Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 16 sie 2007 09:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jazz: Niestety nie, na razie :)


*
  WWW
Jazz
Post : 16 sie 2007 09:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Chodzi oto czy autorzy by chcieli dodać to co udało mi się z kodować w plikach ini (profile, loadscreeny, laptop, podziemia i kilka innych rzeczy) bo w v1.13 to jakoś im nie idzie lub nie chcą.

A nie chcę kolejnego odłamy robić JA :)


*
 
Len
Post : 16 sie 2007 09:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wiesz, ciężko powiedzieć ponieważ JA2'005 tworzone jest z myślą o ulepszeniu standardowego JA2, a nie tworzeniu nowej gry. Zbyt duże zmiany mogą im się nie spodobać. Ale mimo wszystko - zapytam, wtedy będziemy wiedzieć najlepiej.


*
  WWW
Jazz
Post : 16 sie 2007 09:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Tu nie chodzi o nowe dodatki bo to co wymieniłem nic nie zmienia tylko ułatwia edycje gry.


*
 
Len
Post : 16 sie 2007 09:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To pewnie nie wiem o czym mówisz xD


*
  WWW
Jazz
Post : 16 sie 2007 09:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006




*
 
Len
Post : 17 sie 2007 12:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No cóż, nie minęło wiele czasu a już mamy oficjalne informacje w tej sprawie. Zapraszam.

A tak na marginesie. Dowiedziałem się od twórców, że modyfikacja pojawi się również w angielskiej wersji językowej.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Bartek0511
Post : 17 sie 2007 22:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


No i bardzo dobrze.


*
 
Len
Post : 01 cze 2009 22:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


JA2'005 PL - Prace zakończone!
[przejdź do newsa]

Cytuj:
Wydawać by się mogło, że i Iron Squad kryzys nie ominął. Niech Was ta cisza nie zmyli, wciąż trwają prace nad projektami, które zobowiązaliśmy się ukończyć. Jednym z nich jest gra JA2'005 - modyfikacja kultowej Jagged Alliance 2, jej losy były dość tajemnicze. Wystarczy rzec, że ostatnie informacje pochodzą z 2007r. i mówią o tym, że polonizacja... będzie. Bez szczegółów, bez daty premiery. Dziś, w pierwszy dzień czerwca, równie tajemniczo ogłaszamy zakończenie prac nad polonizacją i oddajemy ją w Wasze ręce.

Grę możecie pobrać z tej lokalizacji, cała paczka waży zaledwie 5 MB. A wspomnieć warto, że zamiast samego spolszczenia, instalator zawiera całą modyfikację w polskiej wersji językowej. Dzięki temu proces instalacji stanie się znacznie prostszy, gdyż nie trzeba będzie wcześniej instalować moda w rosyjskiej wersji językowej. Gra kompatybilna jest zarówno z polską wersją JA2 jak i zagranicznymi, w tym w wersji Gold. Drobnym zaskoczeniem może być fakt, że polonizacji dokonały dwie osoby - Len oraz Bartek0511, który do niedawna sam tworzył własną modyfikację. Liczymy, że dalsza współpraca będzie równie owocna.

JA2'005 jest modyfikacją przez niektórych nazywaną rosyjską odpowiedzią na v1.13. Coś w tym jest, acz trudno do końca się z tym zgodzić - ta modyfikacja nie zawiera aż tylu nowości, choć ma kilka asów w rękawie. Wymienić warto chociażby rekordową ilość rozdzielczości do wyboru - od standardowej 640x480 po imponujące 1600x1200. Przy czym maksymalna ilość najemników na jeden oddział rośnie lub maleje wraz z wybraną rozdzielczością. Podobnie sprawa ma się z inwentarzem najemników, który również maleje i rośnie, acz do pewnego stopnia. Poza tym, nasi najemnicy nauczyli się rzucać granat kucając czy turlać się po ziemi, z kolei bronie dysponują trzema trybami strzału. Dla nieco bardziej wymagających - nowy poziom trudności.

Modyfikacja warta uwagi, lecz pamiętać należy, że jest to raczej pozycja skierowana do graczy, którzy nie oczekują setek nowości, lub też takich, którzy chcą pograć w stare dobre JA2 na wyższej rozdzielczości. Ale co najważniejsze - jest to jedna z zaledwie 5 modyfikacji w polskiej wersji językowej...

______________
POLSKA WERSJA
Obrazek
POBIERZ



Mam nadzieję, że Ci którzy spróbowali. Podzielą się z nami opinią na temat modyfikacji ;) A myślę, że zagrać warto. Modyfikacja jest fajna. Wprowadza ciekawe zmiany ale takie, które nie powodują zmiany sposobu rozgrywki dzięki czemu to wciąż stare dobre JA2. No i świetna propozycja dla tych, którzy chcieliby pograć w standardowe JA2 bez modyfikacji, ale mają za duży monitor, a to ostatnio coraz częstsze przypadki. Dodam jeszcze, że jest to nasze pierwsze spolszczenie, które wyszło w pierwszym zakładanym terminie - jak powiedziałem, że opublikujemy 1 czerwca tak wyszło :D W tym temacie zgłaszajcie również napotkane błędy w grze, mam nadzieję, że takowych nie będzie :-)


*
  WWW
spiryt
Post : 01 cze 2009 22:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Brawo jesteście wielcy IS rządzi :)

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
M@GiC
Post : 02 cze 2009 21:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 02.06.2009
  • Skąd: z Wielunia


Chcialem tylko powiedziec ze ci ktorzy spolonizowali ten mod ,005 bardzo sie spieszyli bo zamiast opisu broni czy dana bron to pistolet maszynowy czy karabin bojowy napisali pare liter duzych ,,A'' zamiast opisu broni ,aha i czasem wywala z gry podczas gdy wchodzi sie do laptopa czy np do mapy :one: :one: :one:

_________________
http://killerpl2.mybrute.com/


Ostatnio zmieniony 02 cze 2009 22:04 przez M@GiC, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 02 cze 2009 22:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Że co? Twojego zdanie nie da się normalnie przeczytać, a oceniasz czyjąś pracę...
Weź to jakoś normalnie napisz, bo póki co nic nie da się zrozumieć.

EDIT:
To AAA to często przypadłość w polonizacjach, pewnie IS się tym zajmie, ale musisz podać nieco więcej danych - na jakiej wersji JA2 grasz?


*
  WWW
Wigen
Post : 02 cze 2009 22:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Oby tak dalej! Co macie jeszcze w zanadrzu jeśli chodzi o dalsze produkcje?


*
 
M@GiC
Post : 02 cze 2009 22:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 02.06.2009
  • Skąd: z Wielunia


mam polska wersje wersja 1.05 r to ma jakies szczegolne znaczenie???????

_________________
http://killerpl2.mybrute.com/


*
 
Len
Post : 02 cze 2009 22:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


M@GiC: Zrób screena, wyślij np. na http://www.iv.pl i podaj linka. To prawdopodobnie jakaś pozostałość po rosyjskiej wersji (stąd "AAAA", bo cyrylicę zastąpiliśmy naszymi literami). Wszystkie statystyki broni zostały przeniesione do plików INI. Nie ruszaliśmy go bo to w końcu tylko statystyki, ale nie pomyślałem, że wśród nich mogą być także rodzaje broni ;)

Wigen: Zanadrze mamy po to, żebyście nie wiedzieli xD Ale bez nerwów, długo czekać nie będziesz musiał.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron