Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 14 lut 2011 18:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Mam pytanie. Jeśli połączę DBB-MOD z v1.13 to otrzymam dodatkowe bronie? Jak tak to którą z wersji zainstalować.


Ostatnio zmieniony 14 lut 2011 18:09 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Fisher
Post : 14 lut 2011 18:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 188
  • Dołączył: 13.09.2009
  • Skąd: Polska,Poznań


Raczej odwrotnie (na 1.13 dbb) Wersje 1.13 polecam 3356 czy jakos tak a dbb 913 przyjemnie sie gra

_________________
Podpis w budowie


*
 
Wigen
Post : 15 lut 2011 00:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


A jak to się instaluje? Trzeba użyć SVN?


*
 
lukasamd
Post : 15 lut 2011 09:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Raczej nie, powinno wystarczyć JA2 + v1.13 (release lub gotowa paczka z SVN) i na to po prostu wrzucony pobrany DDB-Mod:
https://jagged-alliance.pl/download44/

Odmian tego moda jest od niepoprawnie politycznego słowa, ostatnio jak robiłem porządek to wrzuciłem tylko te najnowsze wersje każdego z typów.


*
  WWW
Wigen
Post : 15 lut 2011 13:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Dobra, dzięki. Temat do zamknięcia.

Albo nie. Czyli gdy ściągnąłem DBB-MOD-a to jego spakowane pliki muszę wypakować w folderze z zainstalowaną grą?


Ostatnio zmieniony 15 lut 2011 22:55 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
doman18
Post : 25 lut 2011 11:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 43
  • Dołączył: 02.02.2011


Chciałem wgrać DBB ale pluje mi że nie może odnaleźć wartość więc wstawia FALSE podczas gdy w pliku konfiguracyjnym wszystkie te wartości są. Gra się uruchamia normalnie ale nie wczytuje pliku .ini a zatem wszystkich najważniejszych zmian dotyczących 1.13

Obrazek

Jakby ktoś pytał oto zawartość ERROR_REPORT.iniErrorMessages.txt który paradoksalnie zamiast być w "Profiles\UserProfile_JA2113COS" był w "Profiles\UserProfile_JA2113"
Kod:
 *** Fri Feb 25 01:27:37 2011 ***

The value [JA2 HAM Settings][BOBBY_RAY_TOOLTIPS_SHOW_POSSIBLE_ATTACHMENTS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][DIVERSE_ROAMING_MILITIA_GROUPS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][SMART_ROAMING_MILITIA_GENERATOR] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][ALLOW_MILITIA_MOVE_THROUGH_MINOR_CITIES] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][APPROXIMATE_CTH] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][INCREASE_AI_WILLINGNESS_TO_SUPPRESS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][DYNAMIC_AIM_LIMITS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][INCREASED_AIM_COST] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][SUPPRESSION_SHOCK] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][LIMITED_SUPPRESSION_AP_LOSS_PER_ATTACK] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][LIMITED_SUPPRESSION_AP_LOSS_PER_TURN] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][ALLOW_DYNAMIC_RESTRICTED_ROAMING] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 HAM Settings][ALLOW_RESTRICTED_MILITIA_THROUGH_VISITED_SECTORS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ALWAYS_USE_PROF_DAT] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][RESTRICT_FEMALE_ENEMIES_EXCEPT_ELITE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][USE_BULLET_TRACERS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ALLOW_SECTOR_DESCRIPTION_WINDOW] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][SLAY_FOREVER] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ENABLE_CHANCE_OF_ENEMY_AMBUSHES_ON_INSANE_DIFFICULT] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][VEHICLE_INVENTORY] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][SLOW_PROGRESS_FOR_ENEMY_ITEMS_CHOICE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ENABLE_ALL_WEAPON_CACHES] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ENABLE_ALL_TERRORISTS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ENABLE_CREPITUS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][DYNAMIC_AMMO_WEIGHT] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][AUTOMATICALLY_FLAG_MINES] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][SMART_GOGGLE_SWITCH] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][DEVIN_USES_BR_SETTING] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][TONY_USES_BR_SETTING] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][RESTRICT_ROAMING] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ALLOW_REINFORCEMENTS_ONLY_IN_CITIES] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ALLOW_REINFORCEMENTS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][MUST_TRAIN_MOBILE_MILITIA] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ALLOW_MILITIA_MOBILE_GROUPS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][TRAIN_VETERAN_MILITIA] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][USE_EXTERNALIZED_LOADSCREENS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][REASSIGN_PENDING_REINFORCEMENTS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][ENEMY_INVESTIGATE_SECTOR] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][NEW_AGGRESSIVE_AI] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][INSANE_QUEEN_AGGRESSIVE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][EXPERT_QUEEN_AGGRESSIVE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][EXPERIENCED_QUEEN_AGGRESSIVE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][NOVICE_QUEEN_AGGRESSIVE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][INSANE_UNLIMITED_POOL_OF_TROOPS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][EXPERT_UNLIMITED_POOL_OF_TROOPS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][EXPERIENCED_UNLIMITED_POOL_OF_TROOPS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][NOVICE_UNLIMITED_POOL_OF_TROOPS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][STRATEGIC_EVENT_SEND_TROOPS_TO_DRASSEN] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][STEALING_FROM_SHIPMENTS_DISABLED] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Gameplay Settings][CAN_SELL_ALT_LMB] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Thunder Settings][ALLOW_LIGHTNING] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Rain Settings][ALLOW_RAIN] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][QUIET_REAL_TIME_SNEAK] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][ALLOW_REAL_TIME_SNEAK] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][ENABLE_ARMOR_COVERAGE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SHIFT_F_REMOVE_ATTACHMENTS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SHIFT_F_UNLOAD_WEAPONS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_BIG_SLOT_7] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_BIG_SLOT_6] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_BIG_SLOT_5] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_BIG_SLOT_4] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_BIG_SLOT_3] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_BIG_SLOT_2] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_BIG_SLOT_1] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_OFF_HAND] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_WEAPON] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_HEAD_SLOT_2] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_HEAD_SLOT_1] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_LEGGINGS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_VEST] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_HELMET] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_HEALTH] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_ACTIONPOINTS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_ATTITUDE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_ORDERS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_ID] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_RANGE_TO_TARGET] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_BRIGHTNESS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][SOLDIER_TOOLTIP_DISPLAY_LOCATION] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][DYNAMIC_SOLDIER_TOOLTIPS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][ALLOW_UDT_DETAIL] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][ALLOW_UDT_RANGE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][ALLOW_LIMITED_VISION] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][ALLOW_TACTICAL_MILITIA_COMMAND] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Tactical Settings][REVEAL_ITEMS_AFTER_COMBAT] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Video Settings][VERTICAL_SYNC] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 System Settings][AUTO_SAVE_ON_ASSERTION_FAILURE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 System Settings][ENABLE_EMERGENCY_BUTTON_NUMLOCK_TO_SKIP_STRATEGIC_EVENTS] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Laptop Settings][MERCS_DIE_ON_ASSIGNMENT] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value TRUE will be used.
The value [JA2 Laptop Settings][ALL_MERCS_AT_MERC] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.
The value [JA2 Laptop Settings][MERC_AVAILABLE_DAY_ONE] = "" in file [Ja2_Options.ini] is neither TRUE nor FALSE.  The value FALSE will be used.


Albo spróbuję cosplay (ale on na "twardo" się instaluje do 1.13) albo spróbuje jeszcze poszukać jakiejś nowszej 1.13. Dodam tylko że ten programik SVN nie chciał mi się odpalić, więc nie mogę ściągnąć z niego. Jak macie jakiś namiar na linki do 1.13 i DBB które razem ze sobą normalnie działały to bardzo bym prosił.

//Edit
Już nie ważne, nie wiedziałem że folder Data DBB trzeba wrzucić do folderu 1.13 i nadpisać.


*
 
Assur-ad-mu
Post : 25 lut 2011 12:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Którego DBB wgrałeś? Ja gram na Possum-DBB i jest dobrze. Zrobiłeś kopię przed wgraniem DBB?

Wgraj jeszcze raz całość może coś źle skopiowałeś.

Tu masz dobre 1.13
https://jagged-alliance.pl/plik271/

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 25 lut 2011 12:33 przez Assur-ad-mu, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
DEMOn
Post : 25 lut 2011 12:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 40
  • Dołączył: 01.10.2010
  • Skąd: Żnin


Ja mam też małe pytanko.
Czy jest stabilna wersja IoV DBB z NASem?

_________________
"You cannot kill what you did not create"


*
  WWW
Assur-ad-mu
Post : 25 lut 2011 13:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Jeżeli o to chodzi to sam próbowałem połączyć NAS z PossumDBB lecz się nie udało. Nie próbowałem z innymi modami dodającymi uzbrojenie. Lecz chyba będzie to samo. Wiem tylko że dodatkiem do NAS a raczej jego rozszerzoną wersją jest: (link przed chwilą sprawdzony)

http://www.mediafire.com/?oc8v3kprg8nqs7e

Tak czy inaczej broni jest tam niewiele bo około 450.

Dlatego sam wziąłem się za modyfikowanie NAS i jestem na etapie dodawania broni. Jeszcze daleko do końca...

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 25 lut 2011 13:27 przez Assur-ad-mu, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
doman18
Post : 25 lut 2011 15:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 43
  • Dołączył: 02.02.2011


Assur-ad-mu pisze:
Nigdy czegoś takiego nie widziałem. Którego DBB wgrałeś? Ja gram na Possum-DBB i jest dobrze. Zrobiłeś kopię przed wgraniem DBB?

Wgraj jeszcze raz całość może coś źle skopiowałeś.

Tu masz dobre 1.13
https://jagged-alliance.pl/plik271/


1.13 ściągałem właśnie z tego linku a DBB stąd >LINK<. Po wypakowaniu skopiowałem zawartość "fs_dbb913full" do katalogu z grą i uruchomiłem "ja2_3287_COS_en.exe". Gra chodziła normalnie tyle że tak jak Vanilla ze sprzętem z DBB. Na >TYM< forum znalazłem posta ze zdaniem ...

Cytuj:
As for the install: Really easy, just download the folder and copy paste the files into your 1.13 folder. Overwrite existing files.


... więc tak zrobiłem i wydaje się teraz że wszystko działa. Musiałem tylko jeszcze raz zacząć grę bo na starych "nowych" sejwach do DBB kiedy się kaszanił nie działał mi ekwipunek Iry. Tzn. miała ona u siebie coś co powodowało wysypywanie się gry. Teraz jest wszystko ok, początkowy ekwipunek się zmienił, najemnicy noszą te fajne wojskowe czapeczki, broń zmieniła wygląd więc chyba wszystko jest ok. Jedyne co mnie wkurza że poraz 3 będę musiał całą ekipę trenować trikiem z nożami co w przypadku Carlosa (ZR 90, Um. Strz. 96) trwa dłuuugo.


*
 
DEMOn
Post : 25 lut 2011 15:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 40
  • Dołączył: 01.10.2010
  • Skąd: Żnin


Wolę IoV DBB Cosplaya, ale mam 913 tam nie ma NASa. W tym przypadku to lipa, bo szpeju mamy od groma, a cztery sloty nie wystarczą na porządną choinkę :D
A co z wersją 919?

_________________
"You cannot kill what you did not create"


*
  WWW
suharinho
Post : 14 kwie 2011 20:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 27
  • Dołączył: 08.01.2010


Witam
Instaluję na oryginalne JA2 (polskie) 1.13 wersje release 2085, na nią najnowszy update svn z działu download (03.03.2011) i na to DBB moda 913full. Pozornie wszystko śmiga, ale w walce po kliknięciu prawym przyciskiem myszy nie wyświetla się prawidłowo grafika i gra zaczyna się sypać, nie można niektórych opcji - przycisków wcisnąć. Po za tym nie zauważyłem opcji trait czy jak jej tam. Ale to inny temat. Generalnie kombinuję jak mogę, ale efekt jest podobny. Być może niekompatybilność tej wersji 1.13 z tą dbb 913full? A może jakieś pliki źle kopiuję? Zawartość katalogu Data-COS nie wklejałem do 1.13 z uwagi na system VFS, ale może tu leży pies pogrzebany? Stare wersje DBB moda mi działały, ale też nie wszystkie. Próbowałem też na oryginalnej wersji JA2 angielskiej z GOG, ale efekty były jeszcze gorsze.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Pozdrawiam serdecznie
Przemek


*
 
JollyBuszko
Post : 20 kwie 2011 21:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 70
  • Dołączył: 21.03.2011
  • Skąd: Uciekinier z Wawy zamieszkały w Olsztynie . :)


Dobry wieczór ! Ja tam polubiłem DBB 113 . Ciekawe rozwiązania i masa broni do tego da się robić " Giwerowe choinki " No i jest mój ukochany S.T.O.M.P. Nie wiem czemu ale po zainstalowaniu , Jagged zmienił się wildFire . Jest nieźle tylko zadania poboczne się zwaliły np. Dostarczenie listu od Enrico rebeliantom . Sytuacja wygląda tak że Fatima dochodzi do krawędzi sektora startowego i stoi jak wryta . Próbuję z nią gadać i nic ... Dodam tylko że mój Jagged 2 to oryginalnie wersja 1.4 PL przerobiona na 1.113 2085 .


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron