Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 09 lis 2006 18:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
Mnie wkurza to, że JA3D był eksperymentem, który świadomie był ograniczany przez SF :/


No kiedy dochodzi się do tego wniosku człowiek inaczej patrzy na to rozwiązanie umowy i "uprzejmość" Strategy First... w moich oczach firma straciła naprawdę DUŻO taką swoją zagrywką.


*
  WWW
Len
Post : 14 mar 2007 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Na portalu Strategy Informer pojawił się wywiad z Maxem Tumine, szefem projektu JAZZ: Hired Guns. Niestety nie będziemy go tłumaczyli, gdyż nie jest to już jagged wiec takie aż takie zajmowanie się nim nie ma większego sensu.
Co ciekawe na tym portalu podano datę premiery na maj tego roku. Ale nie wiadomo czy to czasem nie taki odpowiednik naszego Gry-Online, które samo ustawia sobie daty premiery.

Strategy Informer - Wywiad z Maxem Tuminem


*
  WWW
lukasamd
Post : 14 mar 2007 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Całkiem możliwe - u nas jest podane czerwiec 2007 ale nie wiem czy do tego czasu się wyrobią... nie sądzę.


*
  WWW
Len
Post : 14 mar 2007 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Według najnowszych informacji trwają już ostatnie testy gry więc te kilka miesięcy to chyba wystarczająco dużo czasu.


*
  WWW
Lemur
Post : 14 mar 2007 16:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Ja jednak pozwolę sobię na wtrącenie paru zdań które "wyłowiłem z wywiadu":-). O samej grze Max nie mówi w sumie nic nowego. Są jednak małe wyjątki. A oto jak zrozumiałe wywiad:-):
-w grze pojawią się wielkokalibrowe bronie stracjonarne.
-gracz będzie miał swobodę działania.
-Zajęty sektor nie będzie tylko źródłem finansowych i militarnych korzyści, będzie także zródłem ich upgradewów i bonusów (nie wiem co się za tym kryje).
-Wątek ekonomiczny będzie rozwiniety w dość wyskomi stopniue.
-Demo ma się pojawić, jednak nie podano konkretnej daty.
-frakcjami i stronami w grze będą rządzić sympatie i antypatie. Wygląda na to że relacje będą skomplikowane i będą wpływać na aspekty ekonomiczno-militarne.
-Max sam wspomina o dacie wydania. Jest to maj 2007. czyli Strategy Informer powołuje się na najlepiej poinformowaną osobę. Jednakże majowa data dotyczy Rosji, data wydania w innych krajach jest uzależniona od szybkiego znalezienia wydawcy.
-planowane jest wydanie add-ona/rozszerzenia.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 14 mar 2007 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


3/4 tych informacji to też nic nowego bo wiadomo było o tym już w momencie zerwania umowy ze Strategy First ;) Czyli w sumie wywiadu chyba i tak nie warto tłumaczyć, skoro Max się znowu powtarza.


*
  WWW
Lemur
Post : 04 kwie 2007 20:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Na oficjalne stronie Jazz pojawił się nowy wywiad artykuł dotyczący gry. Za cholerę nie wiem o co w nim chodzi:-). Pewne jest jednak to że wybuchy na screenach wyglądają zdecydowanie lepiej niż te sprzed paru miesięcy (w trailerze).

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
snick
Post : 05 kwie 2007 09:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Dla mnie ten wybuch (na screenie w artykule w pdfie do ściągnięcia) wygląda jakby ktoś rzucił fireballa... I te czaszki po prawej... :|

W sumie... To najbardziej podobało mi się w "demo version" na górze i "2 kwartał 2007" :D


*
  WWW
Gość
Post : 05 kwie 2007 11:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


Ale ten na dole lepszy:-).


*
 
Len
Post : 20 cze 2008 13:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wywiad z Łukaszem Kubiakiem (TopWare Poland)
Cytuj:
Ale nie byłoby to w naszym stylu gdybyśmy tak po prostu zakończyli tego ważnego newsa. Mamy dla Was prawdziwy exclusive - wywiad z <b>Łukaszem Kubiakiem</b>, osobą odpowiedzialną za marketing we firmie <a href='http://www.topware.pl' target='_blank'>TopWare Poland</a>! Jeśli jesteście ciekawi jego opinii na temat Hired Guns, współpracy z <a href='http://www.gfi.su' target='_blank'>GFI</a> czy też wpływu nas, fanów, na wydanie gry w Polsce to ten wywiad nie może Was ominąć! A gwarantujemy Wam, że warto. To jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, wywiadów jakie dotąd ukazały się na łamach naszego serwisu :)

<a href='https://jagged-alliance.pl/readarticle.php?article_id=227' class='news'>Wywiad z Łukaszem Kubiakiem (TopWare Poland) - Artykuł</a>


Wywiad polecam. Mimo, że sam go przeprowadziłem. Bardzo przyjemnie mi się go czytało :) Uważam go za najlepszy z dotychczasowych ;) Ale jako zadający pytania, nie będę wskazywał punktów, które najbardziej mi się spodobały. Licze na Wasze opinie ;)


*
  WWW
lukasamd
Post : 20 cze 2008 14:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Bardzo miły jest fragment z którego dowiedziałem się, iż gdyby nie JACenter to HG mogłoby się w Polsce nie ukazać, a przynajmniej nie z rąk firmy TopWare :)

Nakład trochę mały ale nie dziwię się, w końcu najpierw trzeba sprawdzić czy rynek chce takich gier. Mam nadzieję, że nie będzie to ostatnia seria tylko pierwsza z wielu.

W pełni zgadzam się z wypowiedzią, która mówi o tym iż gra przeszła długą drogę i jest warta swojej ceny, na pewno jest - od 1998 roku Jaggedow nie było, teraz po dziesięciu (tak, 10) latach mamy coś nowego.


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 23 cze 2008 16:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Powiem tak, ten facet dziwnie swój :D. Też fan jaggeda, tylko jakim cudem go na forum nie widzę?? No cóż mam nadzieje że wydanie HG będzie lepsze niż JA2 które było naszpikowane błędami :].


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5


cron