Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Ripper
Post : 07 gru 2012 10:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Witam ,dawno się nie odzywałem ,ale naszła mnie ogromna ochota na Epickie JA2,ale nie 1.13, bo to nie to samo...

New Classic wydaje się być ideałem ! ale nie chciałbym 2 zmian, i to jest moje pytanie czy da rade to zmienić.

1. Jest możliwość grania w tego pięknego moda pod starą mapą JA2 a nie tą z wildfire ? bez żadnych wstrętnych bugów i wywalaniami do windowsa ?

2. Jest możliwość nie zmieniania wyglądu laptopa i twarzy najemników ?

3. Pytanko techniczne, czy na najwyższym poziomie trudności jest więcej wrogów, niż w normalnym JA2 ?, np: po odbiciu SAMÓW w zwykłym JA2, zawsze przychodził kontratak około 10 elit, to troche mało :P

Szukałem moda pod zwykłe JA2, który dodawał by bronie z UB i zwiększał ilość wrogów, w sektorach i kontratakach na maista/samy i nic pozatym.
Chyba tylko ten spełniał moje kryteria, poza tymi mapami z WF i zmienionymi twarzami :P
Chyba że istnieje jakiś inny ?


*
 
Starchris
Post : 07 gru 2012 13:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2055
  • Dołączył: 25.06.2010


Ripper pisze:
ale naszła mnie ogromna ochota na Epickie JA2

Oj jest epicką grą, bez dwóch zdań. Ciekawe czy kiedyś doczekamy się godnej kontynuacji.


Ripper pisze:
ale nie 1.13, bo to nie to samo...

Jeszcze bardziej trafne spostrzeżenie.


Ripper pisze:
1. Jest możliwość grania w tego pięknego moda pod starą mapą JA2 a nie tą z wildfire ? bez żadnych wstrętnych bugów i wywalaniami do windowsa ?

Wszystko jest możliwe, wystarczy pousuwać odpowiednie pliki. Ale bugów już nie ma, zaręczam wersja 1.46 jest wolna od bugów.


Ripper pisze:
2. Jest możliwość nie zmieniania wyglądu laptopa i twarzy najemników ?

Wszystko jest możliwe, wystarczy pousuwać odpowiednie pliki.


Ripper pisze:
3. Pytanko techniczne, czy na najwyższym poziomie trudności jest więcej wrogów, niż w normalnym JA2 ?, np: po odbiciu SAMÓW w zwykłym JA2, zawsze przychodził kontratak około 10 elit, to troche mało

Ripper pisze:
Szukałem moda pod zwykłe JA2, który dodawał by bronie z UB i zwiększał ilość wrogów, w sektorach i kontratakach na maista/samy i nic pozatym.

To akurat jest nie możliwe. Ja nie miałem wtedy dostępu do kodu źródłowego, bo tylko tam można było to zmienić i więcej wrogów dodałem sztucznie dodając złych wrogo nastawionych cywili. Niezależnie na jakim poziomie będziesz grał, to samych wrogów i ich kontrataków będzie tyle samo i tak samo.


Ripper pisze:
Chyba tylko ten spełniał moje kryteria, poza tymi mapami z WF i zmienionymi twarzami :P
Chyba że istnieje jakiś inny ?

Kiedyś w komentarzach do poniższego artykułu wydałem okrojoną wersję New Classic, która posiada tylko same nowe bronie plus większą rozdzielczość oraz opcję drops all items. Spróbuj może tego właśnie szukasz.

https://jagged-alliance.pl/artykul350/po ... nej-broni/
http://www.mediafire.com/?3zarh4v3swaoasc

Jak by się uparł to można by jeszcze bardziej ją okroić.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Ripper
Post : 07 gru 2012 14:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Dzięki wielkie ;), świetna robota z tym modem i powodzenia z 1.14 !


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie