Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 231 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 27 lis 2011 22:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


SaviolaMaster pisze:
Założyłem bo w tamtym się nikt nie udziela, dlatego bo edycja postu nie skutkuje widnieniem na liście najnowszych, zobacz o ile rzeczy dopytywałem, bez skutku. Stąd nowy temat.

Wystarczy użyć 'pełnej edycji'. Po zapisaniu zmienia się data na "mniej niż minuta". Lepiej pisać posta pod postem, niż zaśmiecać dział.

SaviolaMaster pisze:
EDIT: nie znalazłem nic na MadLaba.

Pisałem że jest w dziale o postaciach. Tu masz link
dr-madlab-kairns-t2770.html

micand1989 pisze:
Prośba do moderatora o połączenie tych tematów

Dziękówka :ok:

Perry pisze:
Skoro nikt się nie udziela, znaczy, że mało ludzi gra w AIMNAS.....

Ogólnie ostatnio mało ludzi się udziela...czyżby już magia świąt?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 27 lis 2011 23:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


micand1989 pisze:
Wystarczy użyć 'pełnej edycji'. Po zapisaniu zmienia się data na "mniej niż minuta". Lepiej pisać posta pod postem, niż zaśmiecać dział.

To jest o wiele lepszy sposób na wywindowanie na pierwsze miejsce danego tematu niż zakładanie nowego. Można też tak jak już było napisane napisać post pod postem i dany temat będzie pierwszy, a następnie edytować post i skasować tam datę dodania posta pod postem.

SaviolaMaster pisze:
Założyłem bo w tamtym się nikt nie udziela, dlatego bo edycja postu nie skutkuje widnieniem na liście najnowszych, zobacz o ile rzeczy dopytywałem, bez skutku. Stąd nowy temat.

Czasami tak jest, że nigdy nie dostaniemy na nasze pytanie odpowiedzi bo nikt nie zna odpowiedzi albo nie każdemu się chcę rejestrować i odpisać niestety.

Perry pisze:
Skoro nikt się nie udziela, znaczy, że mało ludzi gra w AIMNAS.....

Na pewno można powiedzieć, że mnóstwo ludzi ściąga WILDFIRE AIMNAS v. 20 ale myślę, że jak nie znają 1.13 i grali do tej pory tylko w klasyka to mogą się przerazić ogromem zmian i rzucić w cholerę tego moda i zostać przy klasyku lub poszukać innego moda.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
micand1989
Post : 28 lis 2011 10:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Starchris pisze:
Czasami tak jest, że nigdy nie dostaniemy na nasze pytanie odpowiedzi bo nikt nie zna odpowiedzi albo nie każdemu się chcę rejestrować i odpisać niestety.

@Perry
Zobacz ile jest tematów bez odpowiedzi (nad datą w prawym górnym rogu jest link). Niektóre teamty nie wymagają odpowiedzi (np. o postaciach, jeżeli już wszystko zostało napisane), a na niektóre wymaga dużo czasu aby sprawdzić, wyciągnąć wnioski i opisać na forum.

Starchris pisze:
Perry pisze:
Skoro nikt się nie udziela, znaczy, że mało ludzi gra w AIMNAS.....

Na pewno można powiedzieć, że mnóstwo ludzi ściąga WILDFIRE AIMNAS v. 20 ale myślę, że jak nie znają 1.13 i grali do tej pory tylko w klasyka to mogą się przerazić ogromem zmian i rzucić w cholerę tego moda i zostać przy klasyku lub poszukać innego moda.

WILDFIRE AIMNAS jest takim modem który jednych wciąga a innych odpycha.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Perry
Post : 28 lis 2011 15:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


micand1989 pisze:
Zobacz ile jest tematów bez odpowiedzi (nad datą w prawym górnym rogu jest link). Niektóre teamty nie wymagają odpowiedzi (np. o postaciach, jeżeli już wszystko zostało napisane), a na niektóre wymaga dużo czasu aby sprawdzić, wyciągnąć wnioski i opisać na forum.


@micand1989
O tym, że jest dużo tematów bez odpowiedzi to ja doskonale wiem.. Sam wiem z własnego doświadczenia, że pytałem, pytałem i nie uzyskałem odpowiedzi na wiele z nich... Wyciągnąłem wnioski i już wiem jak to działa.. Sam gram w 1.13 Wildfire AIMNAS + STOMP, ale coraz rzadziej i szczerze powiedziawszy nie kojarzy mi się postać Madlaba.. Nie wiem, może to inny mod.

micand1989 pisze:
WILDFIRE AIMNAS jest takim modem który jednych wciąga a innych odpycha.


Ten, w który ja gram jest nawet fajny, oczywiście po za funkcją manualnego trybu walki.. Urok 1.13.. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
SaviolaMaster
Post : 29 lis 2011 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Ogarnąłem myślę niezły motyw i lepszego eq się nie da zrobić :)

Full night ops z maxymalną ochroną i lekkością jak?

Kevlar nasączony "teczką" C-20 oraz Stealh Ops. W efekcie czego mam najlepszy możliwy sprzęt pod walkę nocną.
Do tej pory używałem Dragona z Night Ops, spodni Night Ops i Spectry, miałem na czysto modyfikator +65. Teraz mam +123. Miałem 148% defa przy 100% jakości, teraz mam 99% przy 100% jakości (gdzie spodnie mają o 4% więcej, hełm o 2% mniej, reszta armor.)

Do walk dziennych/robali dalej używam ciężkiego sprzętu. Mój full najemnik pod Night Ops:

-Headset - Extented Ear,
-Night Vision Goggles IV,
-Kevlar Helmet Stealth Ops C-20,
-Kevlar Vest Stealth Ops C-20,
-Kevlar Leggins Stealth Ops C-20,
-FN P90 (full osprzęt),
-Russian Vest - RM22B (Night Ops),
-Rambo Knife,
-Combat Pack - TT Field Medic,
-Leg Rig - First Aid 2x.

Zapas ammo, skrzykawek, apteczek, granatów (na wypadek czołgu w sektorze, jeden z LAW'em), kamuflaży (każdy rodzaj), jeden snajper Lobaew SVL (.408) (full osprzęt). Każdy najemnik z Night Ops. Obciążenie najemnika po 77%.

EDIT:

Relacja sprzed chwili, w Tixie nie ma zejścia do robali.


Ostatnio zmieniony 29 lis 2011 20:21 przez SaviolaMaster, łącznie zmieniany 6 razy

*
 
SaviolaMaster
Post : 05 gru 2011 16:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Witam, etap końcowy Pałac i wielki problem. Chciałem zabić naszą ukochaną dyktatorkę w pałacu ale nie ma zejścia do schronu. Patrzyłem na forum (jest screen z pomnikiem gdzie jest wejście, oraz wersję na czystej JA2) nie ma ani tu ani tu. Sektor obok patrzyłem też nie. Ciekawe jest że pokazuje mi na mapie taktycznej 1 wroga w sektorze z wodą ( sektor na lewo od Pałacu) heh.
Wielka prośba o pomoc, na forum nie znalazłem odpowiedzi.


*
 
SkaVen
Post : 29 sty 2012 23:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 29.01.2012


Natrafiłem na dosyć wredny problem, mianowicie gram od dłuższego czasu, zdobyłem całą północ a od zachodu doszedłem do Grumm, postanowiłem zająć się Almą. Jednakże gdy tylko zaczynam walkę w Almie gra zaczyna generować błędy.
Próbowałem wczytywać starszy save ale wciąż to samo. Przy próbie wyjście z ekranu taktycznego do mapy wywala grę, bądź jeżeli nie wywali wtedy to na pewno wyrzuci gdy spróbuję na mapie kliknąć jeepa.

Czy ktoś może się z tym spotkał?
Instalowałem również AIMNAS v21 który jest do wersji 4870 ale dalej to samo.


*
 
micand1989
Post : 30 sty 2012 11:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Kolejny problem z WILDFIRE + AIMNAS v20.

Nie pierwszy i nie ostatni. We wcześniejszych wersjach też występowały takie głupie błędy.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 30 sty 2012 12:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


SkaVen pisze:
Instalowałem również AIMNAS v21 który jest do wersji 4870 ale dalej to samo.

SkaVen, a mógłbyś podać link do wersji 21.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
SkaVen
Post : 31 sty 2012 00:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 29.01.2012


Bardzo proszę v21:
http://www.mediafire.com/?5uqxkflge8u11vt
Oraz dodatkowo v25 nie stabilna:
http://www.mediafire.com/?rkfrddwm89hfsh2

Instalacja dla v25 (sam nie instalowałem):
1) Follow the instructions given in the HAM-Thread to get a working installation thereof. (http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ub ... ber=294141)
2) Download v25 i rozpakować na katalog z grą.

Ciekawostką jest to że cała gra do tego momentu działa perfekt, a na dodatek mój brat gra na swoim kompie z identyczną instalacją jak ja (nie chciało mu się instalować i skopiował na żywca pliki), u niego Alma działa OK.


*
 
Starchris
Post : 31 sty 2012 13:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
SkaVen
Post : 06 lut 2012 22:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 29.01.2012


Dzięki Starchris, niestety dalej mam te same problemy (Alma - sektor H13 olałem i gram dalej), dodatkowo w sektorze N6 mam niezniszczalny czołg :/
Przeinstalowałem wszystko od nowa i to samo.
No cóż trudno się mówi, nie można mieć wszystkiego.

Zauważyłem jeszcze jeden błąd który widać na samym początku gry po odpaleniu nowej kampanii. W sektorach N9 i N10 nie można włączyć ekranu ekwipunku, nawet kliknięcie prawym przyciskiem generuje błąd.

Nie mam pojęcia czy to błąd 1.13, AIMNAS czy nakładki.


*
 
hasan_talib
Post : 06 lut 2012 23:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Jeśli chodzi o niezniszczalny czołg, to spróbuj, po wyeliminowaniu wszystkich przeciwników oprócz niego, wyjść z sektora i wrócić do niego z powrotem. Zamiast czołgu powinien być teraz zwykły piechur.


*
 
calderon
Post : 17 lut 2012 08:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 15.02.2012


Witam wszystkich :)

na forum Bear's Pit http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ub ... Post263090 jest informacja, że aby grać bez błędów w Wildfire na 1.13 to trzeba wgrać 1.13 na JA2 i potem skopiować mapy z Wildfire albo wgrać AIMNAS.

Wgrałem AIMNAS i na dzień dobry mam pozamieniane/pomieszane nazwy najemników w AIM. Omerta wygląda jak w Wildfire a dalej nie grałem.

Potem(po usunięciu AIMNAS) wgrałem plik map z Wildfire i nazwy najemników są prawidłowe ale mapa w Omercie jest jakby mieszanką tej z JA2 i WF.

Proszę o kilka podpowiedzi, mianowicie:

1. Jakie pliki z WF trzeba skopiować do JA2+1.13, żeby mapy były prawidłowe?
2. Czy po wgraniu AIMNAS wystarczy edytować nazwy najemników i po tym będzie wszystko bez błędów?
3. Czy po wgraniu AIMNAS lub skopiowaniu map lub innych plików z WF zachowane zostają misje z JA2 czy WF?

Z góry dziękuje za podpowiedzi.


*
 
SaviolaMaster
Post : 17 lut 2012 14:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Swego czasu długo molestowałem forum, w końcu sam doszedłem do wielu rzeczy. (nawet napisałem recezję dodatku w WF i wyłapałem błędy/niedopatrzenia oraz "dziury" np. brak wejścia do podziemi królowej bez korzystania z pałacu)

Są tematy na forum o tym :)

Ale spoko, Instalujesz WF, na to dalej nakładkę Starchrisa i wgrywasz AIMNAS'a. Koniec. Wszystko śmiga jak należy (co najwyżej będziesz zmuszony do uruchomienia jako administrator/uruchomienia w trybie zgodności z XP).

Jeśli tak bardzo chcesz mieć JA2 + mapy z WF (co moim zdaniem jest bezsensu) to nie używasz nakładki (ona jest na WF) a mapy zwyczajnie kopiujesz.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna