Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 18 sie 2011 21:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Gdzie można znaleźc Carmena?

Dostał ode mnie 2 głowy i nie pojawił się po 24h w Drassen. Szukałem go po całej mapie (C5, C13, G9). Podzieliłem ludzi na 3 oddziały i pilnowałem tych sektorów cały czas przez 30 dni.

Gdzieś jeszcze bywa?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Len
Post : 19 sie 2011 09:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Carmena ciężko znaleźć. Mi czasem długo to zajmowało, zanim gdzieś na niego trafiłem. Bywa tak, że w jednym miejscu go nie ma, ty idziesz do innego, a on w tym czasie wraca tam, gdzie byłeś wcześniej. Po prostu trzeba mieć szczęście.

I wydaje mi się, że podróżował po większej ilości sektorów. Nie wiem w ilu, ale zawsze przesiadywał w barach.


*
  WWW
micand1989
Post : 19 sie 2011 09:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Len pisze:
Carmena ciężko znaleźć. Mi czasem długo to zajmowało, zanim gdzieś na niego trafiłem. Bywa tak, że w jednym miejscu go nie ma, ty idziesz do innego, a on w tym czasie wraca tam, gdzie byłeś wcześniej. Po prostu trzeba mieć szczęście.
I wydaje mi się, że podróżował po większej ilości sektorów. Nie wiem w ilu, ale zawsze przesiadywał w barach.

3 bary pilnowałem. W których jeszcze? Ksiądz odsyłał mnie do San Mony, Jenna ze szpitala odsyłała mnie do Drassen a Frank do Cambrii. I tak cały czas.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
misiek5872
Post : 13 lis 2015 19:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 03.06.2015


Carmen bywa w zależności do postępów w grze i do godziny najlepiej szukać go z rana w Drassen.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie