Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
badgerman
Post : 11 kwie 2017 14:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 13.02.2016


Witam - mój pierwszy post na tym forum, więc wypada się przywitać. No więc witam - z serią JA spędziłem najlepsze chwile dzieciństwa. Teraz po latach odkryłem mod 1.13 i rozpoczynam misję wyzwoleńczą Arulco od nowa ;)

Mój problem tyczy się latania śmigłowcem po zdobyciu centralnego punktu SAM. Sektor jest zdobyty (Dodatkowo jako smaczek dodam, że w sektorze był Mike - pierwszy raz mogłem go zwerbować w dwójce, ale $9k to nieco za wiele nawet jak za niego :P), nawet jest wyszkolona milicja, próbowałem wysadzić komputer w centralnym budynku (z takim rozmachem że nawet ściany nie zostały wewnątrz domku ;P ) ale mimo to kolor strefy się nie zmienia. Myślałem że może tylko kolor się nie zmienił, ale próba przelotu sprowadziła SKyridera na ziemię permanentnie. Jakiś pomysł co z tym fantem zrobić ? Wersja w miarę świeża (startuje z pliku ja2_volatile_r8338.exe o ile ma to znaczenie.


*
 
micand1989
Post : 12 kwie 2017 15:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Wczytaj się z zapisu przed zdobyciem sektora i zajmij go ponownie. A jeśli nie masz sejwa sprzed, to oddaj ten sektor wrogowi a potem go znów odbij. Pewnie nie wszyscy wrogowie zgineli. Możliwe że jeden uciekł poza mapę i ci nie zaliczyło sektora.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
badgerman
Post : 12 kwie 2017 17:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 13.02.2016


niestety to nie to chyba. Sektor zdobyty i milicja w nim wyszkolona. W chwile po wyjściu najemników mój 20-to osobowy oddział milicji został rozjechany przez 7 czarnych koszul - zawróciłem swoją ekipę pod wezwaniem i im pokazałem jedyną słuszną stronę tej kampanii, ale mimo to sektor pozostał nie odbity a niebo nie jest na zielono. Czy to możliwe że zasięg innych SAM pokrywa punkt centralny ? No ale w tym wypadku chociaż teren w stronę Drassen powinien być na zielono (SAM pod Drassen zdobyty i jest zielony)


*
 
micand1989
Post : 12 kwie 2017 21:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


nic nie pokrywa centralnego. Bug w wersji gry. Wg mnie od nowa na starszej wersji.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
badgerman
Post : 12 kwie 2017 23:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 13.02.2016


W sensie od nowa cala kampania, czy sektor tylko?


*
 
micand1989
Post : 13 kwie 2017 17:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Spróbuj. Nie masz nic do stracenia. Jak to nie pomoże to graj nową kampanię.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Soory
Post : 07 paź 2017 11:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 05.10.2011


Niestety spotkał mnie ten sam problem w tej samej wersji moda, więc coś może być na rzeczy. Dodatkowo nie aktywowało mi sklepu Bobby Ray's. Strona ciągle w budowie.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie