Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
spiryt
Post : 21 wrz 2015 02:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Witam nie było mnie trochę tutaj więc jestem trochę do tyłu z nowościami i modami do 1.13
Zainstalowałem sobie AIMNAS 7686 beta zająłem kilka sektorów Drassen i nie mogę szkolić samoobrony mimo że mam kasę i najemnika z wysokimi statami dowodzenia.
Wiem że to wersja beta ale nie da się w niej szkolić samoobrony ?

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
hasan_talib
Post : 21 wrz 2015 08:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


A lojalka? Musisz mieć lojalność na odpowiednim poziomie. Nie wiem, jak jest domyślnie skonfigurowany poziom lojalności potrzebny do szkolenia milicji w 1.13 (a tym bardziej w AIMNAS), ale można to zmienić w pliku .ini (ja1.13.ini albo jakoś tak).


*
 
Hurricane
Post : 21 wrz 2015 18:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Jeśli zdobędziesz sektor z budynkiem A.C.A, to będziesz miał możliwość szkolenia samoobrony.


*
 
Svean
Post : 22 wrz 2015 13:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Hmmm... widzę że tu niezły exploit się szykuje - nie całkiem zajęte Drassen żeby nie było kontrataku, a już szkolenie milicji :)

Ciekawy pomysł, może nawet i lepszy niż rozbijanie kontrataku nim dotrze do Drassen, tyle że ja mam za mało cierpliwości (i tak zazwyczaj porywam się na drugie miasto zanim cokolwiek wyszkolę).
Ale jeśli zająłeś Drassen w całości (można najpierw potestować rozwiązanie z budynkiem A.C.A) to na 100% powinna być możliwość szkolenia milicji. Niemniej jeśli masz v1.13 z dodatkami typu AIMNAS/BigMaps, to pamiętaj, że Drassen może być większe niż 3 sektory na starej mapie (i możliwe że któryś jest kluczowy do szkolenia).

_________________
Obrazek


*
 
spiryt
Post : 23 wrz 2015 00:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Zdobyłem lotnisko z ACA mam 62 % lojalności gram na standardowych ustawieniach nic nie grzebałem w ini poziom doświadczony.
Jutro pokombinuje ze zdobyciem całego miasta bo to dla mnie wyzwanie po takim czasie abstynencji od Ja.
Wrogów jest dużo elitarni, dobrze uzbrojeni ale za to ile satysfakcji daje zdobycie każdego sektora bez odniesienia ran :D

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
Svean
Post : 30 wrz 2015 09:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


To ja mam pytanko z innej beczki - a ile masz leadershipa/dowodzenia u ludków którymi usiłujesz szkolić milicję?

Nie pamiętam dokładnie wymaganych wielkości dowodzenia, ale na pewno z minimalnymi ilościami nic nie wyszkolisz, na zwykła milicję chyba trzeba mieć koło 40, a na mobilną koło 60, nie jestem tego pewien więc musisz przetestować (ew. poszukać w którymś .ini ale nie mam nawet pojęcia w którym)

_________________
Obrazek


*
 
Ronnie
Post : 01 paź 2015 21:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


Svean pisze:
To ja mam pytanko z innej beczki - a ile masz leadershipa/dowodzenia u ludków którymi usiłujesz szkolić milicję?

Nie pamiętam dokładnie wymaganych wielkości dowodzenia, ale na pewno z minimalnymi ilościami nic nie wyszkolisz, na zwykła milicję chyba trzeba mieć koło 40, a na mobilną koło 60, nie jestem tego pewien więc musisz przetestować (ew. poszukać w którymś .ini ale nie mam nawet pojęcia w którym)


MINIMUM_LEADERSHIP_TO_TRAIN_MILITIA = 20
"Czyli nawet 20 dowodzenia styknie żeby zacząć szkolić samoobronę"

REQ_LEADERSHIP_FOR_MAX_MILITIA = 60
"60 to liczba optymalna dzięki której szkolimy maksymalną ilość samoobrony na sesję"

Edit: na mobilną są to wartości odpowiednio 40 i 80 (w innej sekcji Ja2_Options)

_________________
Obrazek


*
 
spiryt
Post : 03 paź 2015 03:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Problem zażegnany, wystarczyło zająć kopalnie ;)

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron