Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Xoldus
Post : 11 paź 2009 18:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 08.12.2007
  • Skąd: Bydgoszcz


A wiec pojawiły mi sie robale w kopalni w Grumm. Zabiłem 3 w pierwszym sektorze i nie ma wiecej w zadnymi innym miejscu mecze sie z tym juz dlugo bo na powieszchnie ciagle wychodza nowe a w podzeimiach pustki. Co mam zrobic?? czy to nie jest jakis blad w grze?
Pozdrawiam.


*
 
momo78
Post : 11 paź 2009 19:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


No to jest taki bug...
Niekiedy właśnie jest tak, że w podziemiach nie ma robali, jedyny znany mi sposób to wyjście spowrotem i przyjście innym razem(niekiedy zadziała jak odrazu wejdziesz spowrotem).

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Xoldus
Post : 11 paź 2009 19:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 08.12.2007
  • Skąd: Bydgoszcz


Tylko ze ja juz z 20 razy wchodzilem z sektoru i wchodzilem z powrotem z 10 razy wychodzilem z kopalni i szedlem na sam dol a raz zrobilem sobie przerwe na podbicie almy i znou wszedlem na dol i 20 razy wyszedlem i ciagle nic....


*
 
Cell
Post : 11 paź 2009 19:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Najprościej:

Zejdź na sam dół kopalni, dojdź tam gdzie są jaja, zapisz grę, odinstaluj grę i zainstaluj na powrót - tadam! masz przed sobą samą królową.

UWAGA lepiej stań gdzieś z boku, a nie na środku - tam powinna stać królowa, a jak w tym miejscu będą najemnicy, to może być kicha, a nie rozwiązanie problemu :P


*
 
Xoldus
Post : 12 paź 2009 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 08.12.2007
  • Skąd: Bydgoszcz


No zadziałało dzieki. Ale teraz nastepna sprawa xD czy znajdzie sie ktos kto wezmie mojego sejwa i mi zabije krolowa i wyjdzie z kopalni.... bo ja chyba nie dam rady xD


*
 
Ormus n2o
Post : 12 paź 2009 15:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


Podstawka? Pl? ENG?
Jeśli 1.13 to który bulid


*
 
Cell
Post : 12 paź 2009 15:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Wiesz co, po prostu lepiej dać ci parę rad chyba :P Przede wszystkim ma potężny pancerz i nie ruszaj jej niebieskimi pociskami, bo nic jej nie zrobią. Możesz się pobawić w granaty. I LAW'y. Czerwona amunicja będzie skuteczna. Strzelaj seriami.

Zrób to tak, że zaczyna się tura = wychodzisz zza ściany = oddajesz strzał = chowasz się = koniec tury i od początku.

Jak będziesz korzystał z save'ów to nigdy się nie nauczysz ;)

Powodzenia :P


*
 
Stridingshadow
Post : 12 paź 2009 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Trzeba strzelać serią i chować się za rogiem przed końcem tury.
Amunicja HP działa, ale bez fajerwerków.
Nigdy nie próbowałem amunicji AP na królową, bo zwyczajnie nie schodziłem z taką amunicją do kopalni :P

_________________
Obrazek


*
 
wind
Post : 28 mar 2010 12:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 28.03.2010


Xoldus pisze:
No zadziałało dzieki. Ale teraz nastepna sprawa xD czy znajdzie sie ktos kto wezmie mojego sejwa i mi zabije krolowa i wyjdzie z kopalni.... bo ja chyba nie dam rady xD

Hehee dobre. Nie powiem trudno jest i duzo czasu pochlaniaja te robale. Ale zabilem krolowa na ekspercie bez zadnych oszustw! Teraz jakbym gral z robalami (drugi raz_za duzo czasu to zajmuje) juz wiem jak zabic krolowa robali:)


*
 
deidrannarulez
Post : 01 kwie 2010 12:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21.07.2009


Można nie wychodząc zza ściany rzucić ze dwa granaty, najlepiej z gazem łzawiącym i musztardowym, poczekać za dwie tury i królowa już się nie rusza. :)
Wyskakujesz zza ściany we trzech, może czterech najemników, oczywiście z maskami p-gaz i tłuczesz pięściami... Ja tak sobie narobiłem kilka punktów zręczności i siły u czterech najemników. Królowa traci energię i nie wykonuje żadnego ruchu w swojej turze. W ogóle warto starać się złapać na tę sztuczkę inne crepitusy, swojemu IMP'owi dorobiłem 8 punktów siły, 6 zwinności(jeżeli crepitus jednak zaatakuje a nasz się uchyli) i kilkanaście zręczności. Na serio tak się da, szczególnie na ekspercie, bo jest z kim walczyć. :)

_________________
"Nie chodź utartymi drogami, bo się pośliźniesz"


*
 
Aver
Post : 08 kwie 2010 13:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Osobiście Crepitusy pokonałem w taki sposób iż ustawiałem się wszystkimi najemnikami tuż za jakimś narożnikiem (czym większe doświadczenie najemnika tym bliżej narożnika) i najemnicy z wysokim doświadczeniem przerywali robalom turę i albo ich zabijali, albo ranili na tyle mocno że już nic w tej turze nie robiły. W mojej turze najemnikami z małym doświadczeniem (aby nie zabierać PA tym doświadczonym) dobijałem te rzygozoidy które przeżyły. Jak przestawały przychodzić to wystarczyło rzucić granat i zaraz znowu przychodziły. Robione na ekspercie ;).


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie