Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Perry
Post : 13 wrz 2010 18:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


aszek pisze:
Będąc zupełnie szczerym to parokroć zasłużyłem a obyło się bez konsekwencji


Dziękujemy... I o co to wszystko ja sie pytam??? :one:


*
 
M'cin
Post : 13 wrz 2010 18:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Zazwyczaj na forach, jak niesłusznie dostaniesz bana, to userzy są w stanie zakrzyczeć admina i ten zmienia decyzję, albo administracja jest na tyle bucowata, że i tak nikt z portalu nie korzysta ;) Jakoś nikt nie wyraził sprzeciwu przy twoim banie, wręcz powiem, że był słuszny moim skromnym zdaniem.
Panie Perry, zachowujesz się pan jak pierwszoligowe emo, które musi wszystkim udowodnić, że jest gnębione i wszyscy są przeciw niemu. Jeżeli nie podoba ci się sposób administrowania serwisu, to nie korzystaj. Jeżeli uważasz, że admini karzący Cię za łamanie regulaminu, który jest mniej więcej taki sam na każdej stronie internetowej to nie wiem, jakim cudem chcesz być postrzegany poważnie przez innych userów. Sam moderuje tu i tam i takie zachowanie jak Twoje może doprowadzić do białej gorączki. Wręcz powiem więcej, już mam dosyć. Kłócisz się dla samego faktu kłócenia się i tyle mam o tobie do powiedzenia.


*
 
GrU
Post : 13 wrz 2010 18:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


ja też nie zauważyłem totalitaryzmu z strony admina, forum jak forum, a Ty Perry przypominasz mi typa który przyszedł do (dużego) zakładu pracy na umowę o pracę, a po 5 dniach pracy dołączył do małej grupki (starych pracowników) postulującej o podwyżkę, a skoro walczysz z władzą najwyższą forum i nie możęsz się odwołać do Brukseli to albo się dostosuj albo zmień forum.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Perry
Post : 13 wrz 2010 18:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


M'cin pisze:
Zazwyczaj na forach, jak niesłusznie dostaniesz bana, to userzy są w stanie zakrzyczeć admina i ten zmienia decyzję, albo administracja jest na tyle bucowata, że i tak nikt z portalu nie korzysta ;) Jakoś nikt nie wyraził sprzeciwu przy twoim banie, wręcz powiem, że był słuszny moim skromnym zdaniem.

Dziękuje Panom, ja tu zaglądam bo lubie Jaggeda, ale ok, macie rację, kłócę się dla kłócenia...
A wy sobie piszecie co chcecie i jak chcecie... Dobrze Ci bo nie dotyczył Ciebie...


Dodano: 13 wrz 2010 19:34

GrU pisze:
a Ty Perry przypominasz mi typa który przyszedł do (dużego) zakładu pracy na umowę o pracę, a po 5 dniach pracy dołączył do małej grupki (starych pracowników) postulującej o podwyżkę, a skoro walczysz z władzą najwyższą forum i nie możęsz się odwołać do Brukseli to albo się dostosuj albo zmień forum.

Ale gdzie sie nie dostosowałem niby???
P.S. Jestem tu dłuzej niz 5 dni...Jak nie da sie po dobroci to strajku trzeba, jak nie wiesz spytaj ojca jak to było...


Ostatnio zmieniony 13 wrz 2010 18:34 przez Perry, łącznie zmieniany 3 razy

*
 
Aver
Post : 13 wrz 2010 18:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Widzę że administratorzy urośli do rangi komunistycznego reżimu :D. Perry jest moim idolem ;)


*
 
Perry
Post : 13 wrz 2010 18:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Aver pisze:
Widzę że administratorzy urośli do rangi komunistycznego reżimu . Perry jest moim idolem

Dzięki Aver, a Ty moim ;)


Ostatnio zmieniony 13 wrz 2010 18:44 przez Perry, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
M'cin
Post : 13 wrz 2010 18:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Dobrze Ci bo nie dotyczył Ciebie...

Jakoś tak się składa, że potrafię się opamiętać i nigdy na żadnym forum nie dostałem bana

Dziękuje Panom, ja tu zaglądam bo lubie Jaggeda, ale ok, macie rację, kłócę się dla kłócenia...

[A]dmin: Warn za oftopa!
[P]erry: To nie był offtop!
A: Ale to był offtop!
P: Ja mowie, że nie był!
A: Ale to nie Twoje forum i nie Ty tu ustalasz zasady!
P: Naziści, komuniści, szykanują mnie, aaa!
A: Nikt Cię nie szykanuje!
P: Nie prawda, bo ty!
A: Skończmy ta dyskusję, bo nie ma sensu!
P: Nie skończę, bo mnie szykanujesz!
A: Skończ!
P: Nie skończę!
A: Skończ, proszę, bo dostaniesz warna...
P: Patrzcie, znowu się na mnie uwziął!

Tak w skrócie wyglądała sprawa twojego bana. Ten topic też z załozenia był tak prowokujący, jak to możliwe (temat, w którym nie obowiązuje regulamin, do tego dubel? Litości...)

Ale gdzie sie nie dostosowałem niby???

Chociażby w tym temacie, na początku...


*
 
Stridingshadow
Post : 13 wrz 2010 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


@M'cin: Oskar za scenariusz i reżyserię, pięknie to ująłeś :D

_________________
Obrazek


*
 
Perry
Post : 13 wrz 2010 19:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


M'cin pisze:
Dobrze Ci bo nie dotyczył Ciebie...

Jakoś tak się składa, że potrafię się opamiętać i nigdy na żadnym forum nie dostałem bana

Dziękuje Panom, ja tu zaglądam bo lubie Jaggeda, ale ok, macie rację, kłócę się dla kłócenia...

[A]dmin: Warn za oftopa!
[P]erry: To nie był offtop!
A: Ale to był offtop!
P: Ja mowie, że nie był!
A: Ale to nie Twoje forum i nie Ty tu ustalasz zasady!
P: Naziści, komuniści, szykanują mnie, aaa!
A: Nikt Cię nie szykanuje!
P: Nie prawda, bo ty!
A: Skończmy ta dyskusję, bo nie ma sensu!
P: Nie skończę, bo mnie szykanujesz!
A: Skończ!
P: Nie skończę!
A: Skończ, proszę, bo dostaniesz warna...
P: Patrzcie, znowu się na mnie uwziął!

Tak w skrócie wyglądała sprawa twojego bana. Ten topic też z załozenia był tak prowokujący, jak to możliwe (temat, w którym nie obowiązuje regulamin, do tego dubel? Litości...)

Ale gdzie sie nie dostosowałem niby???

Chociażby w tym temacie, na początku...

Po pierwsze każdy ma swoje zasady, które mniej lub wiecej są tolerowane przez innych ... I tak nie dotyczył Ciebie, a ja nie musiałem się opamietywać bo nie miałem powodów..Jesli ma być regulamin to dla wszytkich - wszyscy to wszyscy a nie pojedyncze ruchy oporu (mam tu oczywiscie na mysli siebie)
Po drugie opis historii w ogóle nie odzwierciedla tego co myślę, (co -tez jesteś jasnowidzem??)
Po trzecie w tym temacie - w którym miejscu??? popatrz na temat: Free Talk czyli sprzeciw wobec banów... Sprzeciwiam sie wobec banów?? Tak sprzeciwiam się.. Więc o co chodzi, jesli nie podoba ci sie ten temat, proponuje zajrzec do zbrojowni... a czy prowokujący?? Należałoby to przedyskutować...
Więc jeszcze raz albo sprawiedliwość dla wszystkich albo jej brak...


Dodano: 13 wrz 2010 20:05

Stridingshadow pisze:
@M'cin: Oskar za scenariusz i reżyserię, pięknie to ująłeś

No scenariuszem bym tego nie nazwał... :diabel:


Ostatnio zmieniony 13 wrz 2010 20:50 przez Perry, łącznie zmieniany 4 razy

*
 
Stridingshadow
Post : 13 wrz 2010 20:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Perry pisze:
Po pierwsze każdy ma swoje zasady, które mniej lub wiecej są tolerowane przez innych ... I tak nie dotyczył Ciebie, a ja nie musiałem się opamietywać bo nie miałem powodów..Jesli ma być regulamin to dla wszytkich - wszyscy to wszyscy a nie pojedyncze ruchy oporu (mam tu oczywiscie na mysli siebie)

I jest dla wszystkich.
I nikt tak jak Ty nie kłóci się w kwestii jego egzekwowania.
Nie jesteś pierwszą, ani ostatnią osobą na tym forum, która dostała warna czy bana, ale jesteś pierwszą osobą (przynajmniej odkąd tu moderuję), która nie potrafi się pogodzić z tym, że moderator zwraca jej uwagę.

Perry pisze:
Po drugie opis historii w ogóle nie odzwierciedla tego co myślę, (co -tez jesteś jasnowidzem??)

Ale jest pięknym skrótem typowej sytuacji, kiedy uważamy, że offtopujesz, i próbujemy Cię skłonić do zaprzestania tego procederu, nim zostaniemy zmuszeni do użycia ostatecznych argumentów, jakimi są bany.

Perry pisze:
Po trzecie w tym temacie - w którym miejscu???

Nie chodziło o tę dyskusję, tylko o to, jak wygląda typowe wlepianie warna statystycznemu użytkownikowi, a jak wygląda to w Twoim przypadku (abstrahując od faktu, że większości użytkowników starczy z nawiązką upomnienie).
<Moderator>: Offtopujesz, masz warna
<Użytkownik>:OK

W Twoim przypadku wygląda to tak, jak napisał M'cin.

Perry pisze:
Więc o co chodzi, jesli nie podoba ci sie ten temat, proponuje zajrzec do zbrojowni...

My absolutnie nic do tego tematu nie mamy.
Uznajemy go za nad wyraz potrzebny, a będąc moderatorami czujemy potrzebę zabrać w nim głos, jako strona.

Perry pisze:
Więc o co chodzi, jesli nie podoba ci sie ten temat, proponuje zajrzec do zbrojowni...

Zejdźcie ze zbrojowni, jak powiedział Chris Avellone "To nie było śmieszne nawet za pierwszym razem".

_________________
Obrazek


*
 
Perry
Post : 13 wrz 2010 21:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Stridingshadow pisze:
I jest dla wszystkich.
I nikt tak jak Ty nie kłóci się w kwestii jego egzekwowania.
Nie jesteś pierwszą, ani ostatnią osobą na tym forum, która dostała warna czy bana, ale jesteś pierwszą osobą (przynajmniej odkąd tu moderuję), która nie potrafi się pogodzić z tym, że moderator zwraca jej uwagę

Ale nie wszyscy są jednakowo traktowani..Nie kłocę sie o bana (bo i tak po mnie spłynał), lecz o zasadę...Ktoś mówi "a", ktoś "b", a ja "c" i dalej jest to literą, gdyby ktoś mówił "a", ktoś inny "b", a ja "4", moglibyśmy porozmawiać o ewentualnym offtopie...
Stridingshadow pisze:
My absolutnie nic do tego tematu nie mamy.

I cieszy mnie to bardzo...
Stridingshadow pisze:
"To nie było śmieszne nawet za pierwszym razem".

Tym razem ja nie wiem o co chodzi.. czy to jakiś cytat??


*
 
Stridingshadow
Post : 13 wrz 2010 21:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Perry pisze:
Ale nie wszyscy są jednakowo traktowani..

Bo trudno traktować wszystkich idealnie sprawiedliwie, skoro każdy pisze inne posty :)
Staramy się jak możemy.
Pamiętaj, że nasza ocena nie jest bezbłędna, Twoja również.
Ale to my tu moderujemy, dlatego jeżeli ktoś się musi dostosować, to raczej Ty.
I to właśnie dlatego, że staramy się wszystkich traktować podobnie, i nie chcemy nikomu folgować bardziej niż reszcie.

Perry pisze:
Nie kłocę sie o bana (bo i tak po mnie spłynał), lecz o zasadę

Nie kłóć się, bo nie wykłócisz z nami nic.
Przede wszystkim wszczynanie kłótni pogwałca regulamin.
Po drugie siłą na nas nie wpłyniesz.
Jeżeli chcesz coś zmienić, to możesz o coś poprosić, ew. coś zasugerować.
Jeżeli zrobisz to wraz z większą liczbą użytkowników, to znacznie zwiększysz szanse na to, że zostanie to rozpatrzone przychylnie.

Perry pisze:
moglibyśmy porozmawiać o ewentualnym offtopie...

To nie tak Perry, mógłbyś się spytać, dlaczego coś co napisałeś, zostało uznane za offtop.
Pamiętaj, że to moderator decyduje co jest offtopem.
Jeżeli dogadasz się z moderatorem, co ten ostatni uważa za offtop, to będziesz miał szansę unikać offtopów.
W przeciwnym wypadku nie da rady.

Perry pisze:
Tym razem ja nie wiem o co chodzi.. czy to jakiś cytat??

Ostatnio bodajże aszek zasugerował, że skoro dyskusja mnie męczy, to może powinienem sobie podyskutować na łamach zbrojowni.
Teraz Ty wyskakujesz z takim tekstem.
A ja odpowiadam, że nawet za pierwszym razem (kiedy powiedział to aszek) nie było to śmieszne, więc i tym razem takie nie będzie.

_________________
Obrazek


*
 
Perry
Post : 13 wrz 2010 21:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Stridingshadow pisze:
To nie tak Perry, mógłbyś się spytać, dlaczego coś co napisałeś, zostało uznane za offtop.
Pamiętaj, że to moderator decyduje co jest offtopem

Moderator stwierdził że mam zostac politykiem, wiec jadąc mi (bez jakiegokolwiek uzasadnienia co było w tym poście offtopem po czym wreczył mi warna, nastepnie bana), a na końcu jeszcze sie przyznał ze ma do mnie uprzedzenia, wiec dobrze wszyscy wiemy, że prosby lub jakiekolwiek sugestie, spotakłyby sie z wielka dysaprobata ze strony Lukasa...
Sorry ale don Kichotem nie jestem..Nie walczę z wiatrakami..
Stridingshadow pisze:
Ostatnio bodajże aszek zasugerował, że skoro dyskusja mnie męczy, to może powinienem sobie podyskutować na łamach zbrojowni.
Teraz Ty wyskakujesz z takim tekstem.
A ja odpowiadam, że nawet za pierwszym razem (kiedy powiedział to aszek) nie było to śmieszne, więc i tym razem takie nie będzie.

Ale to nie był tekst adresowany do Ciebie tylko do @M`cin, po jego ówczesnym zarzuceniu mi, ze nie trzymam sie tematu i że jest on prowokacyjny...


*
 
aszek
Post : 13 wrz 2010 21:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Cytuj:
Ostatnio bodajże aszek zasugerował, że skoro dyskusja mnie męczy, to może powinienem sobie podyskutować na łamach zbrojowni. (...) A ja odpowiadam, że nawet za pierwszym razem (kiedy powiedział to aszek) nie było to śmieszne,

A to sorrki. Później sobie zdałem sprawę, że niepotrzebnie Cię zniechęcałem (tak mogłeś to odebrać choć w tamtym momencie chodziło mi o sugestię przejścia na lżejszy temat). Co prawda w zbrojowni się nie odzywam, ale Twoje arty lubię poczytać :)

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Ormus n2o
Post : 14 wrz 2010 00:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


Perry. Musisz uznać wyższość Moderacji.
1 Zasada. Moderacja ma zawszę rację.
2 Zasada. Jeśli moderacja nie ma racji patrz punkt pierwszy.
Pamiętaj, że to czy coś jest Oftopem decydujesz nie ty tylko admini.
Przeważnie nie udzielam się w temacie Polityka albo tematach jak ten żeby jeszcze bardziej nie skłucać forum. Z tego co pamiętam kilka miesięcy temu Len prawie odszedł z naszego forum przez pewien temat w Polityce. Z poglądami jest jak z tyłkiem każdy ma własną. Sam miałem wątpliwości przy zakładaniu tematu "Teorie Spiskowe". Nie wiem jak wygląda tam teraz sytuacja bo nie miałem czasu wszystko przeczytać ale na szczęście na początku nikt się nie kłócił chociaż był jeden zgrzyt. I tu nie chodzi, że ktoś ogranicza moje prawa. Po prostu nie chcę, żeby to forum się rozpadło bo kocham i tą społeczność i grę.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron