Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4  Następna

Jaki jest twoj stosunek do szkoly? [bez kszty ironii ;p]
Kocham szkole! 5%  5%  [ 1 ]
Uwielbiam szkole!! 5%  5%  [ 1 ]
Za szkole oddam zycie!!! 0%  0%  [ 0 ]
Szkola jest lepsz niz Jagged Alliance!!!!!! 5%  5%  [ 1 ]
Pytanie jest tendencyjne. 36%  36%  [ 8 ]
Wiem, ze to niezrozumiale, ale nie lubie szkoly... 41%  41%  [ 9 ]
Nie wiem, co to szkola. rzauje... 9%  9%  [ 2 ]
Liczba głosów : 22
Autor Wiadomość
nemrod
Post : 23 sie 2006 05:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Dobra nieroby ;) . Koniec laby, bo za pare dni usiadziemy w szkolnych lawkach. Zdaje sobie z tego sprawe, ze nie wszyscy, bo na forum moga byc osoby ktore szkole juz skonczyly, ale przewaza mlodziez. Mam racje? A z kolei osoby ktore szkole maja juz za soba moga powspominac najwspanialsze lata swojego zycia.
Wszystkie mowy pochwalne wobec edukacji prosze kierowac tutaj.

_________________
.


Ostatnio zmieniony 23 sie 2006 11:48 przez nemrod, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
biernik master
Post : 23 sie 2006 07:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 65
  • Dołączył: 06.07.2006
  • Skąd: Poznań


no comennt
dobrze, że już mam to piekiełko za sobą
najgorsze są szkoły średnie jeśli się trafi na "profesora", który się nie spełnił życiowo i wyżywa się na co bardziej orginalniej myślących młodych ludziach
na studiach przed takimi można się chronić w LO uczeń nie ma żadnych szans
jest weryfikacja w WSI może trzeba by zrobić podobną w szkolnictwie polskim

_________________
"Żyj i pozwól umrzeć"


*
 
snick
Post : 23 sie 2006 10:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Szkoła... Szkoda, że to już za 2 tygodnie. Postać ministra mnie dobija. Swoją drogą - wiecie, jak wybiera się ministra edukacji? Bierze się różnych ludzi, którzy mają zostać ministrami i kolejno wybiera do poszczególnych resortów. Ten co zostanie na końcu, zostaje ministrem edukacji... ;)


*
  WWW
Grizzli
Post : 23 sie 2006 13:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Ja generalnie lubię szkołe ale nie lubie osób które tam pracuja :D

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
lukasamd
Post : 23 sie 2006 13:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No wiesz ja też za tym aż tak abrdzo nie przepadam ale trzeba jendak wiedzieć że nauczyciele lekkiego życia nie mają a ich zarobki do najwyższych nie należą, chwala za to że za tyle co dostają jednak uczą ;)


*
  WWW
Grizzli
Post : 23 sie 2006 15:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


snick pisze:
Swoją drogą - wiecie, jak wybiera się ministra edukacji? Bierze się różnych ludzi, którzy mają zostać ministrami i kolejno wybiera do poszczególnych resortów. Ten co zostanie na końcu, zostaje ministrem edukacji...


lol mogli by jeszcze wybierac premiera przez rzut monetą :D , a tak wracając do tematu- to minister edukacji ma bardzo "ciekawe" pomysły związane z szkołem. Słyszeliście albo czytaliscie że podobno chce zrobic niedzielkę wolna od szkoły ?? takiemu gościowi to tylko kula w łeb. Chociaz z drugiej strony z tym 30% ze wszytskich przedmiotów z matury co dla niektórych to dla niektórych może by bogiem

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
nemrod
Post : 23 sie 2006 18:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Grizzli pisze:
Chociaz z drugiej strony z tym 30% ze wszytskich przedmiotów z matury co dla niektórych to dla niektórych może by bogiem


Giertych bogiem? No way ;) . Jego pomysly na szkole, jakas historia z elementami patriotyzmu zamiast godziny w-fu? Po naszych sukcesach sportowych odjecie godziny w-fu w szkolach jest strzalem w dziesiatke :/ .

Co do mojego stosunku do szkoly, to pod wplywem emocji wyslalem opcje czwarta :P . Ale az takim psycholem nie jestem. Na slowo szkola dostaje dreszczy. Nie o to chodzi, ze jej nie lubie. Mam tam kumpli, smiesznych nauczycieli :P , ciagle sie z czegos smiejemy itp. Ale ja sie nienawidze uczyc :/ . To moj ostatni rok w szkole, 4 rok w technikum, 8 miesiecy do matury a ja 3% materialu przerobilem :lol2: . Jakos to bedzie. Zawsze sie udawalo, to niby dlaczego teraz mialoby nie?

_________________
.


*
 
Kijek
Post : 23 sie 2006 18:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


A ja mam jeszcze calutki miesiąc wakacji :D a jeśli chodzi o Giertycha to jakiś czas temu słyszałem,że obiecał podnieść pensję dla nauczycieli :D a bodajże przedwczoraj w TV powiedzieli, że nauczyciele muszą szykować sie na obniżenie zarobków :D


*
  WWW
Fireox
Post : 24 wrz 2006 15:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


A ja lubie szkołe (nie lubie sie uczyc) zawsze wydarza sie tam cos zabawnego :diabel:

Ostatio u nas ktoś powiesił portret naszego ''ulubionego'' ministra edukacji na oknie :diabel:

Z nauka jest zawsze gorzej tzn mam sie uzyc ale mi sie ni chce albo pomyle sobie ''Wyjde na dwor za 1-2 godziny wracam i siadam do nauki'' a wychodzi tak jak wychodzi czyli ze lekcje robie w kiblu szkolnym :D


*
 
Grizzli
Post : 19 paź 2006 18:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Fireox pisze:
Z nauka jest zawsze gorzej tzn mam sie uzyc ale mi sie ni chce albo pomyle sobie ''Wyjde na dwor za 1-2 godziny wracam i siadam do nauki'' a wychodzi tak jak wychodzi czyli ze lekcje robie w kiblu szkolnym


Skąd ja to znam :D Też sobie mówie "dobra jeszcze godzinka biore sie za lekcje" a w rezultacie okazuje się ze jest 20:00 a tu z jakies 20 przykładów z matmy + jeszcze nauczyc sie na polski- harcore na maxa :kosci: :kosci: :diabel2: :diabel2: dobrze że istnieją w szkole coś takiego jak przerwy

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
lukasamd
Post : 20 paź 2006 04:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Grizzli pisze:
dobrze że istnieją w szkole coś takiego jak przerwy


Jakie przerwy? Ja po zmianie szkoły na średnią mam przerwę po to aby przejść do następnej klasy :D (najczęściej na tyle starcza) Jak ktoś daje radę to próbuje coś zrobić idąc :D


*
  WWW
nemrod
Post : 25 paź 2006 16:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Dawno byłem i wypadałoby coś skrobnąć od czasu do czasu...

lukasamd pisze:
Ja po zmianie szkoły na średnią mam przerwę po to aby przejść do następnej klasy


Hehe...nie martw się, póżniej będzie gorzej :kosci: :P . JA teraz jestem w klasie maturalnej i nie nadążam z materiałem, co wywołuje czasem rozpacz, kiedy w ciągu 2 godzin lekcyjnych masz zaliczyć z polskiego wypracowanie, czytanie ze zrozumieniem i powtórkę od antyku do oświecenia, bo się obijałeś i masz zaległości. Niestety czasem na lenistwo nie ma lekarstwa....

_________________
.


*
 
Grizzli
Post : 25 paź 2006 17:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


nemrod pisze:
JA teraz jestem w klasie maturalnej i nie nadążam z materiałem, co wywołuje czasem rozpacz, kiedy w ciągu 2 godzin lekcyjnych masz zaliczyć z polskiego wypracowanie, czytanie ze zrozumieniem i powtórkę od antyku do oświecenia, bo się obijałeś i masz zaległości. Niestety czasem na lenistwo nie ma lekarstwa....


WSPÓŁCZUJĘ zresztą ja za rok będe przeżywał podobny koszmar. :diabel2: No ale cóz czlowiek przy odpowiednim samozaparciu wszystko wytrzyma ;)

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
nemrod
Post : 18 sie 2007 15:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Tak co do szkoly, to przed 5 dniami stala sie straszna rzecz, niemal apokaliptyczna. Najwiekszy Nauczyciel, Meczennik w sluzbie Polskiej Przyszlosci, Wspanialy Przewodnik i najwiekszy Autorytet cudownej polskiej mlodziezy i dzieci Roman G., zwany pieszczotliwie Wujkiem Romanem przestal byc najwazniejszym Menem w MEN-ie. Ponoc na ta okropna wiesc ZNP zapowiedzial 12-letnia zalobe w swoim kregu. Ten, ktory jako jedyny mogl wyprowadzic polska mlodziez z manowcow, jakie spowadzila na nia kapitalistyczna rzeczywistosc i zniwelowac do zera degrengolade jaka wystepuje wsrod narodowego skarbu - czyli polskich latorosli, zostal brutalnie odepchniety, wyslany na banicje przez zbrodniczy rzad Kaczej IV Rzeszypospolitej. :(
Tragedia. Ja juz szkole skonczylem, to tak tego nie odczuje, ale wy, mlodzi, przed ktorymi jeszcze wesole okresy od wrzesnia do czerwca jestescie niemal na straconej pozycji. W pamieci o Najwiekszym Czlowieku Wszechepok zostaly wam tylko mundurki, bo jak wiadomo Roman byl takze pierwszym Dyktatorem mody szkolnej.
Skladam glebokie kondolencje i oczywiscie nie wyobrazam sobie, aby jego wielkiej misji nie podsumowac jako najwieksze dzielo od czasow stworzenia przez niejakiego Pana Boga planety nazywanej potocznie Ziemia.
Polnische Reich uber alles :!!: :!!: :!!:

A tak na serio to cale szczescie, ze sobie poszedl :one:

_________________
.


*
 
XBARTEKX
Post : 26 sie 2007 23:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


S.Z.K.O.Ł.A Społeczny zakład karny ogólnie łączący analfabetów :D.Nienawidze szkoły i JO :D.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4  Następna


cron