Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 14 lip 2009 17:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
Len
Post : 14 lip 2009 18:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Paker111 pisze:
A jak to się stało (z oficjalną stroną)?

Pytasz jak doszło do tego, że JAC zostało oficjalną stroną? Zajrzyj do info o nas na stronie, w polu współpracowników jest TopWare Poland... i w zasadzie, resztę możesz sobie dopowiedzieć sam ;) Ja dodam tylko, że to były początki naszej znajomości, więc negocjacje trochę się ciągnęły.

Paker111 pisze:
wrzuciłem niusa na eufi.org

Dzięki :ok:


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 15 lip 2009 07:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1155
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Wywiad w porzo. Mam nadzieję, że uda się dotrzeć do kogoś, kto wie więcej. Wychodzi na to, że Norman niestety był tam tylko śrubokrętem.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 05 sie 2009 15:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Zhenia pisze:
Brakuje mi jednego pytania, skąd się wzięła tradycja czerwonych koszulek na wrogach :) No a wywiad fajny, sporo się można dowiedzieć.

Mógłbym się założyć że chodzi o to że nie było wystarczająco wiele kolorów (za bidna grafika) żeby zrobić różne mundury maskujące dla Armii i Rebeliantów.
Dlatego pewnie zarządcy dostali żółte koszule, żołnierze dostali czerwone koszule a elita dostała czarno-szare mundury.
Miało to zapewne też służyć jako prosty sposób to rozpoznania rangi przeciwnika. (do 5 zarządców nie boisz się podkraść jednym najemnikiem, do 5 elit już tak :D).

_________________
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4


cron