Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
XBARTEKX
Post : 08 wrz 2007 08:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Aff ja mam avasta i nie narzekam. Nie muli nie przepuszcza virow codziennie mi wywala że sie zaktualizował ^-^" Czego więcej chcieć??


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 wrz 2007 08:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


XBARTEKX pisze:
Nie muli nie przepuszcza virow


Zainstaluj Kasperskiego i zrób pełnego skana, do tego Spybot i się przekonasz jak działa avast :D


*
  WWW
Bartek0511
Post : 08 wrz 2007 11:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


lukasamd pisze:
Zainstaluj Kasperskiego


Ani się waż tego instalować - jeden wielki shit i jeszcze co chwile się pyta czy przepuścić coś.

Oczywiście Twoja sprawa ale jak już instalujesz to w wersji płatnej.


*
 
XBARTEKX
Post : 08 wrz 2007 13:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Oj co wy chceta. Robiłem niedawno skan online pandą i nic nie mam ^^" avast jest dobry i tyle :D.


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 wrz 2007 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


XBARTEKX pisze:
skan online pandą i nic nie mam


Kolejny dobry inaczej antywir :|


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 08 wrz 2007 14:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Nie nie Lukas. Panda jest wywalona wynalazłą u mnie każdego wirusa ;]. Więc avast jest dobry i tyle :D.


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 wrz 2007 15:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Poczytaj trochę testów, zrób je sam, zasięgnij opinii a przekonasz się ze to pomyłka. Kiedyś i owszem ale od pewnego czasu Panda np. nie daje programów do niektórych testów a w tych w których jest wypada nad wyraz słabo (testy typu Komputer Świat odrzucamy na bok bo są niewiarygodne).

Zaletą avasta jest natomiast to iż antywir jest całkowicie bezpłatny ale... ale bezpłatny jest też Avira Personal Classic który jest o wiele wiele lepszy więc wybór wydaje się być oczywisty.

Najlepszym wyjściem jest sprawdzenie popularnych programów u siebie bo na każdym kompie może być inaczej ale z reguły ludzie nie mają na to w ogóle czasu i chęci


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 08 wrz 2007 18:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Dobra spokój ja uważam że avast jest najlepszy i koniec :D.


*
  WWW
Lothar
Post : 14 wrz 2007 18:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 14.09.2007
  • Skąd: Gdańsk


Moje zabezpieczenia:
Avira AntyVir PersonalEdition Classic + Comodo Firewall Pro i jeszcze nic mi się nie wdarło na kompa... ale, jak powiadają, kiedyś musi być ten pierwszy raz xD
Kiedyś jechałem na Pandzie, ale Avira + Comodo zjadają nieporównywalnie mniej zasobów komputera :okulary:

_________________
Gry, recenzje, zapowiedzi, kody, poradniki, fora
Dragon Age 2, Dragon Age, Toolset, Poradniki, Fora
Skyrim


*
 
XBARTEKX
Post : 15 wrz 2007 13:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


lukasamd pisze:
Poczytaj trochę testów, zrób je sam, zasięgnij opinii a przekonasz się ze to pomyłka. Kiedyś i owszem ale od pewnego czasu Panda np. nie daje programów do niektórych testów a w tych w których jest wypada nad wyraz słabo (testy typu Komputer Świat odrzucamy na bok bo są niewiarygodne).

Zaletą avasta jest natomiast to iż antywir jest całkowicie bezpłatny ale... ale bezpłatny jest też Avira Personal Classic który jest o wiele wiele lepszy więc wybór wydaje się być oczywisty.

Najlepszym wyjściem jest sprawdzenie popularnych programów u siebie bo na każdym kompie może być inaczej ale z reguły ludzie nie mają na to w ogóle czasu i chęci


Przez pewien czas miałem legalną pandę od ojca z roboty i przyznam szczerze że byłem zadowolony ale po pewnym czasie za dużo speeda muliła ;}. Więc sie do ava poszło i ja nie wiem co wy go tak klnięcie czasem dla profilaktyki zrobie skan online pandą a panda wiadomo że wymiata. I JAK JUŻ MÓWIŁEM NIC NIE ZNALAZŁA. Więc Lukas po prostu puść i tyle ;].


*
  WWW
lukasamd
Post : 15 wrz 2007 15:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie nie i jeszcze raz nie. Przeglądam testy (z 5-6) i widzę że Panda w każdym jest z tyłu... no dobra, może kłamią. Wypróbowałem u siebie i ZGADZAM SIĘ z tymi testami. Choćbyś mi dał tego antywira w wersji platinum za darmo to nadal nie zgodzę się ze stwierdzeniem "Panda jest dobra", co więcej, NIE WEZMĘ tego antywira (po co? aby mulił?). Już lepiej darmową Avirę która w wielu testach prowadzi...

BTW. Ciekawe dlaczego podczas ostatniego testu antywirów w KŚ nie testowali Aviry... :?:

A co do Avasta - w płatnej wersji może być dobry ale do darmowej nie jestem przekonany, za dużo się nasłuchałem tekstów typu: "avast przepuścił wira i tygodniową robotę diabli wzięli".


*
  WWW
Lothar
Post : 15 wrz 2007 23:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 14.09.2007
  • Skąd: Gdańsk


Kto chce sam sprawdzić może sobie zaciągnąć z netu paczuszki z wirusami + lista wirusów w danej paczce (na Boga, nie odpalajcie ich!) i przeskanować każdym, interesującym was antivirem w celu sprawdzenia co takowy wykryje :okulary: U mnie Avira przewyższyła Pandę i Avasta :-)

_________________
Gry, recenzje, zapowiedzi, kody, poradniki, fora
Dragon Age 2, Dragon Age, Toolset, Poradniki, Fora
Skyrim


*
 
lukasamd
Post : 16 wrz 2007 08:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Zapodaj linki to z chęcią ściągnę - btw. mam nadzieję że są podane ilości virów w tych paczkach (aby można było sprawdzić ile antywirus przepuścił).


*
  WWW
Lothar
Post : 16 wrz 2007 18:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 31
  • Dołączył: 14.09.2007
  • Skąd: Gdańsk


!!!UWAGA!!!
Ktokolwiek ściągnie te pliki zrobi to TYLKO i WYŁĄCZNIE na własną odpowiedzialność (żeby później nie było, że komp się komuś popsuł z mojej winy). Paczkę z pierwszego linku należy rozpakować i sprawdzać po kolei folder "lvl 0", a następnie pliki "lvl 1", "lvl 2" itd. Paczki 455VIREN.ZIP NIE rozpakowujemy! Jedynie robimy skan anty-virem, po czym usuwamy plik. Paczkę Probki_300wirusow_(hacker) ściągamy, rozpakowujemy (hasło to "hacker"), a następnie skanujemy i usuwamy.
W linkach specjalnie zastąpiłem "http" frazą "ht*p", aby nikt przez przypadek nie pobrał tych plików. Innymi słowy - jeśli poprawiasz i wklejasz link do przeglądarki, robisz to na własną odpowiedzialność.

ht*p://www.sendspace.com/file/tku1k5 - paczuszka niestety tylko 12 wirusów.
ht*p://www.techstarcomputers.com/nxs/455VIREN.zip - tutaj inna paczuszka, 594 pliki zawirusowane 455 wirusami. Podobno bardzo dobry wynik to wyłapanie przez program 500 plików :okulary:
ht*p://www.sendspace.com/file/trefl1 - nowa paczuszka - 300 (Teoretycznie 297 archiwów z wirusami, jednak niektóre - bodajże 3 - pliki zawierają po 2 wirusy, ponieważ pracują one podobno ze sobą w "symbiozie". Po rozpakowaniu paczki nie rozpakowujcie dalej żadnych plików!) próbek wszelakich wirusów. Plik należy ściągnąć, rozpakować (hasło: "hacker"), a następnie przeskanować i czym prędzej usunąć. Dodatkowo wirusy podzielone są na kategorie, dzięki czemu można osobno sprawdzić jak antywirus radzi sobie z trojanami, robakami, spyware'em itd.

Tylko żeby mi warn'a nie dali za rozprowadzanie na forum wirusów...

_________________
Gry, recenzje, zapowiedzi, kody, poradniki, fora
Dragon Age 2, Dragon Age, Toolset, Poradniki, Fora
Skyrim


Ostatnio zmieniony 17 wrz 2007 02:33 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 16 wrz 2007 19:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


lv0 - 183 wykryte i usunięte, 1 podejrzany
lv1 - 183 wykryte i usunięte, 1 podejrzany, na końcu zapytał czy wywalić całego rara :]
lv2 - 183 wykryte i usunięte, 1 podejrzany, na końcu zapytał czy wywalić całego rara :]

455VIREN.ZIP - 587 plików wykrytych i usuniętych więc chyba antywir nie jest zły :D


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron