Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4  Następna

Czy forum Iron Squad to dobry pomysł?
Tak 55%  55%  [ 6 ]
Nie 45%  45%  [ 5 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
Len
Post : 22 sie 2006 23:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Witam
Jest już późno. Brat chrapie więc będę się streszczał. Nie ukrywam, że strona IS może się pojawić w niedługim czasie, co prawda grafik jest ostatnio nieuchwytny opóźniając wszystko, ale wierzę że niedługo wszystko się uda.
Jednakże czym jest strona bez forum? Jednakże nie wyglądałoby jak np. to na którym teraz siedzicie, będą tam bardziej ogólne działy o oficjalnych częsciach i modyfikacjach, działy o tworzeniu modyfikacji, o teamie i o jego projektach, oprócz tego dział Offtop i jemu pokrewne.

Sprawa jest trochę skomplikowana ponieważ chodzi o trzecie aktywne forum w świecie JA! Czy jest jeszcze dla niego miejsce? Zdecydujcie Wy w ankiecie. Liczę na wasze szczegółowe opinie, które pomogą nam w podjęciu decyzji.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 23 sie 2006 00:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Ja jestem u zupełności ZA tym żeby na forum był większy dział o IS.

Len pisze:
działy o tworzeniu modyfikacji


Dzięki temu inni nie wiedząc jak się robi modyfikacje mogliby się bardzo dużo nauczyć a może nawet zrobić jakąś ciekawą modyfikacje.

Len pisze:
o teamie i o jego projektach


No i w końcu każdy mógłby sobie zobaczyć co się wyrabia na IS :diabel2:


*
 
nemrod
Post : 23 sie 2006 02:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Mysle, ze to forum w zupelnosci wystarczy. IS jest z JAC zwiazany glownie dzieki twojej osobie i jestem za tym, aby stworzyc duzy dzial na tym forum. Wtedy forum bedzie wieksze, bo beda sie tu udzielac osoby zwiazane i z JAC i z IS.

_________________
.


*
 
lukasamd
Post : 23 sie 2006 05:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja nie mam zamiaru się wypowiadać w tej kwestii ale powiem jedno - w razie potrzeby, nie ma najmniejszego problemu z powiększeniem działu IS na tym forum ;) Ja nie mam nic przeciwko ;)


*
  WWW
snick
Post : 23 sie 2006 11:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


I tak, i nie. Tak - bo wreszcie będzie miejsce, gdzie można zadać każde pytanie dotyczące modowania i modyfikacji. Nie - bo modderów jest niewielu i nie wiem, po jakim czasie pytania się wyczerpią. Ale sądzę, że można spróbować, a gdyby nie wyszło - przenieść tutaj.


*
  WWW
Grizzli
Post : 23 sie 2006 13:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


A dlka mnie to obojętne. Mi się wydaje że najlepiej zostawic tak jak jest

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Len
Post : 23 sie 2006 15:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Grizzli pisze:
Mi się wydaje że najlepiej zostawic tak jak jest
Zostawić tak jest jest czyli bez forum? To tak jakbyś skazywał IS na zagładę.

Tutaj chodzi o sprawę publicznego forum IS, czyli dla Was. Bo prywatne i tak sobie założymy, musimy mieć gdzie obgadać wszystkie sprawy. Ja osobiście jestem za ponieważ zwiększy to zainteresowanie modderstwem, a także zainteresowanie stroną no i poszerzy polską scenę JA. Ale niech się wypowie więcej ludzi bo to na razie za mało.


*
  WWW
mtl
Post : 23 sie 2006 16:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


moim zdaniem na forum jac powinno sie rozbudowac dzial is, a nie zakladac nowe forum

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Kijek
Post : 23 sie 2006 18:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


snick pisze:
Ale sądzę, że można spróbować, a gdyby nie wyszło - przenieść tutaj.

Wydaje mi się, że będzie to najlepsze rozwiązanie. Można zrobić na próbę. Z resztą dla mnie jest to obojętne bo jak miałbym jakis problem z modowaniem to mogę napisać i tutaj i znajdzie się ktoś kto odpowie.


*
  WWW
PeseiK
Post : 24 sie 2006 19:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 126
  • Dołączył: 11.06.2006
  • Skąd: Zewsząd


A ja jestem za ogólnie za... Ale zawsze znajdzie się jakieś "Ale" nie? ;)

Jak dużo daje to, że powiększy się dział IS na JAC Forum? Niewąpliwie dużo, ale daje to też minusy... Brak niezależności, reklamy... Nie powiem, że to złe rozwiązanie, właściwie, to dobre rozwiązanie!

Ale moim zdaniem dużo lepszym rozwiązaniem jest:

I stworzenie forum IS
I poszerzenie działu IS na tym forum.

Co Wy na to? ;)


*
 
nemrod
Post : 25 sie 2006 06:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


W sumie troche racji z ta reklama masz, Peseik. Mam tez taka propozycje, zeby dodac do nazwy forum fraze "Iron Squad", badz cokolwiek, co by sie z ta grupa kojarzylo.
Jestem tego zdania, ze nie ma sie co rozdrabniac i lepiej istniec razem, wtedy cale JAC bedzie skupialo wieksza ilosc ludzi. W koncu dozycie do tego, aby stac sie najwieksza i najpopularniejsza spolecznoscia JA w Polsce, a zwolennikow tej gry w naszej ojczyznie nie brakuje.
Podsumowujac: W kupie razniej ;) . Badz w jednosci sila :) .

_________________
.


*
 
Len
Post : 25 sie 2006 11:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tylko trochę głupio będzie jeśli prywatne forum będziemy mieli oddzielne, a publiczne gdzie indziej. Ja jestem sceptyczny do połączenie ponieważ dopiero co się uwolniliśmy z Liberate Arulco i wiem, że taka współpraca po pewnym czasie jest bardzo uciążliwa.


*
  WWW
lukasamd
Post : 25 sie 2006 11:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja nie będe nikogo do niczego namawiał itp. ale zrobić forum "na próbę" nie jest złym pomysłem - zobaczy się wtedy co i jak będzie.

A tak jak pisałem wcześniej - tutaj zawsze są otwarte drzwi, w końcu to Jagged Alliance Center ;)


*
  WWW
Bartek0511
Post : 25 sie 2006 17:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


moteel pisze:
moim zdaniem na forum jac powinno sie rozbudowac dzial is, a nie zakladac nowe forum


ogólnie to co powiedział moteel to dobry pomysł. ale można by zrobić coś takigo jak strona główna forum że ja naciskasz na przycisk forum na stroni Jagged Alliance Center to wyskakuje menu gdzie można sobie wybrać "Forum IS" albo "Forum JAC"


*
 
GTwice
Post : 27 sie 2006 20:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 27.08.2006
  • Skąd: okolice rzeszowa


a ja mam lepszy pomysl, ale to juz wymagaloby sporych nakladow roboty, chociaz znowu nie az tak bardzo - zrobic osobne forum na stronie IS, ale podpiac go pod baze danych na tym forum i tutaj przerobic dzial "iron squad" tak jak na stronie is, w ten sposob, zeby czy pisze sie tu czy tam byly te same posty. wbrew pozorom to tylko tak groznie brzmi a potrzebna jest podstawowa znajomosc php i minimalna mysql.
a jesli nie, to na stronie is dac linka do czesci tego forum odnosnie is, no i oczywiscie lekko rozbudowac

_________________
Iron Squad


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4  Następna