po oddaniu aktu Kyle'owi mi także pokazuje się zegarek.
pozdrawiam .


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron