Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Hieyan
Post : 06 lut 2008 13:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 03.08.2007
  • Skąd: Maków


Miał ktoś może problem z tym sektorem? Atakuję od wschodu, idę północną krawędzią mapy ciągle w lewo (chcę obejść do okoła czołg na środku mapy) i w pewnym momencie gra wysypuje się do Windy, bez żadnych komunikatów. Dzieje się to gdzieś tak w 2/3 mapy. Wcześniej mogłem wczytać save z tego sektora, teraz od razu po ekranie ładowania przechodzi mi do pulpitu.

Mam wersję 1.05R. Jeżeli to istotne, to w składzie 12 najemników (czterech strzelców, reszta to tragarze/granadierzy ;p)

Może istnieją jakieś edytory saveów którymi dało by się zmienić położenie najemników?


I jeszcze jedno mam pytanie, odnośnie wyszukiwarki: cokolwiek bym nie wpisał, jakąkolwiek opcje bym nie zaznaczył, zawsze wyszukuje mi tą samą liczbę postów. Robię coś źle czy to ona źle działa?


*
  WWW
Popuś
Post : 06 lut 2008 17:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Wczytaj save'a sprzed wejścia do sektora, proste. Ewentualnie jak nie masz to daj na forum i może ktoś z Userów będzie mógł go odczytać, wyprowadzić Ci najemników do poprzedniego sektora i nadpisać...
PS. Dlatego dobre jest trzymanie pierwszego zapisu tylko na sytuacje bez walki, kiedy wszystko działa...


*
  WWW
lukasamd
Post : 06 lut 2008 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


1. Problem wysypywania się gry praktycznie bez powodu zdarza się całkiem często, najlepiej zrobić to co napisał Popuś, możesz też spróbować zrobić coś większego w sektorze (jakieś duże bum itp).

2. Z powodu prac technicznych na forum szukajka jest na kilka dni wyłączona, jeżeli dobrze pójdzie to jeszcze dzisiaj ją włączę :)


*
  WWW
Hieyan
Post : 08 lut 2008 19:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 03.08.2007
  • Skąd: Maków


Dobra, zamykajcie/usuwajcie już ten temat, ostatniego save'a miałem 40 min wcześniej, jakoś to nadrobiłem. Chciałem się tylko spytać, czy ktoś miał problemy z wysypywaniem się gry w tym sektorze, gdyż pierwszy raz mi się to zdarzyło.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron