Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Sir Kalach
Post : 17 wrz 2007 18:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 60
  • Dołączył: 26.08.2007
  • Skąd: Kraków


Po otrzymaniu dyskietki i przejrzeniu zawartości udałem sie do fabryki koszulek i spotkałem Dorien. Próbowała zbiec więc ją ubiłem. Zabrałem głowę i poszedłem szukać Carmena. Jednak głowa jest niezidentyfikowana - nie chce jej przyjąć :/ Co się stało?


*
 
lukasamd
Post : 17 wrz 2007 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Po pierwsze ona nazywa się Dorren a nie Doren ;) Druga sprawa że nie jest terrorystką! Należy z nią pogadać aby zamknęła fabrykę lub w razie niepowodzenia zlikwidować. Jeżeli będziesz rozmawiał z mieszkańcami to będą ci mówić że Dorren źle traktuje dzieci.


*
  WWW
Loucipher
Post : 17 wrz 2007 19:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


lukasamd pisze:
Po pierwsze ona nazywa się Dorren a nie Doren ;)

A tak dokładnie to Doreen. :)
lukasamd pisze:
Druga sprawa że nie jest terrorystką!

Dokładnie. Jest krwiopijczą kapitalistką naruszającą przepisy prawa pracy o zatrudnianiu młodocianych :)
lukasamd pisze:
Należy z nią pogadać aby zamknęła fabrykę lub w razie niepowodzenia zlikwidować.

Z reguły podejście "negocjacyjne jest lepsze (większy bonus do lojalności), ale jeśli lubisz karać jak Deidranna lub Doreen nie da się przekonać po dobroci... kulka 9mm to nieodparty argument :)

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
lukasamd
Post : 18 wrz 2007 05:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zacytuję mój własny artykuł:

Cytuj:
Opis: Zlecenie to otrzymujemy po rozmowie z cywilami z Drassen. Doren znajduje się w sektorze C13 i prowadzi fabrykę akcesoriów sportowych wykorzystując do pracy dzieci. Jeżeli mamy wysoką umiejętność dowodzenia możemy spróbować przekonać ją do odejścia. Jeżeli nie to możemy jedynie ją zastrzelić. Największy wzrost lojalności przynosi jednak połączenie tych sposobów - najpierw z nią rozmawiamy a potem do niej strzelamy. Trochę dziwny sposób, ale daje największą aprobatę mieszkańców miasta.


Nie wiem czy będzie to działać w JA2 1.13 ale w zwykłym JA2 nabijałem sobie w ten sposób sporo punktów lojalności w czystym JA2.


*
  WWW
Loucipher
Post : 18 wrz 2007 06:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


Zgadza się, w zwykłym JA2 to działa. Zapewne w 1.13 też (jeszcze nie doszedłem do Drassen, więc nie wiem).

Tyle, że w zwykłym JA2 lojalność nie jest wielkim problemem - wystarczy zdobyć miasto i wyszkolić samoobronę. Lojalność rośnie do 100% i trzeba dwa tygodnie plażować, żeby zaczęła spadać.
Lojalność staje się problemem w Wildfire. A tam ten trick nie działa - sprawdzałem, i nawet opisałem to w innym wątku.
Zresztą, nawet wiedząc o tym, że można przekonać i zastrzelić, jakoś zawsze puszczałem Doreen wolno jeśli "ujrzała światło". Byłoby to nierealistyczne - jeżeli przekonałem kogoś do swoich racji, to po co potem do niego strzelać?

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
Sid
Post : 18 wrz 2007 08:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


W 1.13 ta metoda NIE działa, przynajmniej u mnie. Kiedy przekonujesz ją do zamknięcia fabryki, to ona po prostu ucieka. A jeślibyś nawet ją zabił, to nie ma z tego żadnych korzyści.

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron