Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 10 gru 2011 19:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Stanowisko końcowe:

Wychodzi na to że jestem, a raczej byłem testerem tego moda, jako że nikt inny do tej pory na forum nie zadał pytania o te rzeczy, więc nie doszedł do końca rozdziału.

Z tego miejsca chciałem ogłosić iż zakończyłem moda i stwierdzam następujące braki:
- brak wejścia do bunkra omijając przy tym pałac (można wyjść z niego i wtedy staje się przed posągiem jak w WF ale nadal nie ma tam wejścia), a więc nie da się zabić królowej w pałacu, chociaż w bunkrze bardzo fajny klimat,
- mimo iż grałem (jak się okazało teorytycznie) na Sci-Fi nie doświadczyłem ani MadLaba ani kolesia od robali jak i samych robali ( a szkoda bo chciałem się zmierzyć z Insane na robalach),
- sektor I14 - sektor nie wiadomo, dalej tam niby ktoś jest ale nikogo nie ma,
- sektor z MadLabem (gdzie normalnie jest szopa której nie ma) i sytuacja analogiczna do w/w.,
- ogólna słaba optymalizacja - byle 2czynności na raz i fatal error (np. w tym samym czasie włączy się zegar a my coś zrobimy, zdarza się np. przy otwieraniu drzwi albo przy biegu i komunikacie patch block), dodatkowo często wywalało przy szkoleniu samoobrony,
- nowe miasta które się pojawiły niestety nie mają podkładu w postaci komunikatu królowej (co jest zrozumiałe),
- niedopieszczenie kwestii kamuflażu (praktycznie działa tylko wood).

Więcej nie przypominam sobie na tę chwilę, jednak mimo tych wad mod zasługuje na wyrazy szacunku dla twórców jako iż nowe i polepszone stare mapy są świetne, jak również sam tryb insane i wiele innych rzeczy (tutaj się kłania sam 1.13). AIMNAS również tu wnosi - bronie i dodatkowe dodatki są świetne. Wiele wiele rzeczy.
Pytanie czy wymienione przeze mnie braki występują tylko w tym modzie czy może leży to w samym 1.13, wiem tyle że świetnie się bawiłem mimo to, a kolejna moja aktywność względem Jagged'a pojawi się w wakacje, lub na początku przyszłego roku szkolnego, na nowym sprzęcie śmigając w Back in Action. Pozdrawiam i będę czasem zaglądać, tymczasem przygotowuje się na nowe MMO...


Ostatnio zmieniony 10 gru 2011 19:00 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Premislaus
Post : 12 lut 2012 07:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Ciekawe. Zgłosiłeś to autorowi modyfikacji? Jest już chyba v. 25.

Lubię te nowy mapy. Nie wiem czy AIMNAS, czy sprawdzić co z Wildfire na 1.13, czy Urban Chaos 1.13... Muszę się zastanowić co pobrać i odpalić.

Jest jakiś nowy mod Alrulco Folding Stock.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Starchris
Post : 12 lut 2012 13:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Wersja 25 jest jeszcze nie stabilna, dlatego na razie zostanie w Downloadzie wersja 21.

Ostatnio przyglądałem się Arulco Folding Stock ale nie za bardzo wiem o co w nim chodzi. Posprawdzam jeszcze raz wszystko.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Zefurion
Post : 17 lut 2012 23:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 17.03.2011


Jaka jest oficjalna strona bądź link z którego sie pobiera najnowsze wersje Aimnasa? bądź aktualizacje? Skąd Wy to, chłopaki bierzecie


*
 
Starchris
Post : 18 lut 2012 00:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Zefurion pisze:
Jaka jest oficjalna strona bądź link z którego sie pobiera najnowsze wersje Aimnasa? bądź aktualizacje? Skąd Wy to, chłopaki bierzecie

Wszystko jest na Bear's Pit Forum. Jeśli chodzi o AIMNAS to najnowsze linki są na poniższej stronie.

http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ub ... 180&page=1

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie