Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
gvk
Post : 31 lip 2008 21:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 20.06.2008


Cytuj:
Mam problem z ustawieniami. Za każdym razem wchodząc do gry muszę ustawiać wszelkie opcje na nowo(powracają do standardowych).

Dzieje się tak pewnie tylko po wysypaniu się gry do windy. Proponuje wybrać sobie opcje po czym wyjść elegancko z gry z menu głównego, wtedy zostaną one zapisane.
Cytuj:
Najbardziej dziękuję użytkownikowi Gvk, który zgłosił mich najwięcej.

Nie ma za co - zawsze lubię dobijać gwoździe do trumny :diabelek:


*
 
Premislaus
Post : 03 sie 2008 05:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Kiedy ma wyjść patch?

1. Komputer w ogóle nie korzysta ze stacjonarnych karabinów maszynowych.

Ja jak raz na Stacji Kolejowej chciałem ich użyć, to jeden z najemników strzelał tylko na bliską odległość, a do wroga którego widział, a był on oddalony na rzut granatem ;), nie chciał w ogóle strzelać. Drugi najemnik nie stał za karabinem, ale trzymał go stojąc bokiem :wall: i w ogóle nie dało sie strzelać. Turę później obrzucili mnie granatami z dwóch kilometrów, to wczytałem save i ani razu więcej nie skorzystałem z tego badziewia.

2. Jak to jest, że strzał w głowę z AKMa jej nie rozwala, albo nie zabija na miejscu, a zabiera dwa punkty życia? W ogóle broń powinna zadawać o wiele większe obrażenia, można by też przeciwnikom i najemnikom obniżyć ilość punktów życia, by strzał z pistoletów był zabójczy!

3. Tak samo z granatnikami. Walnąłem taki granacik milicjantowi pod nogi i zabrało mu jedynie 35 punktów życia...

4. Niech dodadzą krew i drastyczne animacje, z możliwością wyłączenia ich w opcjach, dla wrażliwych ;-).

5. Nie zauważyłem by komputer strzelał z wieżyczek, zawsze z nich schodzi!

Fajnie by było, jakby można pakować zdobyczny osprzęt do bagażnika w jeepie i jechać z tym całym majdanem na jakiś targ ;).

Poza tym i wspomnianymi innymi bugami przez innych użytkowników, gra się bardzo fajnie :). Tylko szkoda, ze jest tak mało NPC i misji pobocznych. Że nie ma własnej bazy, etc.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Najemnik
Post : 07 sie 2008 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 07.08.2008


Mam bardzo irytujący błąd, dziś zacząłem grę. Zrobiłem impa wg własnych ustawien, przeszedłem pierwszy sektor i zerknąłem na statystyki mojej postaci i były zupełnie inne niż ustawiłem (?!) o co tu chodzi? Zrobiło mi się 100 siły, 85 dowodzenia, ale strzelanie z 85 zeszło mi na 60, a med z 60 na 0. Dziwne. Raz też po zapisaniu i wczytaniu gry garand z mojego plecaka magicznie przetransformował się na popsute akm...
Poza tym nie radzę sobie na najłatwiejszym poziomie, nie kumam tej gry... Mam impa (któremu ekwipunek po loadzie i jakims bugu po drodze zniknął) i dwóch gości z shotgunami, a wrodzy akmy, strzelby i tony granatów, moi chlopcy nie maja szans ich trafic, a co dopiero wybić 25 z sektora.


*
 
Premislaus
Post : 07 sie 2008 19:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Cytuj:
Mam bardzo irytujący błąd, dziś zacząłem grę. Zrobiłem impa wg własnych ustawien, przeszedłem pierwszy sektor i zerknąłem na statystyki mojej postaci i były zupełnie inne niż ustawiłem (?!) o co tu chodzi? Zrobiło mi się 100 siły, 85 dowodzenia, ale strzelanie z 85 zeszło mi na 60, a med z 60 na 0. Dziwne. Raz też po zapisaniu i wczytaniu gry garand z mojego plecaka magicznie przetransformował się na popsute akm...
Poza tym nie radzę sobie na najłatwiejszym poziomie, nie kumam tej gry... Mam impa (któremu ekwipunek po loadzie i jakims bugu po drodze zniknął) i dwóch gości z shotgunami, a wrodzy akmy, strzelby i tony granatów, moi chlopcy nie maja szans ich trafic, a co dopiero wybić 25 z sektora.


Dziwne, żeby podczas jednej misji tak skoczyły statystyki, tzn. rozwinęły się. Gram już trochę i z czymś takim nie spotkałem się - pewnie jakiś błąd. Celność mi nigdy nie spadła, mimo bycia rannym - ale statystyki spadają jak zostaniesz pechowo ranny ;).

Najemnik pisze:
Poza tym nie radzę sobie na najłatwiejszym poziomie, nie kumam tej gry... Mam impa (któremu ekwipunek po loadzie i jakims bugu po drodze zniknął) i dwóch gości z shotgunami, a wrodzy akmy, strzelby i tony granatów, moi chlopcy nie maja szans ich trafic, a co dopiero wybić 25 z sektora.


Dasz radę wybić, za jakiś czas będziesz się śmiał z tego co napisałeś ;). Ja miałem tak w sektorze Tama i wszystkich zatłukłem.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Len
Post : 07 sie 2008 19:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Z tego co pisze Najemnik można wywnioskować, że nie ma doświadczenia w tej i podobnych grach. Możliwe więc, że oberwał na tyle pechowo, że stracił punkty.


*
  WWW
Najemnik
Post : 07 sie 2008 21:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 07.08.2008


Len pisze:
Możliwe więc, że oberwał na tyle pechowo, że stracił punkty.

Nie ma opcji, to bug, wcześniej transformowały mi się spluwy, a teraz mojej postaci pozmieniały się staty, bug. Wynająłem medyka i znalazłem ak74 i jakoś łatwiej idzie :p Liczę, że znowu będzie ten bug i staty się zmienią, bo są nijakie.


*
 
Premislaus
Post : 08 sie 2008 09:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Utworzyłem kobietę najemnika podczas tego testu na stronie - tą fajną brunetkę, no i jak wszedłem do pierwszego sektora, to gra jej nie wyświetliła i jak dałem rozpocznij turę to gra mi się wysypała do pulpitu, a po wczytaniu sejwa wszystko działało, ale zakupiony dla niej ekwipunek zniknął!

Len które z wymienionych teraz spraw prześlesz do Topware, a oni dalej? To znaczy te po tej liście wybranych przez Ciebie. A wiesz coś konkretnego na temat daty wydania patcha, zwłaszcza polskiej wersji?

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Najemnik
Post : 08 sie 2008 11:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 07.08.2008


Premislaus pisze:
(...)i jak dałem rozpocznij turę to gra mi się wysypała do pulpitu, a po wczytaniu sejwa wszystko działało, ale zakupiony dla niej ekwipunek zniknął!


Potwierdzam, identyczna sytuacja, widocznie dzieje się to zawsze po nowej grze, zakupach i wczytaniu.


*
 
Len
Post : 08 sie 2008 12:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Premislaus pisze:
A wiesz coś konkretnego na temat daty wydania patcha, zwłaszcza polskiej wersji?

Tyle co Wy. Wiem tylko, że będzie.


*
  WWW
Najemnik
Post : 08 sie 2008 12:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 07.08.2008


Dziś pograłem jeszcze trochę, dialogi są genialne. Na tamie coś sie wydarzyło, pojechałem, zagadałem, a kierownik mówi, że potrzebuje 2 kondensatorów, 4 bezpieczników a koszt? 20,000$ - no ja pier****, to ja bym coś lepszego wymyślił! Kondensator za 20000$! Potem pojeździłem po mapie, 5 dnia gry zajechałem do pałacu dyktatora, nikt mnie nie atakuje, wszystko elegancko. W JA2 nie było opcji, żeby dojść do meduny nie rozpoczynając walki :) Nie wiem skąd te 6+ w cdaction, może za pannę na logo. Idę pograć w JA2 1,13 :)


Ostatnio zmieniony 08 sie 2008 15:26 przez Najemnik, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 08 sie 2008 12:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dostałem odpowiedź od TopWare:

Cytuj:
Przedwczoraj rozmawiałem telefonicznie z Sergeym Vtorushinem z GFI, który serdecznie dziękował za listę błędów, którą otrzymaliśmy od Was i obiecał, że wszystkie zostaną sprawdzone. Patch już się robi, ale w tym momencie nie jestem w stanie podać Ci dokładnej daty – na pewno będziemy rozmawiać z Sergeyem i Maximem w Lipsku na Games Convention właśnie o patchu bo nam również zależy żeby otrzymać go i przekazać Wam jak najszybciej – jestem pewien że w Lipsku podadzą nam dokładną datę ukazania się patcha. Jeszcze odrobinka cierpliwości.


*
  WWW
Najemnik
Post : 08 sie 2008 15:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 07.08.2008


Wyczytałem że impreza jest 20-24 sierpnia, czyli na patch poczekamy co najmniej miesiąc. Jednak wydaje mi się, że aby wyeliminować wszystkie błędy musieli pracować na nim drugie tyle co nad grą, mam czarne myśli.


*
 
Klepczar
Post : 22 wrz 2008 20:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


Niech by programistów Wołos strzygoniami z grobów podniósł...

w życiu nie grałem w coś tak niestabilnego...
( dobra bywały beznadziejnie scrakowane piraty ale żeby oryginał się tak sypał?! )

grać sie prawie nie daje bo przy wyjsciu z sektora wywala do windy

w pierwszych sektora "się zdarzało" ale z tamy to wyjść się nie daje... chyba ze nie łupiąc... ale nie ma potem mowy aby powrócić pogadać z obsługą... bo sie znowu wyjść nie da....
.... znaczy da sie wyjęć ale pernamentnie... - prosto na pulpitit w windzie...

odkładam ten syf i czekam na patch...
albo jakiś sensowny mod naprawczy...


*
 
Klepczar
Post : 18 paź 2008 17:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


sory za pisanie jeden pod drugim ale odświeżam

Co z tym patchem?
Wiadomo coś?


*
 
Len
Post : 18 paź 2008 18:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie wiadomo nic, GFI milczy w tej sprawie. Pracują nad nim już dość długo, więc miejmy nadzieję, że poprawi bardzo dużo.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron