Jagged Alliance Center - Forum

Dzisiaj jest 23 kwie 2018 07:45

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Madboy
Szeregowy
  • Na JAC od: 27.06.2016

Siema,

1. czy można zwiększyć częstotliwość ataków Deidrany na utracone lokalizacje?
2. czy można zwiększyć wielkość patroli, które atakują j.w. ?
3. czy jak mam Dexterity + Marksmanship na 100 pkt każdy, to czy dodatki do broni dające bonus do Celność mają sens?
4. czy wartość Perception u wrogów na poziomie np. 120 rzeczywiście taka jest, czy działa ona tylko do limitu 100?
5. czy wiadomo w końcu (po lekturze w kilku miejscach) od czego zależy Aimtime? Czytałem, że waga, szybkostrzelność broni, dodatki itp, ale i tak często wróg jest szybszy, nawet jeśli mamy zbliżone parametry i identyczną broń. Poza tym, nie udało mi się nigdy zejść poniżej 0.6 sek w pozycji kucającej z najszybszej broni i nalepszym dodatkiem +25 Aimtime. no więc jak to jest ??

*

Starchris
Awatar użytkownika
Podpułkownik
Podpułkownik
  • Na JAC od: 25.06.2010

Przykro nam, ale nawet ja nie pamiętam jak to dokładnie było w JA BiA. Także raczej nie rozwiejesz swoich wątpliwości.

*

Lis
Kapral
Kapral
  • Na JAC od: 11.08.2011

Czołem załoga!! Zagląda tu ktoś jeszcze ? Właśnie udało mi się zainstalować BiA i zaczynam pykać więc mam nadzieję że w razie pytań ktoś będzie mógł mnie wspomóc radą ! Pozdrawiam

*

Lis
Kapral
Kapral

O ile ktoś tu jeszcze zagląda oczywiście

*

micand1989
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Na JAC od: 30.12.2010

Cześć, ja zaglądam codziennie na forum, ale nie odpowiadam na nowe posty bo zwykle już odpowiedź jest zamieszczona w innym temacie. Na BiA się nie znam to się nie wypowiadam.

*

Lis
Kapral
Kapral

Najważniejsze że po powrocie nie będę gadał sam do siebie :) Pozdro

*

Lis
Kapral
Kapral

A wracając do tematu BiA - przeszliście ją ? Jakimi najemnikami i w jakiej ilości? Powiem szczerze że zacząłem teraz i samą Raven zrobiłem trochę zamieszania bo do uniwerka i szpitala rozbiłem wszystko tylko nią. Mam teraz Wolfa (brak funduszy), ale pamiętam że kiedyś użyłem cheat engine - dla pieniędzy - i mimo wszystko nie było za ciekawie w późniejszych etapach gry. Jak u Was to wygląda??

*

Ripper
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Na JAC od: 24.09.2010

Ta cisza i brak odzewu niech będzie odpowiedzią czy ktoś przechodził BiA :P

*

komixe
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Na JAC od: 19.09.2017

Lis pisze:
A wracając do tematu BiA - przeszliście ją ? Jakimi najemnikami i w jakiej ilości? Powiem szczerze że zacząłem teraz i samą Raven zrobiłem trochę zamieszania bo do uniwerka i szpitala rozbiłem wszystko tylko nią. Mam teraz Wolfa (brak funduszy), ale pamiętam że kiedyś użyłem cheat engine - dla pieniędzy - i mimo wszystko nie było za ciekawie w późniejszych etapach gry. Jak u Was to wygląda??

Ja w sumie gre kiedyś przeszedłem,ale już nie pamiętam.Gre uważam za poprostu słabą.Na moim kanale można zobaczyć początki gry z przed 5-ciu lat.

*

Lis
Kapral
Kapral

Wiesz powiem Ci że rzeczywiście poza wizualnym wyglądem to szału nie ma. Gram z ciekawości, no i nie wiem czy na windows 10 Wildfire pójdzie stąd chyba pomysł zagrania w BiA.

*

Len
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Na JAC od: 02.06.2006

Ripper pisze:
Ta cisza i brak odzewu niech będzie odpowiedzią czy ktoś przechodził BiA :P

Ja przeszedłem BiA. Grało się fajnie, ale oczywiście daleko jej do JA2.

darthtaurus pisze:
Hej,
to ja jeszcze tu pozwolę sobie dorzucić jedno pytanie. Czy ktoś z Was wie może, jak obecnie w 1.13 wygląda w praktyce ta opcja, że wrogowie zostawiają po sobie całą broń? Mam na myśli, czy rzeczywiście destabilizuje to rozgrywkę to w ten sposób, że bardzo szybko dostaje się super sprzęt, którym się też handluje. Czy może jest to też bardziej zbalansowane i ewolucyjnie wrogowie zostawiają coraz lepszą broń i nie zabiera to radochy z rozwoju?

Nie ukrywam, że pytam, bo chcę uniknąć rozpoczynania ciągłego na nowo, a mam ograniczone zasoby czasowe (jak wszyscy chyba...). Z góry Wam dziękuję!

Pozdro!

Piszesz nie w tym dziale. Ten dotyczy nowszej części serii, gry JA: Back in Action.

*
Nowy temat Odpowiedz w temacie

Przejdź do:  

Dzisiaj jest 23 kwie 2018 07:45