Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 13 cze 2011 13:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Za produkcję pierwszej gry o jednym z najważniejszym wydarzeniu w trakcie II wojny światowej odpowiada DMD Enterprise. Studio złożone głównie z osób które pracowały przy największych polskich produkcjach takich jak Wiedźmin, Bulletstorm czy Call of Juarez.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,9762247,Uprising_44___powstaje_gra_o_Powstaniu_Warszawskim_.html?bo=1

Polygamia pisze:
U44 ma koncentrować się na "taktyce jaką oddziały powstańcze musiały przyjąć wobec przeważających technicznie sił nieprzyjaciela".


Tak, dobrze czytacie. Gra będzie posiadała elementy taktyki. Oczywiście będziemy się bacznie przyglądać temu projektowi.


Ostatnio zmieniony 13 cze 2011 14:23 przez Wigen, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Stridingshadow
Post : 13 cze 2011 13:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Zrobiliby taktycznego shootera z fajną reżyserią, a nie takie 'nie wiadomo co, ale poczujesz, że to powstanie, bo nie będzie amunicji' :P

_________________
Obrazek


*
 
Aver
Post : 13 cze 2011 14:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Stridingshadow pisze:
Zrobiliby taktycznego shootera z fajną reżyserią, a nie takie 'nie wiadomo co, ale poczujesz, że to powstanie, bo nie będzie amunicji'


A ja jestem odmiennego zdania. :P


*
 
Van
Post : 13 cze 2011 16:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


A więc w końcu jest. Niecały rok temu miałem myśl, że w końcu ktoś powinien tą tematykę w grach poruszyć - no i jest. Mam nadzieję, że tego nie skopią.


*
 
lukasamd
Post : 13 cze 2011 16:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja bym znacznie chętniej widział jakąś grę o II WŚ "w skórze" polskiego żołnierza czy też AK-owca, ale niekoniecznie związanego z Powstaniem Warszawskim. Szczerze przyznam, że nie lubię tej tematyki za to, że powstanie i tak nie miało sensu, a przez nie stolica została obrócona w gruzy. Odbudować trzeba ją było, kosztem np. Zamku w Przemkowie :/
Oczywiście taka ocena z dzisiejszej perspektywy nie jest jakoś szczególnie miarodajna, ale niesamowicie denerwuje mnie ciągle "reklamowanie" tego powstania, zupełnie jakby poświęcenia nie było gdzie indziej.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 13 cze 2011 18:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Jakoś nie bardzo sobie wyobrażam zarządzanie zasobami w grze o Powstaniu.
"Zdobyłeś magazyny Wehrmachtu na Mokotowie, otrzymujesz 10m3 marmolady (-10 do głodu -5 do morale) i 300kg cukru w kostkach (-10 do głodu - 10 do morale)" :P

_________________
Obrazek


*
 
Len
Post : 13 cze 2011 18:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak to już jest, Warszawa to stolica więc najwięcej się o niej ględzi. A inne lokalne wydarzenia się pomija.

Właśnie robię wywiad z twórcami Uprising44. Gra będzie w stylu Men of War, więc dla mnie super :)


*
  WWW
Wigen
Post : 15 cze 2011 23:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Wszystko zależy od tego jaka ta produkcja będzie.
Moim zdaniem warto jest czasami zaryzykować. Uważam, że samym problemem nie jest sama tematyka gry a samo wykonanie i podejście do tematu jakim jest powstanie warszawskie.


Ostatnio zmieniony 15 cze 2011 23:42 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 16 cze 2011 09:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Twórcy chcą ją dystrybuować za granicą, zdają sobie sprawę, że celowanie wyłącznie w polski rynek to samobójstwo. A za granicą nie pomoże cała ta "narodowość" produkcji, więc będzie musiała się bronić dobrym wykonaniem.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron