Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 29 kwie 2009 20:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Żaden z do tej pory oddanych strzałów nie był trafiony. W jednym wypadku dało się usłyszeć świst kuli obok głowy, ale jednak niecelny :)


*
  WWW
emanuel
Post : 29 kwie 2009 21:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


dobra już nam się nie chce zgadywać, gadajcie :P

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
Len
Post : 29 kwie 2009 21:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Chyba strzelać, bo zgadywaniem to bym tego nie nazwał :P Przyznam, że łatwo nie było, drugi banner mógł nieco namieszać, ale i tak można było z tego coś wywnioskować :]

W tym tekście, co Moteel wkleił (wzorowane na przesłuchaniu Sikorskiego przez esbeka Kaczyńskiego, większość pewnie pamięta tą aferę) można już wywnioskować kto w tym macza palce. Natomiast pierwszy banner i tekst w drugim sugerują co to takiego :->

Ogółem, łatwizna, nie? :D Prace wciąż trwają dlatego postanowiliśmy, że w między czasie trochę się pomęczycie :P A więcej informacji niedługo ;)


*
  WWW
emanuel
Post : 30 kwie 2009 20:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


no świnia z chłopa :>

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
Len
Post : 02 maja 2009 16:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No, tajemnica ujawniona :D ;) Mam nadzieję, że się spodoba :]

Cytuj:
Ostatnie półrocze do najbardziej różowych w naszej historii nie należało. Humorzaste Google dało nam nieźle popalić, co odbiło się na statystykach. Na szczęście, liczby mają się coraz lepiej podobnie jak treść strony. Przed nami maj, miesiąc który (według statystyk) obfituje w największa ilość wydarzeń na ogólnoświatowej scenie JA. Nie powinno, więc dziwić, że w ciemnych zakamarkach redakcji w przygotowaniu znajduje się pewien projekt. Od pewnego czasu na naszej stronie pojawiały się bannery, które mogły nieco sugerować... chociaż i tak nikt się nie domyślił to użytkownik Spiryt był bliski poprawnej odpowiedzi.

Ale o co tyle zamieszania? Otóż, naszemu redakcyjnemu koledze - Lenowi, udało się dotrzeć do Normana Olsena. Człowieka, który pracował we firmie... Sir-Tech! Dobrze słyszeliście i dobrze się domyślacie - oni jeszcze istnieją ;) Aktualnie jesteśmy w trakcie rozmowy, której zapis zostanie opublikowany już w przyszłym tygodniu. Norman przez kilka lat był częścią zespołu, odpowiedzialny jest za część graficzną w Jagged Alliance 2 oraz JA2: Unfinished Business, więc dysponuje naprawdę bogatą wiedzą. A wypytaliśmy go chyba o wszystko - ot, choćby o nie wprowadzone rozwiązania, o multiplayer, nastroje w zespole, bankructwo firmy... Ba, nawet o Jagged Alliance 3 nad którym pracowali w 2001 roku! Zresztą, nie zgrzeszymy jeśli już teraz ujawnimy część rozmowy:

"... Jeżeli chodzi o niewdrożone pomysły to jestem świadom jednego. W pewnym stadium zaawansowania projektu, Ian zastanawiał się nad wprowadzeniem miotaczy ognia jako broni. (...) Podczas wczesnych stadiów pracy nad grą mówiło się o zaimplementowaniu multiplayer'a."

To, i wiele wiele więcej już w przyszłym tygodniu. A będzie co czytać, to jak do tej pory nasz najdłuższy wywiad. Jednocześnie pierwszy polski wywiad z jednym z twórców serii JA i pierwszy na świecie od 6 lat! [przejdź do newsa]


*
  WWW
emanuel
Post : 02 maja 2009 16:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


kiedy i gdzie? :>

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 02 maja 2009 16:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W przyszłym tygodniu, tylko na Jagged Alliance Center :D


*
  WWW
Len
Post : 02 maja 2009 16:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Lukas zamienił się w żywą reklamę :D Emanuel, przecież nie na LA xD


*
  WWW
Cell
Post : 02 maja 2009 17:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Nooo, tego sie nie spodziewałem. Od dłuższego czasu tak mało było o JA2, że w ogóle nie myślałem iż pojawić się może coś z nim związanego. A już tymbardziej wywiad! Gz ;) Czekam z niecierpliwością.


*
 
Olinka
Post : 06 maja 2009 09:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Dotarłam i ja tu.

Czekam na wywiad.

Chyba nie ominęłam niczego? :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Len
Post : 13 cze 2009 18:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wybaczcie za olbrzymie opóźnienie. Ze względu na Normana, wywiadu nie możemy na razie opublikować. Stanie się to tak szybko jak to tylko możliwe, wiec czekajcie cierpliwie.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 13 cze 2009 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Norm i tak był lepszy od pewnych panów z pewnej instytucji dla których 'riwju' to to samo co 'interwju' :D

_________________
Obrazek


*
 
Perry
Post : 14 cze 2009 02:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


No ja tez poczekam...

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 14 cze 2009 20:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No innego wyjścia niestety nie ma. Wywiad miał być dawno, niestety tym razem (nie z naszej winy) się nie udało na czas.


*
  WWW
Len
Post : 29 cze 2009 11:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dobra wiadomość, wywiad będzie w tym tygodniu. Kilka dni temu ponownie skontaktował się ze mną Norman Olsen wyjaśniając swoją długą nieobecność. Nie chcę tutaj pisać, co dokładnie bo to jego sprawy osobiste. Niemniej, wiedzcie że wywiad został definitywnie zakończony, a wczoraj późnym wieczorem Stridingshadow dokończył tłumaczenie.

Aha, lepiej odpowiednio się przygotujcie ;) Zadałem stosunkowo mało pytań ale i tak jest to mój najdłuższy wywiad :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron