Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 10 sie 2008 18:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


yślę, że pamiętacie zeszłoroczny nabór do Iron Squad - niestety, okazał się kleską. Napracowaliśmy się a zgłoszeń praktycznie nie było, no dobra - były dwa czy trzy. Dlatego tegoroczny nabór postanowiłem przygotować z większą pompą. Tak, aby zwrócił na siebie uwagę. Czy się uda? To tylko zależy od Was.

Przede wszystkim. Czym jest Nabór 2008? Jaki jest tego cel? A bardzo prosty. Liczymy, że spotka się z dużym zainteresowaniem, co w efekcie odbije się na powiększeniu grupy oraz przyspieszeniu prac. Jednocześnie z grupy zostaną usunięte osoby, które miały znikomy wpływ na postęp prac. Zresztą, więcej informacji znajdziecie w specjalnym newsie ;)

Zatem, rusz tyłek! Zrób coś! ;-)

Przejdź do strony zgłoszeniowej

A tak na marginesie, jak się podoba stronka? ;)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
maras11
Post : 11 sie 2008 01:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 42
  • Dołączył: 05.06.2008
  • Skąd: Środa Wlkp.


Stronka się podoba :ok:

Formularz wysłany.


*
 
Cell
Post : 11 sie 2008 01:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Cytuj:
Formularz wysłany.


Heh, po co się tym chwalisz? :P ;)


A stronka mroczna, klimatyczna i całkowicie posaująca do wizerunku IS... Oczywiście strony ;-)

Tylko zawsze wkyrzały mnie te ochydne, obrzydliwe włosy :P Nie mogliście wkleić włosów Shadow'a? Oczywiście nie dosłownie :]


*
 
maras11
Post : 11 sie 2008 09:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 42
  • Dołączył: 05.06.2008
  • Skąd: Środa Wlkp.


Cell pisze:
Cytuj:
Formularz wysłany.


Heh, po co się tym chwalisz? :P ;)


A stronka mroczna, klimatyczna i całkowicie posaująca do wizerunku IS... Oczywiście strony ;-)

Tylko zawsze wkyrzały mnie te ochydne, obrzydliwe włosy :P Nie mogliście wkleić włosów Shadow'a? Oczywiście nie dosłownie :]



Nie chwalę się, bo czym zresztą tu się chwalić? Po prostu odpowiadam na post Lena, żeby wiedział, że ma przynajmniej jednego zainteresowanego więcej niż w zeszłym roku. :P

edit: Na przyszłość radziłbym zwrócić większą uwagę na ortografię. "Ohyda" piszemy przez "h" a nie "ch".


Ostatnio zmieniony 15 sie 2008 01:56 przez maras11, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Cell
Post : 11 sie 2008 11:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Co prawda, nie jestem tutaj moderatorem, ale nie moge się powstrzymać: Skoro chodziło ci tylko o zdanie "Heh, po co się tym chwalisz?" , to po co zaznaczyłeś wszystko? :P Oczywiście bez urazy :]


A pozatym on wie, że ty wysłałeś formularz, bo on go widzi cały czas :P ;)


*
 
zadra666
Post : 11 sie 2008 18:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Coś tam wysłałem ..... Tylko przez przypadek wysłałem 2 wiadomości. 2 ponieważ gdy chciałem zacząć od nowego wersa (wciskając enter) wiadomość się wysłała ;/ No i utraciłem kontekst podania :-<

_________________
...


*
 
spiryt
Post : 16 sie 2008 02:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Wysłałem ale nawet im się niechciało odpisać że i tak mnie nie przyjmą.

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
momo78
Post : 16 sie 2008 07:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


spiryt pisze:
Wysłałem ale nawet im się niechciało odpisać że i tak mnie nie przyjmą.

Do wszystkich masz o wszystko pretnsję.
Żal ci wszystkich, którzy nie robią czegoś po twojej myśli.

BTW. To poco wysyłasz jeśli wiesz że cię nie przyjmą?

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
zadra666
Post : 16 sie 2008 08:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Bo takie prawo Nooba ... poczytaj na nansensopedii :)

_________________
...


*
 
mtl
Post : 16 sie 2008 13:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Do niezadowolonych z braku odpowiedzi - Lena nie ma, nie ma komu odpisywać :diabel: .

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 16 sie 2008 19:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Informuję, że już jestem. Len też czołwiek i czasem z wakacji musi skorzystać ;) Do tego doszedł brak internetu spowodowany burzą. Kolacja zrobiona i biorę się za odpisywanie na głoszenia. "Trochę" ich jest, więc dziś pewnie nie zdążę na wszystkie odpowiedzieć.


*
  WWW
zadra666
Post : 16 sie 2008 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Jak już skończysz to zdradzisz ile ogłoszeń napłynęło ???
Jeśli nabór zeszłoroczny to klapa była , to może teraz sukces :ok:

_________________
...


*
 
Len
Post : 16 sie 2008 20:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Iron Squad liczy 15 osób, więc nawet 10 zgłoszeń to wielki sukces - a jest więcej ;)


*
  WWW
Len
Post : 26 sie 2008 20:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pierwsze rezultaty Naboru 2008

Nabór, który ogłosiliśmy w pierwszej połowie sierpnia kosztował nas sporo nerwów i czasu. Pierwsze prace rozpoczęliśmy miesiąc wcześniej, łatwo z tego wywnioskować, że nie został on przygotowany na szybko. Zrażeni zeszłorocznym naborem (nieudanym, lekko mówiąc) postanowiliśmy w tym roku zapiąć wszystko na ostatni guzik. Jednak nawet w snach nie spodziewaliśmy się, że odzew z Waszej strony będzie tak wielki.

Nabór 2008 przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Zgłoszeń jest całe mnóstwo. Z tego powodu informacja "na każde zgłoszenie odpowiemy w ciągu 4 dni" straciła ważność - po prostu nie wyrabiamy. Dlatego jeśli wysłałeś swoje zgłoszenie, a mimo to, wciąż nie otrzymałeś od nas odpowiedzi - nie martw się, możesz być pewien, że damy znać, gdy tylko przyjdzie Twoja kolej :-) Z dniem dzisiejszych rozpoczęto przyłączanie do grupy pierwszych kandydatów z którymi już wcześniej zdążyliśmy omówić wszelkie szczegóły. W najbliższych dniach spodziewajcie się kolejnych. A oto oni:

Lahim - Interesuje się militariami i biegle posługuje językiem angielskim. Nie powinno więc dziwić, że w Iron Squad zajmie się tłumaczeniem oraz pisaniem tekstów.
blackMasoon - Prowadzi jednoosobową grupę A&A GAMES tworzącą grę o skokach narciarskich. Programowaniem zajmuje się od 4 lat. Na co dzień pracuje jako grafik DTP w lokalnej gazecie.
Walter Stevens - Programuje w Blitz3D. Ponadto, dobrze zna język angielski. w grupie Iron Squad zajmie się tłumaczeniem oraz pisaniem tekstów, dialogów przede wszystkim.
Thanatos - Od jakiegoś czasu śledził nasz projekt - Last Stand. Dobrze zna język angielski (certyfikaty FCE i CAE zaliczone odpowiednio na B i A). Weźmie wiec udział w tłumaczeniach.
Kamillos - Sytuacja o tyle ciekawa, że zgłosiły się dwie osoby o takim nicku. No ale cóż, ten właściwy z pewnością wie, że to o niego chodzi :-) W IS zajmie się tłumaczeniem oraz obróbką grafiki.

W najbliższym czasie będziemy ujawniać nicki kolejnych nowych członków oraz, w miarę postępów, kontaktować się z całą resztą. A zatem, czekajcie cierpliwie szczególnie, że już na dniach ujawnimy nowy podział w grupie, plany na przyszłość oraz to, jak nabór odbije się na aktualnych projektach.


*
  WWW
Len
Post : 01 wrz 2008 12:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Kolejne rezultaty tegorocznego naboru

Co będę dużo pisał. Zgłoszeń było więcej niż się spodziewaliśmy, przerosło to nasze oczekiwania ale już udało nam się opanować to wszystko :-) Cały czas kontaktujemy się z kolejnymi osobami, czego efekty widać poniżej. Składa grupy powiększa się, a będzie jeszcze większy. Chyba nie trzeba tłumaczyć jak to odbije się na naszych projektach w przyszłości.

PeseiK - Dość nieśmiało się zgłosił, długo zastanawiał ale w końcu zdecydował i oto jest ;-) Zajmie się tłumaczeniem z języka angielskiego, pisaniem tekstów oraz grafiką.
Paker111 - Zgłosił się dość dawno, już nawet zdążył popracować nad jednym z naszych spolszczeń ale dopiero teraz oficjalnie dołącza. Oczywiście, zajmie się tłumaczeniem.
Maras11 - Wysłał jedno z dłuższych zgłoszeń, i bardzo dobrze. Biegle włada dwoma językami - angielskim i rosyjskim, dlatego też zostanie tłumaczem. Ponadto, zajmie się pisaniem tekstów.
Archi - Trudno było go dopaść na Gg ale za to dobrze radzi sobie z tłumaczeniem tekstów z języka angielskiego, a w przyszłości może i rosyjskiego, kto wie :-)

Tymczasem z grupy odchodzą: Kijek, Menadzer, Diki i Nemrod. Na dniach kolejne informacje.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron