Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
marianosi
Post : 19 sty 2014 15:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 18
  • Dołączył: 16.09.2010


Witam, chciałbym prosić o pomoc odnośnie instalacji modyfikacji w grze Jagged Alliance BiA. Otóż ściągnąłem sobie modyfikacje "JA Back in Action All Modifications Together v1.15", postępuję według wszelkich instrukcji, kopiuje folder bin_win32 do głównego folderu gry, jednak gdy uruchamiam grę nie zauważam kompletnie żadnych zmian. Czy ktokolwiek mógłby posłużyć radą? :P. Z góry dzięki!


*
 
Ronnie
Post : 20 sty 2014 00:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


Cześć.
Zaczynałeś nową grę czy tylko zajrzałeś do głównego menu? :) O ile pamiętam All Mods Together nie wprowadza zmian w menu.
Zajrzyj na stronę AIM w laptopie po rozpoczęciu nowej gry, jeśli najemnicy mają twarze z JA2 i nową broń to mod działa poprawnie :)

_________________
Obrazek


*
 
marianosi
Post : 21 sty 2014 12:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 18
  • Dołączył: 16.09.2010


Ok, już załapałem co i jak, jednak znowu pojawiły się kolejne komplikacje... Otóż z początku gry mogę spokojnie zamówić najemników i walczyć z wrogimi wojskami, jednak gdy potem chcę dokupić innego najemnika, to nieważne ile bym czekał to on po prostu nie przybywa.. Mimo, że kontroluję lotnisko Drassen, tak samo jest ze sklepem u Bobbiego, niby dostałem maila, jednak nadal opcja "Online Shop" jest szara. Pomocy!! ;c


*
 
M'cin
Post : 21 sty 2014 14:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Powinieneś mieć przy zakupie wyświetlone info, o której godzinie którego dnia będzie.


*
 
marianosi
Post : 21 sty 2014 16:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 18
  • Dołączył: 16.09.2010


Tak, mam wyświetlone info, np Shadow pojawi się na lotnisku w Drassen za 31h, jednak ile bym nie czekał, to najemnik nigdy się nie pojawia, niezależnie kogo wynajmę.


*
 
Bastula
Post : 05 lip 2014 05:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 16.03.2012
  • Skąd: Łodygowice


Witam.Gram akurat Back in Action z modem All Modifications Together i mam problem z jedną misja.Chodzi mi o misje zlikwidowania kanibali którą dostajemy od księdza.Gdy wchodzę do lokacji gospodarstwa i próbuje zabijać kanibali to ledwie ich ranie a moi najemnicy posiadają dużą siłe rażenia.W czystej wersji z grą nie miałem problemów z tą misją i teraz nie wiem czy to błąd moda czy zamierzenie stworzone przez autorów moda.


*
 
Starchris
Post : 05 lip 2014 17:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Jest to zamierzony cel autora, kanibale są i tak łatwi do zlikwidowania, tylko naprawdę musisz władować w nich dużo naboi. Najtrudniej będzie Ci zlikwidować Deidrannę, ona będzie miała 100 tyś. jednostek życia. Powodzenia.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Bastula
Post : 05 lip 2014 19:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 16.03.2012
  • Skąd: Łodygowice


Dzięki z pomoc.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron