Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Saperix71
Post : 26 lis 2015 23:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 20.11.2015


Witam Szanownych Forumowiczów,

Natrafiłem na to forum przy poszukiwaniu modów do JA2. Przygodę z tą grą zacząłem kilkanaście lat temu i czasami znów powracam do niej. Ostatnio korzystałem z moda IoV z uwagi na fakt, iż podoba mi się mnogość broni/wyposażenia oraz możliwość ich dowolnej konfiguracji. Przy okazji lektury tego forum natrafiłem na temat dotyczący moda 1.13 i jego ostatniej wersji wprowadzającej szereg nowości. Postanowiłem go zainstalować jednocześnie dodając moda IoV tak aby mieć możliwość korzystania z broni i wyposażenia dostępnej w IoV. Niestety po skopiowaniu plików moda 1.13 oraz IoV 925 do katalogu z grą, po uruchomieniu nie pojawia się menu dostępne w najnowszej wersji 1.13 (możliwość utworzenia do 10 IMP-ów, ustawienie pożywienia w grze itp.) tylko menu IoV.

Pytanie brzmi - czy jest możliwość skutecznego połączenia obydwu w/w modów tak aby korzystać z nowych możliwości moda 1.13 przy jednoczesnym dostępie do wyposażenia z IoV? Znalazłem na forum podobny temat z 2014 ale dotyczył on starszej wersji 1.13 (7435) tak więc być może coś się zmieniło w przedmiotowej kwestii.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam,
S71


*
 
Ripper
Post : 28 lis 2015 10:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Raczej wątpię, ten mod musiał by działać z 1.13 i tylko pod niego musiał by zostać napisany, także jesli jets to oddzielny mod, to niestety nie połączysz go z 1.13 :(

Chyba że istnieje wersja pod 1.13, a tego nie wiem, z tym ze tutaj są chyba wszystkie mody jakie są do ja2.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron