Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
nemrod
Post : 12 sie 2006 10:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Dosc popularna dziedzina zycia, w koncu nawet najbardziej zatwardzialy komputerowiec byl chyba kiedys na dworze :diabel:
Jakies sporty uprawiacie, a moze jakie lubicie ogladac w telewizji. Po prostu jazda dowolna o sporcie.

_________________
.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez nemrod, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Kijek
Post : 12 sie 2006 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Ja często gram w siatkówkę i kosza :) Jednak kocham piłkę nożną i mógłbym za nią latać całymi dniami :D nic nie ma dla mnie porównania z tą dyscypliną :D a jeżeli chodzi o sport w telewizji to oglądam praktycznie wszystko :D sport to moje drugie hobby (oczywiście po komputerach :diabel: )


*
  WWW
lukasamd
Post : 12 sie 2006 16:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja tam nie przepadam za sportem wogóle... po prostu mam tak od maleńkości... a do piłki nożnej to jestem że tak się wyraże.. jak kobieta :D Nie interesuje mnie to (chociaż w tym roku oglądałem sporo meczy). Lubię za to jazdę rowerową i to chyba jedyny sport który lubię ;)


*
  WWW
Bartek0511
Post : 12 sie 2006 17:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Ja od zawsze kochałem, kocham i będe kochał piłke nożną moim idolem jest Zidane. Po odejściu Zidana piłka bardzo dużo straciła na wartości.
A moge się pochwalić że nawet w klubie gram na pozycji napastnika.

[ Dodano: Sob 12 Sie, 2006 ]
Na rowerze kiedyś bardzo dużo jeździłem ale po przykrym wypadku 2 lata temu zrezygnowałem i się boje rowera.


*
 
nemrod
Post : 12 sie 2006 21:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Ja prowadze aktywny tryb zycia. Nie jezdze samochodem, preferuje rower i spacery. Ze sporu to oczywiscie pilka nozna - najwspanialszy sport na swiecie. Kiedys gralem duzo w pilke, ale w pewne wakacje wpadla mi w rece pewna gra na komputer i przez 2 tygodnie potrafilem nie wychodzic z domu. Jaka - oczywiscie Jagged Alliance :lol2: Jak pozniej po 2 m-cach grania wyszedlem na podworko forma spadla straszliwie. Teraz przez mundial znowu wzialem sie za granie w pilke i niezle mi idzie, choc kondycji nieco brakuje po 4 latach palenia :/ Gralem tez sporo w siatkowke, ale nie radze sobie. Oprocz tego lubie tenis stolowy, biegi dlugodystansowe i to chyba wszystko. W telewizji oczywiscie kroluje pilka nozna, czasem siatkowka dochodzi, lekkoatletyka a zima skoki narciarskie.
Takie pytanie, co sadzicie o naszym nowym selekcjonerze pilkarskim Don Leo :?:

_________________
.


*
 
Bartek0511
Post : 12 sie 2006 22:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


nemrod pisze:
Takie pytanie, co sadzicie o naszym nowym selekcjonerze pilkarskim Don Leo


Ja sądze że Reprezentacji Polski przyda się ktoś z zagranicy wszystko się okaże po meczu z Danią jak ich przygotował itd. ( w końcu to jego debiut).


*
 
nemrod
Post : 12 sie 2006 22:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Ja marzylem aby po Janasie przyszedl ktos z zagranicy, kto ma "niepolskie" spojrzenie na sprawy pilkarskie, bo to "polskie" jest jak wiadomo wszem i wobec szemrane i podejrzane tudziez kazdy ma zkims uklady. Mamy srednich pilkarzy z potencjalem, ktorzy z wygrywajac z Wlochami i przegrywajac z Litwa sprawiaja niespodzianki, a ponoszac kleske na waznej imprezie pokazuja brak profesjonalnego podejscia do sprawy. Leo w MS ma slabe statystyki, bo nigdy nie wygral nawet meczu, ale z krolewskimi zdobyl 3 razy mistrzostwo Hoszpanii. To dobry szkoleniowiec i pierwszy taki eksperyment w historii polskiej pilki. Mecz z Dania jest dla nas wazny, bo pokarze aktualna forme reprezentacji i rzuci swiatlo na trenera. Jakie? Przekonamy sie po meczu. Zawsze kibicuje naszym, choc wiem ze to Dania jest faworytem. Ostatni mecz z Dunczykami przegralismy 1:5

_________________
.


*
 
Kijek
Post : 13 sie 2006 10:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


Też bardzo się ciesze, że szkoleniowcem reprezentacji Polski został ktoś z zagranicy :) Leo jest bardzo doświadczonym trenerem, prowadził już wiele reprezentacji i klubów.Polskiej piłce przyda się w końcu jakaś diametralna zmiana :) jeszcze tylko przydało by się zmienić nasz ukochany zarząd PZPN z panem L. na czele :diabel2:


*
  WWW
Bartek0511
Post : 13 sie 2006 11:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Teraz Leo chwalimy ale potem może być niedosyt jak się nie dostaniemy do Euro.


*
 
Len
Post : 13 sie 2006 11:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Lukas, chyba jednak coś na łączy. Ja też nienawidzę piłki nożnej. Jedyny sport jaki uprawiam to jazda na rowerze.

Lubię bardzo grać w hokeja ale niestety w moim mieście nie ma gdzie. Miano budować sztuczne lodowisko to zamiast tego zrobili jakieś korty tenisowe i skate park :
W telewizji lubię oglądać najróżniejsze wyścigi samochodowe i oczywiście hokej.


*
  WWW
lukasamd
Post : 13 sie 2006 13:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
Lukas, chyba jednak coś na łączy. Ja też nienawidzę piłki nożnej. Jedyny sport jaki uprawiam to jazda na rowerze.

Lubię bardzo grać w hokeja ale niestety w moim mieście nie ma gdzie. Miano budować sztuczne lodowisko to zamiast tego zrobili jakieś korty tenisowe i skate park :
W telewizji lubię oglądać najróżniejsze wyścigi samochodowe i oczywiście hokej.


Hehehe, ja w hokeja nie gram ale wyścigi czasem oglądam (Kubica RULZ!!! ;) ).


*
  WWW
nemrod
Post : 13 sie 2006 17:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Len pisze:
Ja też nienawidzę piłki nożnej.


No wiesz, jak kto lubi :) Ja praktycznie od pilki jestem uzalezniony. Jak sa jajkies wazne imprezy, to po finale tak zawsze zaluje ze juz nie bedzie codziennie meczy :( :P

Bartek0511 pisze:
Teraz Leo chwalimy ale potem może być niedosyt jak się nie dostaniemy do Euro.


Ja sie tez o to martwie ze powtorzy sie nasza rutyna, ze co 4 lata zawsze przegrywamy el. do ME. I tak od 46 lat :| Mam nadzieje ze za naszego zycia to sie zmieni, choc nie daje glowy. Po prostu trzymam kciuki i mam nadzieje ze to jest jakas wreszcie trafiona decyzja przez PZPN

_________________
.


*
 
snick
Post : 13 sie 2006 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Piłka nożna? Tym się interesowałem tylko jak były MŚ. Liga (za wyjątkiem tego, jak radzi sobie Górnik) nie interesuje mnie w ogóle. Podobnie inne rozgrywki. Sam również nie uprawiam. :)
Za to lubię pływać i chodzić. Chodzę szybko i na długie (na krótkie też :P ) dystanse. Po pierwsze dla przyjemności, po drugie, ponieważ jest to praktyczne. :D


*
  WWW
Grizzli
Post : 14 sie 2006 18:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Mnie tam do mnie piłki nożnej specjalnie nie ciągnie. Chyba jakiś dziwny jestem :P Sporty jakie uprawiam to strzelectwo :kosci: , kulturystyka i pływanie. Czasami też sobie robię jogging rano jak wstanę :D

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Bartek0511
Post : 14 sie 2006 20:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Grizzli pisze:
strzelectwo


Strelectwo też lubie zwłaszcza iść z kumplami na paintballa lub postrzelać z wiatrówki do puszek.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna


cron