Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 72 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 03 wrz 2006 18:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mnie 2 rzeczy:

- Fizyka gry - jak widac będzie stała na bardzo wysokim poziomie, to co pisza o modelu lotu kuli jest imponujące jak dla mnie ;)

- Wymagania gry - sugerowane można uznać za spore jak się patrzy na screeny...


*
  WWW
Len
Post : 09 wrz 2006 13:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Drugi polski wywiad z twórcami JA3D!!

Po Gry.o2 nadchodzi pora na JA Center! Właśnie dziś po licznych opóźnieniach pojawił się nasz wywiad z Maksem Tuminem, kierownikiem projektu. Wywiad załatwiłem i przeprowadziłem ja jeszcze za czasów gdy umowa GFI z SF jeszcze istniała (teoretycznie).

Cóż można się dowiedzieć z wywiadu? A choćby o setce nowych broni (także stacjonarnych!), niezwykłą długość gry, czy trwają (trwały) prace nad JA3 albo czy są jeszcze szanse na porozumienie GFI ze Strategy First w sprawie umowy o JA3D.

Szkoda tylko, że Max tak krótko odpowiadał ale ja mu się wcale nie dziwię przy takiej ilości wywiadów. Już jakiś czas temu zauważyłem, że daje coraz krótsze odpowiedzi. Kiedyś to jego wywiady pół dnia tłumaczyłem :D

A co was zaskoczyło, czego się dowiedzieliście? Co o tym sądzicie?


*
  WWW
snick
Post : 09 wrz 2006 18:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Ciekawy wywiad. Po pierwsze ze względu na fakt, iż jest to drugi wywiad przeprowadzony przez Polaków. Po drugie dlatego, że przeprowadził go członek JAC. :D Max nie udzielił powalających odpowiedzi, brzmiały one lakonicznie i dawały dość mało odpowiedzi. Mimo to, wywiad ciekawy i z pewnością warty uwagi.


*
  WWW
Len
Post : 18 paź 2006 16:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nowy wywiad z twórcami JA3D!!

Po tygodniach milczenia nareszcie pojawiły się oficjalne informacje wprost ze źródła poprzez wywiad, którego udzielił Maks Tumin dla rosyjskiej strony A.I.M. JA3D. Najprawdopodobniej jest to ostatni wywiad więc czytajcie. Czytajcie bo naprawdę warto, można się dowiedzieć dlaczego umowa została zerwana, kto był jej inicjatorem, jakie są plany co do nazwy gry, czy premiera będzie w październiku lub choćby jak bardzo gra się zmieni i co się zmieni, a zmieni się wiele i to jaknajbardziej na plus.

Tego co ja myślę o wywiadzie pisać już nie będę ponieważ napisałem w podsumowaniu wywiadu i w newsie więc mam już dosyć :) Ale co wy o nim myślicie? Co myślicie o zmianach w grze? Czy spodziewaliście się, że Strategy First jest aż tak wielkim chamem zawierając umowę za plecami GFI z którym już taką podpisali?

Wywiad z Maksem Tuminem dla A.I.M. (2)


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 paź 2006 17:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dla mnie jest chamstwem to że w planach Strategy First było aż takie obcinanie Jagged Alliance 3... Teraz przynajmniej dostaniemy pełnowartościowy produkt a nie "kawałek bułki"... opłacało się czekać na takie informacje ;)

Świetne tłumaczenie len :one:


*
  WWW
snick
Post : 20 paź 2006 09:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cóż, z perspektywy czasu można stwierdzić, że nawet lepiej się stało, gdy SF zerwało umowę z GFI. Teraz przynajmniej Rosjanie nie będą ograniczani w tworzeniu i może dostaniemy coś na miarę JA2, albo nawet lepszego...


*
  WWW
Grizzli
Post : 21 paź 2006 11:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Widzę żę teraz się biorą na "poważnie" za robienie JA3d. Mnie najbardziej cieszy fakt uzbrajania terenów :P Martwi mnie tylko czy zostaną jakieś postacie z JA2 bo jeśli nie to dla mnie to już nie bedzie JA2 :<

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Len
Post : 21 paź 2006 16:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Grizzli pisze:
Martwi mnie tylko czy zostaną jakieś postacie z JA2 bo jeśli nie to dla mnie to już nie bedzie JA2 :<

No cóż, jeśli to już nie jest jagged to nie mogą wykorzystywać nic z tej serii. Więc niestety zapomnij, ale dla nas to i tak będzie jagged tyle, że z nową organizacją, a co za tym idzie z nowymi najemnikami.


*
  WWW
snick
Post : 21 paź 2006 20:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Podobnie jak Len, sądzę, że nie ma co liczyć na AIM i jej najemników. Ale mam nadzieję, że twórcy umilą nam trochę życie i zamieszczą w grze jakieś ester eggi, np. postać bardzo podobną do Gusa tylko z lekko zmienionym imieniem czy coś takiego. To z pewnością doda grze smaczku. :diabel2:


*
  WWW
Len
Post : 21 paź 2006 20:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Na pewno znajdą się jakieś podobne. Z wywiadu można wyczytać, że postacie będą bardzo wyraziste, w sensie, że nie będą to tajemniczy jegomoście, którzy różnią się tylko wyglądem i głosem. Ba, napisali nawet, że będzie ich nadmiar, chociaż ja mam wątpliwości czy w tak krótkim czasie uda im się zbudować dostatecznie dobre postacie.


*
  WWW
Grizzli
Post : 21 paź 2006 21:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Len pisze:
No cóż, jeśli to już nie jest jagged to nie mogą wykorzystywać nic z tej serii. Więc niestety zapomnij, ale dla nas to i tak będzie jagged tyle, że z nową organizacją, a co za tym idzie z nowymi najemnikami.


Mam nadzieje że gra będzie łatwo "modyfikowalna" i ktoś wpadnie na pomysł zrobienia remake'u lub chociaz przeniesienia niektórych najemnikow z ja2 bo ja nie wiem co zrobie jak nie bedzie shadowa i grizzliego :(

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Len
Post : 21 paź 2006 22:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Gra ma być łatwiejsza do zmodyfikowania do JA2, a to za sprawą edytorów jakie twórcy udostępnią. Chociaż ja w to wątpię bo do JA2 mamy już edytory na wszystko, ale twórcy JA3D nic o nich nie wiedzą bo to są amatorskie programy.

Zresztą widać, że nie czytałeś wywiadów, radzę poczytać bo są ciekawe. Szczególnie ten najnowszy. Wywiady z twórcami JA3D.


*
  WWW
Grizzli
Post : 21 paź 2006 22:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Faktycznie przez przypadek przeoczyłem ten fakt :P

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Popuś
Post : 27 paź 2006 22:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Ze względu na wzgląd wypowiem sie dopiero teraz (wcześniej nie miałem możliwości, potem czasu zajrzeć na forum, niestety).

Wywiad faktycznie najlepszy z dotychczasowych - wiele wyjaśnia, dowiadujemy się sporo nowych rzeczy. Najbardziej cieszy fakt, ze teraz programiści nie są ograniczani przez Pewną_Nielubianą_Już_Przeze_Mnie_Firmę ;) co tylko pozytywnie wpłynie na jakość i grywalność. Ciekawa jest też możliwość rozbudowy sektorów - teraz z gry głównie taktycznej zrobi nam się bardziej strategiczno - taktyczna.


*
  WWW
Len
Post : 09 lis 2006 10:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rozbudowanie ekonomi brzmi nieźle ale jeśli przyćmi inne rzeczy, które wcześniej były bardzo ważne to może tylko pogorszyć sytuację, nie przypominać JA, a przecież mimo innej nazwy to dla nas wciąż jest JA3D. SF zerwał umowę na tyle późno, że nie zmienią za bardzo gry.

Mnie wkurza to, że JA3D był eksperymentem, który świadomie był ograniczany przez SF :/


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5  Następna


cron