Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 20 cze 2012 16:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Hahaha :diabel: pewnie polscy sędziowie z naszych ligowych boisk :lol2:

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Starchris
Post : 20 cze 2012 16:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Wręcz przeciwnie, byli to najlepsi na świecie sędziowie, którzy zostali specjalnie skierowani do prowadzenia mistrzostw Euro 2012. Na szczęście przynajmniej szef komisji sędziowskiej UEFA Collina podszedł do sprawy poważnie i wyrzucił od razu wszystkich czterech głównych sędziów wraz z ich asystentami. Tylko to dalej nie rozwiązuje sprawy bo i tak to tylko kwestia czasu kiedy znowu będziemy oglądać takie same błędy sędziowskie. Tylko nowinki techniczne są w stanie zlikwidować ten problem. Człowiek zawsze pozostanie człowiekiem i będzie popełniał błędy.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Halucyn
Post : 20 cze 2012 21:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 06.12.2007
  • Skąd: Włodawa


W meczy Ukrainy z Anglią dokładnie przed wcześniej opisaną sytuacją bramową był spalony, który oczywiście nie został odgwizdany. Nie był to pierwszy błąd sędziego liniowego bo nieco wcześniej Ukraina miała szansę na strzelenie gola także po ewidentnym spalonym. Poza tym marzy mi się aby czas był zatrzymywany, tak samo jak np. w hokeju, dzięki czemu nie byłoby udawania piłkarzyków pod koniec meczów. Nikomu nie zależało by na tym, aby wyrzut z autu trwał jak najdłużej, bo po prostu czas byłby zatrzymywany. Oczywiście w takim wypadku mecz mógłby być skrócony o 10 min.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 20 cze 2012 21:21 przez Halucyn, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Tectneantot23
Post : 17 lut 2014 01:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 17.02.2014


Łuuuu dawno nikt tu nie odpowiadał. Ja grywam w kosza jak jest ciepło.


*
 
lukasamd
Post : 17 gru 2018 14:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


lukasamd pisze:
Ja tam nie przepadam za sportem wogóle... po prostu mam tak od maleńkości... a do piłki nożnej to jestem że tak się wyraże.. jak kobieta Nie interesuje mnie to (chociaż w tym roku oglądałem sporo meczy). Lubię za to jazdę rowerową i to chyba jedyny sport który lubię


:lol2: :lol2: :lol2:
Naprawdę nieźle się uśmiałem jak zapytałem najpierw sam siebie - "co ja takiego mogłem w tym temacie napisać te.. 12 lat temu?", a potem widząc właśnie taki post.
Zapewne nie podejrzewałem też wtedy, że napiszę to co napiszę.

Życie zadziwia, zmiany w życiu też zadziwiają. Nie lubiłem żadnego sportu, obecnie amatorsko biegam, na rowerze jeżdżę dużo. Od zeszłego roku startuję w wyścigach, a dodatkowo robię długie samodzielne wyprawy (rekord to tegoroczne 300 km w jeden dzień). W przyszłym roku debiut w duathlonie :jupi:

Aaaa, no i od zeszłego roku "zbieram złom" :kosci:


Obrazek


*
  WWW
Len
Post : 17 gru 2018 16:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ludzie się zmieniają. Ty akurat dość mocno :D

Ja z kolei kiedyś cały swój świat wiązałem tylko z grami, a dziś zajmuję się głównie światem, w którym próżno szukać w ogóle komputerów.


*
  WWW
Mixtero
Post : 17 gru 2018 16:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 74
  • Dołączył: 21.11.2013
  • Skąd: Korniaktów Płd.


Ja gram w piłkę w lokalnym klubie jako obrońca kocham robić wślizgi :diabel2: w wolnym czasie zajmuję się również bronią strzelecką lubię postrzelać do rzutek ze strzelby , do tarcz itp.

_________________
Obrazek


*
 
amber-coffeeCat
Post : 23 sie 2022 15:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 36
  • Dołączył: 04.09.2020


Ja za oglądaniem sportów nigdy nie przepadałam, raczej wolę sama trenować :-)

EDIT: Widzę, że post poprzedzający mój został usunięty... Czyżbym nieświadomie odpowiedziała botowi? ;-)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 17, 18, 19, 20, 21