Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
kyle_shadow_simmons
Post : 22 gru 2012 23:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 22.12.2012


tą po zamknięciu laptopa...


kiedyś przy starszych 113 i wildfire tez miałem czerwone napisy ale na całym ekranie i jakoś coś w ini przestawiałem i znikły...

A jeszcze takie pytanko jak chodzi o bronie czy od starej Ja2 1,13 wildfire DBB mod jest tyle samo mniej czy więcej broni w tym nowym wildfire aimnas???


*
 
Starchris
Post : 22 gru 2012 23:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


WILDFIRE AIMNAS nie zawiera w sobie DBB, więc jest o wiele mniej broni niż w podanej przez ciebie konfiguracji.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
kyle_shadow_simmons
Post : 22 gru 2012 23:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 22.12.2012


a bronie z 1.13 są zachowane??
i z tego starego i z tego nowego 1.13 4870 ?


czy między meduną a balime jest jakieś miasto? mam pozacierane granice na mapie nie wiem czemu...i nie całą medunę.


*
 
kwachu
Post : 23 gru 2012 09:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 05.04.2012
  • Skąd: Rybnik


Ja bym radził koledze na własnej skórze się przekonać co jest nowego w poszczególnych dodatkach. No ale to tylko moja subiektywna opinia ; p


*
 
Starchris
Post : 23 gru 2012 13:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Zgadzam sie z przedmówcą. Poza tym jeśli możesz to podaj screena z tą mapą, bo tak nie powinno być.


kyle_shadow_simmons pisze:
a bronie z 1.13 są zachowane??
i z tego starego i z tego nowego 1.13 4870 ?

Tak są zachowane.


kyle_shadow_simmons pisze:
czy między meduną a balime jest jakieś miasto? mam pozacierane granice na mapie nie wiem czemu...i nie całą medunę.

Tam nie ma żadnego miasta.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
kyle_shadow_simmons
Post : 23 gru 2012 13:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 22.12.2012


A są jakieś dodatki ulepszenia do JA2 : wildfire? Mam na myśli gre nie mod!

wciąż nie wiem jak naprawc mape...

Mam na niej 10 miast tyle ma być? Ale niektóre mają pourywane granice ;/


*
 
Starchris
Post : 23 gru 2012 13:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
kyle_shadow_simmons
Post : 23 gru 2012 13:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 22.12.2012


moja mapa się różni od tej co zapodałeś u mnie omerta, chitzena, drassen, estoni, balime ma po 4 sektory a meduna ma z 8 chyba bo poucinane mam granice ;/ no i mapa u mnie jest bardziej ''barwna'' ale to chyba dzięki temu ze mam wildfire moda.

nie, mam oryginalną wersje JA2 po eng z pudełka i chce miec full wildfire eng.
a da się jeszcze czym docisnąć żeby była bardziej wypasiona?


*
 
Starchris
Post : 23 gru 2012 13:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Różni się bo pewnie Wildfire AIMNAS jest mocno ulepszona. Co do większych ulepszeń to niestety nie da się.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 23 gru 2012 14:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Tak powinna wyglądać mapa w Wildfire AIMNAS. Sprawdzałem teraz. Czyste JA2 i na to Wildfire AIMNAS i wszystko działa.

Załącznik:
mapa.JPG
mapa.JPG [ 132.54 KiB | Przeglądany 1422 razy ]


Na pewno instalujesz ten Wildfire AIMNAS

https://jagged-alliance.pl/plik473/

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 23 gru 2012 14:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Tutaj cały czas występują rozbieżności w wersji. Źle są instalowane...raczej nie w poprawnej kolejności, dlatego są jakieś dodatkowe miasta "nieogrodzone" granicą miasta. Miałem ten sam problem gdy nakładałem Arulco Revisited. Popraw kolejność, wybierz poprawny mod w INI Edytorze i dopiero będzie wszystko grało i piszczało.

Jeśli chodzi o wybór moda 1.13:

spróbuj najpierw czyste 1.13 a potem jak już się zaznajomisz to 1.13 Arulco Revisited.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 28 gru 2012 20:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


W końcu udało mi się znaleźć co to jest AIMNAS. Jedno zdanie, a w sumie wszystko tłumaczy.

Cytuj:
AIMNAS is an Item mod for JA2 1.13, adding something between 1200 and 1400 items to the basic 1.13. It also uses different maps, which are losely based on the WF maps.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Starchris
Post : 30 gru 2012 13:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


UWAGA !!!! pewne nowości, o których pisałem w najnowszym newsie można już testować w najnowszej wersji Wildfire AIMNAS, która ukazała się dosłownie kilka dni temu. Jest tam wdrożony system pożywienia oraz przegrzewania się broni. Dodatkowo od razu możecie przetestować inne nowości techniczne, mające się znaleźć w drugiej części newsa, m. in. gigantyczne mapy, wszystkie możliwe rozdzielczości do wyboru oraz nowy system przerywań w walce turowej.

Jest to gotowa cała modyfikacja, instalować proszę bezpośrednio na czystą instalkę JA2.

https://www.dropbox.com/s/gvx3e2if012c9 ... 4_d1578.7z

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
kwachu
Post : 02 sty 2013 11:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 05.04.2012
  • Skąd: Rybnik


Pierwsza rzecz która mnie zaczęła zastanawiać na mapie taktycznej, to sprawa dziwnych zagadkowych czerwonych krzyżyków ;p. Czemu one służą? Druga sprawa tyczy się gigantycznych sektorów. Mianowicie odwiedziłem sobie San Monę Sektor C5, miejsce w którym siedzi Tony z całym swoim asortymentem i blond Gorylem. Przesuwałem sobie myszką po sektorze i zacząłem zauważać widmo budynki, które po odpowiednim przesuwaniu myszką znikały bądź pojawiały się. Na razie zaobserwowałem to tylko na tym sektorze. Jeśli chodzi o wielkość sektorów to nawet ciekawy pomysł, aczkolwiek gdy moi IMPowie pierwszy raz zawitali w Omercie, to mięli problem ze znalezieniem Fatimy ;p ( cholera, który to będzie dom..?) Od razu po znalezieniu i wstępnym rozmówieniu się z Fatimą ekran gry przenosi się wygodnie do siedziby rebeliantów. Póki co testuje. Fajny jest motyw z funkcją ZOMBIE ;p. Wrogowie tuż po zabiciu, odżywają wydając przy tym ciekawy głos i muzyka przeradza się w tę która wybrzmiewa z głośników w trakcie walk z przerośniętymi mrówami. Na razie tyle moich spostrzeżeń. Testuję dalej ;p


*
 
kwachu
Post : 02 sty 2013 14:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 33
  • Dołączył: 05.04.2012
  • Skąd: Rybnik


Kolejne błędy jakie zauważyłem to to że przy przejściu do poszczególnych sektorów nie idzie wybrać możliwości pojedynczego rozdzielenia najemników przed potyczką. Żeby w ogóle wejść w sektor, czasem trzeba dać opcje rozproszenia bo inaczej nie pogramy. Kolejną sprawą która mnie denerwuje to że mini mapa w prawym dolnym rogu jest nie adekwatna to mapy po jakiej się poruszamy. W sensie na przykład rozmieszczenie budynków różni się od tych które dosłownie spotykamy na swojej drodze.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna