Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
snick
Post : 19 lip 2006 18:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Zapomniałem o jeszcze jednej turówce, w którą lubię pogrywać - cykl Worms :mrgreen:


*
  WWW
lukasamd
Post : 19 lip 2006 19:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


ooo to naprawde jest niezłe. Potwierdzam ;)


*
  WWW
nemrod
Post : 01 sie 2006 04:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


a graliscie w Silent Storm? ja nie gralem, ale pamietam z recki w CDA, bo sie gra zachwycali. zastanawiam sie nad kupnem, bo slyszalem, ze jest za 20zl jak ktos cos wie, to chetnie poslucham opinii.

Tak wogole, apropos Wormsow, to w CDA kiedys byla gra podobna, w 3D, tylko ze strzelalo sie z roznych dzial artyleryjskich. probuje sobie przypomiec tytlu, ale mi wylecial z glowy. bardzo przyjemnie sie w to gralo. to bulo na plytce z chromem

_________________
.


*
 
Kyle-Simmons
Post : 01 sie 2006 10:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 49
  • Dołączył: 31.07.2006
  • Skąd: Otwock


Heroes III - z dodatkami Armaggedon's Blade i Shadow of Death

Heroes 3,5 - Wake of Gods - świetny mod do gry

Worms World Party - klasyka

Nemrod - to pewnie chodzi o Scortch.

_________________
www.ironsquad.xt.pl


*
  WWW
Len
Post : 01 sie 2006 10:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Tak wogole, apropos Wormsow, to w CDA kiedys byla gra podobna, w 3D, tylko ze strzelalo sie z roznych dzial artyleryjskich. probuje sobie przypomiec tytlu, ale mi wylecial z glowy. bardzo przyjemnie sie w to gralo. to bulo na plytce z chromem

To był Scorched 3D :wink:. Nowa wersja kultowego Scorcha w którego kiedyś grali wszyscy.


*
  WWW
snick
Post : 01 sie 2006 18:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Ooo, padły tu dwa magiczne słowa - Silet Storm. GENIALNA gra. Moim zdaniem, prawie tak genialna, jak Jagged Alliance. Cudowna grafika, świetna fizyka, mnóstwo broni. Tylko te pancerze... Ale mniejsza o, gra jest cudowna, jeśli tylko twój sprzęt ją udźwignie - leć do sklepu i kupuj. Dla każdego fana strategii turowych to pozycja obowiązkowa :!:


*
  WWW
nemrod
Post : 01 sie 2006 19:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


snick pisze:
Ooo, padły tu dwa magiczne słowa - Silet Storm. GENIALNA gra. Moim zdaniem, prawie tak genialna, jak Jagged Alliance. Cudowna grafika, świetna fizyka, mnóstwo broni. Tylko te pancerze... Ale mniejsza o, gra jest cudowna, jeśli tylko twój sprzęt ją udźwignie - leć do sklepu i kupuj. Dla każdego fana strategii turowych to pozycja obowiązkowa :!:


hah, spodziewalem sie ze ktos tu bedzie o tej grze wiedzial. w koncu to wielka turowa strategia ostatnich lat. bede szykowal kase na nia. tak wogole to slyszalem, ze jest jakis mod, ktory usuwa pewne wady gry, takie ktore psuly klimat. wiem ze gra dzieje sie w II wojnie i pozniej tam jacys kosmici wystepuja czy cos. to faktycznie psuje klimat.
o to, czy moj sprzet ja udzwignie, to sie nie martwie :P ale i tak bede mogl w nia zagrac dopiero pod koniec sierpnia :(


*
 
snick
Post : 01 sie 2006 21:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


O modzie nie słyszałem. Zamiast kosmitów są pancerze bojowe, którym cieżko zrobić cokolwiek nawet z broni takiej jak panzerfaust... Takiego dziada można tylko z broni energetycznej, która też pojawia się w grze, rozwalić (oczywiście można też strzelać z różnych wyrzutni, jak panzerfausty właśnie, rzucać granatami, ładować z km-ów, ale rzadko przynosi to jakieś wielkie efekt...). Niektóre z pancerzy (te najpotężniejsze, które pojawiają się później) wyposażone są również w broń energetyczną. Te słabsze mają zamontowane wyrzutnie rakiet, granatów, ciężkie karabiny itd...

Pocieszające jest to, że po walce można sobie taki kombinezon przejąć, w bazie naprawić i wykorzystywać do własnych celów, ale i tak burzy to cały klimat gry.


*
  WWW
lukasamd
Post : 05 sie 2006 16:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Cała ta "afera" z Silen Stormem spowodowała że postanowiłem zdobyć tą grę.

Powiem że na pewno ma jedną zaletę (przynajmniej u mnie): CHOLERNIE WCIĄGA :D
Prawie to co Jagged Alliance (tyle że inne czas) tylko że w 3D. Gra jest po prostu świetna ale nie wiem czy ją przejdę.

Narazie gram na normal i allies ;)


*
  WWW
snick
Post : 05 sie 2006 16:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Znam to - człowiek chce odejść od kompa, ale mówi sobie "jeszcze tylko jednego alianta (lub Niemca) poślę do piachu, jeszcze tylko jedno zadanie wykonam... I mija kolejna godzina spędzona przy tej znakomitej grze. :mrgreen:


*
  WWW
Grizzli
Post : 14 sie 2006 18:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


W Silent Storm nie grałem ale może kupie jak znajdę i uzbieram troszkę kaski :) . Według mnie najlepszą turówka jest JA2 i nic tego nie zmieni :P

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Len
Post : 19 sie 2006 22:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Skoro tak chwalicie Silent Storm to chyba ponownie ściągnę demo i przyjrzę jej się dokładniej. Wolę się upewnić co mnie omija :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 20 sie 2006 09:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja gram i jestem chyba w 3 misji :D bo nie mam za bardzo czasu grać - jak ktoś wie to taki duży dom co na są dezerterzy w nim a wszędzie alianci. Tak zmasakrowałem ten dom że szkoda gadać :)


*
  WWW
Grizzli
Post : 25 sie 2006 23:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Zauważyłem że nikt nie wspomniał o jednej z naszych najlepszych polskich gier- Rezerwowe Psy :D Z tą grą mam zwiazane miłe wspomnienia. Ja uważam że jest świetna- dużo pukawek, fajny klimat, dużo realizmu- chocby przeklinający najemnicy :D którzy lubią korzystac z usług relaksacyjnych :D :diabel2: + dużo odniesień do polskiej rzeczywistości :diabel: . A co wy o niej sądzicie??

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Kijek
Post : 26 sie 2006 09:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Jeśli chodzi o RP to podobał mi się w nich duży wybór broni, ale nic po za tym. To nie byli najemnicy tylko jakaś banda wieśniaków którzy bluzgali co drugie słowo bez powodu. Z ukazywaniem polskiej rzeczywistości też trochę przesadzili. A do tego jeszcze bardzo słaba grafika. Nie wiem jak jest w drugiej części bo nie grałem ale po screenach wydawała sie lepsza.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron