Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Popers
Post : 16 cze 2008 22:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Cell pisze:
u nas to jakby bardziej zauważalne


z całym szacunkiem, ale to TY nie zauważasz.
Widziałem reportaże o chorwackich kibicach w angielskiej tv <mieszkałem przez chwilę w Londynie>. Tak samo jak o holenderskich, niemieckich czy włoskich - i to nie koniec listy. O austriackich nic nie ma bo tam nie ma prawie w ogóle społeczności kibicowskich.


*
 
Cell
Post : 16 cze 2008 22:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Dobra juz nieważne, poddaje się.

A tamto "coś" bógłby ktoś zedytować? Czy będe musiał zrobić konto osobiście? Żeby to zedytować? Na Wikipedii.


*
 
Len
Post : 16 cze 2008 22:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cell: Tobie wydaje się, że to tylko w Polsce takie rzeczy się dzieją bo w Polsce mieszkasz. A artykuł został edytowany dawno temu, to co podał Gru to tylko zdjęcie. Zresztą, sam mogłeś edytować zamiast pisać w każdym poście, aby ktoś inny to zrobił.


*
  WWW
GrU
Post : 17 cze 2008 06:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Tak główny aktor z filmu "Football Factory" kręcił cykl reportaży o europejskich kibicach, zawsze z fanami danego klubu szedł na mecz, w odciunku o Polsce bo odwiedzeniu kibiców wypowiedział ciekawe zdanie (były wtedy chyba derby krakowa),
"dzisiaj nie pójdę z żadnymi kibicami na mecz, gdyż w moim zawodzie aktora zęby są mi potrzebne"
i na mecz poszedł sam.

Zobacz jak został zniszczony sędzia po meczu Braca-Chelsea, nasi tylko w gębie mocni.

Fotka z wiki bo tak jak piszesz zostało dawno edytowane ale pokazuje kto i co może tam pisać,

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Popers
Post : 17 cze 2008 07:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


GrU pisze:
były wtedy chyba derby krakowa)


ta, widziałem serię i ten odcinek. Co ciekawe, tylko u nas pali się szaliki :) Nasi i tak są spokojni w porównaniu z turkami. Tam noszenie noża w kieszeni to normalka.


*
 
lukasamd
Post : 17 cze 2008 09:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A co do wikipedii - czytałem w jakimś z pism, chyba Next'cie o tym, jak uruchomili skaner i logi IP i edycji. Okazało się, że sukcesywnie firmy giganty takie jak np. Microsoft i Apple edytują wzajemnie swoje opisy obrzucając się informacjami, które miałyby zniechęcić klientów.

Oczywiście obie te firmy to tylko wierzchołek góry lodowej - takich wypadków było po prostu multum, po IP dało się nawet stwierdzić, iż wiele korporacji posiada działy-grupy wyspecjalizowane w polepszaniu wizerunku własnej firmy i oczernianiu konkurencji właśnie za pośrednictwem wiki.


*
  WWW
Popers
Post : 17 cze 2008 09:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


tja, największe koncerny mają całe oddziały do promocji internetowej. Dzieli się ona na otwartą reklamę, typu bannery i "czarną" typu podszywanie się pod użytkowników na forach i edytowanie wiki. W sumie to już normalka więc nie ma czym się ekscytować <a dla mediów to nowy temat więc larum podnoszą. w ciągu ostatnich 4 msc. z 5 artykułów o tym w gazetach czytałem>. Remeber : trust no one ! Ja tam nie ufam ani wiki ani użytkownikom. Wam też nie ufam :P :)


*
 
Len
Post : 18 cze 2008 10:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie tylko firmy, konkurencyjne strony również. Dodawanie po kilka linków do własnej strony to codziennosć, szczególnie w haśle Jagged Alliance. Po moim zgłoszeniu i interwencji moderatora, wchodzę dzisiaj na forum LIberate Arulco a tu pojawia się napis:
Cytuj:
Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum jeżeli chcesz wyjaśnić tą sytuację.

Jak myslicie, ciekawe kto tak nachalnie dodawał te linki? xD :one:


*
  WWW
Wigen
Post : 18 cze 2008 11:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Jak myslicie, ciekawe kto tak nachalnie dodawał te linki?


Ja się mogę tylko domyślać że to scooly albo ktoś inny z ich administracji.


*
 
Len
Post : 20 cze 2008 12:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wigen: Jesteś spostrzegawczy ale myslę, że nawet bez tej podpowiedzi każdy wie o co chodzi :] Widocznie Wikipedia schodzi na psy, oczywiście jak dla mnie to zeszła w momencie otwarcia (m.in. z powodów wymienionych przez moich poprzedników) ale zawsze da się bardziej :) Pewnie trudno będzie niektórym w to uwierzyć (mi również) ale stwierdzono, że te wszystkie podwójne linki... wymyśliłem sobie. Tak, zgadza się. To, co jest zapisane w historii edycji a teraz zostało przywrócone - ja sobie wymyśliłem :diabel: A więc, kiedy następnym razem wejdziecie na Wiki - nie dajcie się zwieść, to mogą być tylko moje wyobrażenia xD


*
  WWW
momo78
Post : 26 cze 2008 16:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007



_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Wigen
Post : 06 lip 2008 23:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No i proszę. Kolejna już wiarygodność Wikipedii:

Cytuj:
częściowo płatny, super - szit, gdzie występują trójwymiarowe golasy


To chyba po wczorajszej emisji w "Uwadze" która dotyczyła Second Life.


*
 
nemrod
Post : 10 lip 2008 18:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


momo78 pisze:
Zdecydowanie bardziej wolę Nonsensopedię


Jako przerywnik nadaje sie niezle, szkoda ze troche zaniedbana, a po angielsku to ciezko sie czyta bo gadanie zwykle, a gadanie slangiem, czy dowcipy to co innego :> .
Co do niektorych osob opisy sa czasem zgodne z prawda :P .

A jesli chodzi o wiki to zaczynam sie do niej przekonywac coraz bardziej, bo nawet jezeli ois dla danego hasla jest malo wystarczajacy to zawsze mozna skorzystac z linkow ktore wystepuja w wiekszosci wypadkow. Wiki jest dobra na zdobycie ogolnej wiedzy, szybko i bezbolesnie, dla studentow i uczniow sie raczej nie nadaje.


*
 
Popers
Post : 26 wrz 2008 23:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007




*
 
Cell
Post : 04 lip 2009 22:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik




*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron