Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
StoProGratis
Post : 25 lut 2010 18:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 25.02.2010


Da się w Jazz zrobić tak IMPa żeby miał broń lub kamuflaż? Jakie umiejętności polecacie? Jak trzeba odpowiadać na pytania. W jakie atrybuty inwestować?

Jedyne co znalazłem to to
http://jaggedalliance.pl/forum/topics99/2405.htm

1 2 3 4 5 6
1 Wojowniczy Samotnik Oburęczność Włamania Rzucanie Optymizm
2 Nauczanie Ukrywanie (?) Psycho Przyjazny
3 Włamania Arogancja Ukrywanie (?) --
4 Automaty Przyjazny -- -- Samotnik
5 Tchórz -- Agresywny --
6 Tchórz Night Ops Klaustrofobia -- --
7 Electronika Noże Night Ops --
8 Zręczność (?) -- Optymizm Psycho
9 Zapominalstwo -- Pesymizm Nerwus
10 -- Pesymizm -- Nerwus
11 -- Nauczanie Agresywny -- --
12 Wojowniczy Noże -- Automaty Oburęczność Electronika -- --
13 Zapominalstwo -- -- Nerwus
14 Klaustrofobia -- Nerwus Psycho
15 Rzucanie Zręczność (?) -- Arogancja -- Pesymizm
16 -- Pesymizm Psycho Arogancja Optymizm


*
 
Svean
Post : 25 kwie 2010 08:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Tak mnie sie zdawało że gdzies już to widziałem :)

Niestety dawno nie grałem w HG ale z tego co pamiętam celność to podstawa z jednym małym wyjątkiem (bardzo wkurzającym zresztą) - w HG da się stosunkowo daleko dorzucić granetem i to znacznie celniej niz np trafić pociskiem z tej odległości. Także jesli stac Cie na granaty i np nie uwalniasz zakładników czy coś to granaty dają niesamowitą siłę ognia - zwłąszcza na poczatku. Reszte musiałbym sobie przypominać...

W sumie szkoda bo grafika jest ładna i grywalność też mogła by być w HG super (mnie się np generalnie sterowanie podoba) ale niedopracowania jest więcej niż w 7,62 High Caliber. Nie wspominając o takich szczegółach jak brak nocy itp.

_________________
Obrazek


*
 
Sir Kalach
Post : 20 maja 2010 14:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 60
  • Dołączył: 26.08.2007
  • Skąd: Kraków


dodając braki:

01-(1)Sztuki_walki ....... (2)Samotnik ........ (3)Walki_uliczne .. (4)Włamania ...... (5) Rzucanie (6) Optymizm
02-(1)Nauczanie .......... (2)stealthy (*) ..... (3)Psycho ............ (4)Przyjazny
03-(1)Włamania ........... (2)Arogancja ....... (3)stealthy (*)...... (4)Normalny
04-(1)Broń_Automat .... (2)Przyjazny ........ (3)Normalny ........ (4)Nieznośny ...... (5) Samotnik
05-(1)Tchórz ............... (2) ---- ................. (3)Agresywny ...... (4) ----
06-(1)Tchórz ............... (2)Night Ops (**) . (3)Klaustrofobia ... (4) ---- .............. (5) ----
07-(1)Elektronika ......... (2)Noże ............... (3)Night Ops ........ (4) ----
08-(1)Oburęczność ...... (2) ---- ................ (3)Optymizm ....... (4)Psycho
09-(1)Zapominalstwo ... (2) ---- ................ (3)Pesymizm ....... (4)Nerwus
10-(1) ---- ................... (2)Pesymizm ....... (3)Nieznośny ...... (4)Nerwus
11-(1) ---- ................... (2)Nauczanie ....... (3)Agresywny ..... (4)Normalny ....... (5) ----
12-(1)Sztuki_walki ....... (2)Noże ............... (3) ---- ............ (4)Broń_Automat. (5) Walki_uliczne (6)Elektronika (7)Nieznośny(8)--
13-(1)Zapominalstwo ... (2)Normalny ........ (3)Normalny ....... (4)Nerwus
14-(1)Klaustrofobia ...... (2)Normalny ........ (3)Nerwus .......... (4)Psycho
15-(1)Rzucanie ............ (2)Oburęczność ... (3) ---- ............... (4)Arogancja ....... (5) Normalny (6) Pesymizm
16-(1)Normalny ........... (2)Pesymizm ....... (3)Psycho ........... (4)Arogancja ....... (5) Optymizm

stealthy (*) - Ukrywanie lub Ciche chodzenie
Night Ops (**) - operacje nocne lub kamuflaż
Walka_uliczna (****) - uliczny styl walki / twarde pięści (trudno mi znaleźć odpowiedniejsze określenie)

dane zaczerpnięte z :
http://www.matrixgames.com/forums/tm.asp?m=1980317


Ostatnio zmieniony 20 maja 2010 18:24 przez Sir Kalach, łącznie zmieniany 12 razy

*
 
Bloodsucker
Post : 01 paź 2010 10:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 21.09.2010


A co oznaczają pola z ---- ? Brak jakiejkolwiek cechy czy nie do końca wiadomo co to za cecha?


*
 
Sir Kalach
Post : 01 paź 2010 11:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 60
  • Dołączył: 26.08.2007
  • Skąd: Kraków


Niestety, opcja numer dwa : ' nie wiadomo co to za cecha '


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron