Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
Gryf
Post : 09 wrz 2011 15:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Przed zakupem Raidera postanowilem pokombinowac jeszcze IMPem (74 dowodzenia) i sukces. Nie bawic sie w przyjacielsko tylko trzeba od razu z nim gadac bezposrednio. Za pierwszym razem powiedzial, ze mi nie ufa, za drugim zlecil mi odzyskanie skonfiskowanych cygar i git :) Od razu mu dalem, stwierdzil ze jednak jestem godny zaufania i wpuscil do Sancheza.

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


*
 
Len
Post : 09 wrz 2011 15:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Czyli po prostu trzeba do niego pójść gościem, który wie jak rozmawiać z takimi typami :)


*
  WWW
Gryf
Post : 09 wrz 2011 23:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Szkoda, ze nie sprawdzilem zawodnikami z nizszym dowodzeniem. Mozna by sprawdzic ile potrzeba, ale tak sie ucieszylem ze zrobilem szybko sejwa :D


Dodano: 09 wrz 2011 23:22

Dwa bugi:
1. Po wyjeciu 100 ammo 5.56 z SPW i wlozenie do slota najemnika nie wplywaja na obciazenie.
2. Nie mozna wlozyc do HK MSG-90A1 kolimatora chociaz znalazlem te bron z juz wlozonym.

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


*
 
p5zx
Post : 09 wrz 2011 23:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Na pewno da się na 35lvl dowodzenia niżej nie sprawdzałem ale podejrzewam że nawet RAZOR dał by radę :)

Z tą zmianą obciążenia też zauważyłem jakieś dziwne akcje właśnie szczególnie z amunicją (np. Pocisk moździerzowy po dodaniu do Moździerza tez nie zwiększa obciążenia)

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Gryf
Post : 10 wrz 2011 00:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


U mnie pocisk zwieksza i to az tak ze najemnik dupa szoruje po ziemi... ;) mozdzierz bez 90 proc. (plus inne rzeczy) zaladowany 99 proc.
p5zx pisze:
Na pewno da się na 35lvl dowodzenia niżej nie sprawdzałem ale podejrzewam że nawet RAZOR dał by radę :)

Mozesz miec racje :) Ale zamotales sie z porada co i jak trzeba zrobic :) Dwa razy bezposrednio :)


Dodano: 10 wrz 2011 00:06

Bug 3. Bron i inne przedmioty nawet te lezace na ziemi nie sa dostepne z poziomu "wyposazenie sektora". Sektor K7
Na probe po sejwie cofnalem do K8 i wszystkie sa dostepne, wrocilem do K7 i to samo nawet po restarcie gry

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


Ostatnio zmieniony 10 wrz 2011 00:10 przez Gryf, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
p5zx
Post : 10 wrz 2011 00:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 73
  • Dołączył: 26.08.2011
  • Skąd: Warszawa


Zamotałem bo też z radości save od razu zrobiłem :) byłem pewny że to groźba była kluczem do misji a tu proszę 2xbezpośrednio najważniejsze że już wszystko wiadomo.

_________________
"Damn guns. A knife never runs out of ammo."


*
 
Gryf
Post : 10 wrz 2011 00:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Dobrze by bylo zeby ktos to sprawdzil z niskim dowodzeniem ;) Sanchez jest przydatny. Ma ammo do G11 i P90. Barette (nie kupilem watpie czy mi sie przyda). Duzo ma kasy na zakupy (okolo 10 tys dziennie lub wiecej tylko po co komu tyle kasy w tym modzie)


Dodano: 10 wrz 2011 00:51

Ehhh wrogowie jak w JA2UB nie zajmuja straconych sektorow, ale najglupsze jest to ze wiekszosc, jak widac, ma rozkazy kampic, a nie atakowac. W porownaniu do JA2 1.13 rosjanie sie nie popisali...:(

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


Ostatnio zmieniony 10 wrz 2011 00:52 przez Gryf, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 10 wrz 2011 11:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Gryf pisze:
W porownaniu do JA2 1.13 rosjanie sie nie popisali...


Trudno im coś takiego w ogóle zarzucać jeżeli weźmie się pod uwagę, że Shady Job to już dosyć leciwy mod ;)


*
  WWW
gonzo_68
Post : 10 wrz 2011 13:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Shady Job to (jeśli się nie mylę) MOD z roku 2004, z późniejszymi poprawkami. Zatem porównanie do 1.13 musi wypaść dla SJ słabawo od strony technicznej. Jak na swój czas, to jednak Rosjanie się popisali.

Wróg nie próbuje odbijać ważnych sektorów?
W późnej, udźwiękowionej wersji MOD-a jest wybór opcji przy starcie nowej gry - kontrataki wroga tak/nie. Daje to szansę dodatkowego podszkolenia w ogniu walki naszych wojaków. Tak po prawdzie, to kontratakują głównie lotnisko, a trochę też miasto Kredon. Ze dwa razy na dobę, to nie tak mało, na lotnisku masa trupów. Kontry generowała chyba pobliska, zachodnia baza. Później było spokojniej, z południa rzadziej ktoś przychodził. Nie grałem w wersję PL, ale pewnie bazuje ona na tej pełnej, udźwiękowionej i wzbogaconej o nowe intro odsłonie Shady Job.

Więcej kontrataków i 4 wydajne bazy szkoleniowe wrogów oferuje rosyjska wersja niemieckiego MOD-a Back 2 Business. Niemiecki oryginał poddany został tuningowi, po którym jest jeszcze lepszy. To jednak też "stara" modyfikacja.


*
 
Gryf
Post : 11 wrz 2011 15:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Cytuj:
Trudno im coś takiego w ogóle zarzucać jeżeli weźmie się pod uwagę, że Shady Job to już dosyć leciwy mod

Fakt nie pomyslalem o tym. W koncu polska wersje zrobiliscie niedawno :)
Nastepny bug. Wykrywacz metalu nie wykrywa min...

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011 16:00 przez Gryf, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Jaahquubel
Post : 11 wrz 2011 21:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Coś dużo bugów wychodzi. A taki niby dobry mod. Z czego to może wynikać? Autorzy za bardzo zmodyfikowali oryginalną grę i się coś gryzie?


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 wrz 2011 21:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Gryf pisze:
Nastepny bug. Wykrywacz metalu nie wykrywa min...


Niemożliwe, gdyby to miało miejsce, mój IMP zginąłby kilka razy.


*
  WWW
hasan_talib
Post : 11 wrz 2011 22:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Niektórych min nie da się wykryć dlatego, że to nie miny, a tak zwane "pressure actions". Widziałem w edytorze do UB takie cuda. Nie da się tego ani wykryć, ani rozbroić.


*
 
Gryf
Post : 11 wrz 2011 23:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 138
  • Dołączył: 18.05.2008
  • Skąd: Warszawa


Sektor M6. Moj IMP z wykrywaczem wylecial w powetrze pare razy na polnoc od bazy i zachod od rzeki. Dzis po wgraniu sejwa gra sie wieszala (2 razy reset) wiec wgralem sejwa wczesniejszego i wszedlem do sektora od nowa. Wykrywacz dziala... Sektor zdobyty od poludnia przez rzeke.

_________________
I was born, like a twister, to walk alone.


Ostatnio zmieniony 11 wrz 2011 23:06 przez Gryf, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
hasan_talib
Post : 12 wrz 2011 20:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Więc widocznie jakiś jednorazowy błąd się wkradł.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna


cron