Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
snick
Post : 18 mar 2007 14:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Screeny bardzo sympatyczne, obawiam się tylko o wydajność mojego sprzętu... Coraz bardziej wątpię, że JAZZ na nim pociągnie.

Aha, bambusowe patyki w interfejsie dalej jakoś mi nie pasują... ;P


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 mar 2007 14:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jeżeli się programiści postarają to przy ładnej grafice mogą być nawet bardzo niskie wymagania (ot taki Infernal mi się nasuwa), jeżeli zaś postanowili tylko zarobić to będzie coś a'la Gothic 3 (OBY NIE).


*
  WWW
Lemur
Post : 18 mar 2007 16:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


No ale nie należy zapominać że jest jeszcze coś takiego jak zdrowy rozsądek w przypadku wymagań sprzętowych. I to zarówno ze strony programistów jak i graczy (chociaż w przypadku tych pierwszych nie zawsze można na to liczyć).
Jazz nie wygląda na grę która potrzebuje hi-endowego sprzętu. Nie ma tu ani shaderów, ani super - hiper tekstur itd. Grafa jest po prostu ok, jest znośna. Dlatego wysokich wymagań w przypadku tej gry nie będzie można niczym wytłumaczyć. Z drugiej strony to silnik oparty na Alfie, która chodziła mi dość siermiężnie.
Wczoraj odpaliłem demo nowej gierk: Death to Spies. Gra chodzi ok, a grafikę ma na wyższym poziomie...więc...
@snick
A jaki masz sprzęt?.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Lemur, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 01 kwie 2007 22:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak bardzo marudziliście na te badyle zasłaniające 1/4 ekranu a okazało się tak jak myślałem. Musieli mieć uruchomioną grę w niskiej rozdzielczości albo po prostu teraz je zmniejszyli bo na Gry-Online pojawiły się screeny na których są o wiele mniejsze i trzeba przyznać, że wygląda o niebo lepiej.

Widać także menu postaci, nie zmienili go z JA3D i bardzo dobrze bo wygląda w 100% jaggedowo. Zresztą zobaczcie sami -> Screeny na Gry-Online.


*
  WWW
lukasamd
Post : 02 kwie 2007 04:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No i całkiem ładnie całość wygląda i w końcu w normalnym języku :D

Mam tylko nadzieję że w grze będzie możliwość włączenia wykorzystywania pixel shaderów bo jak na razie nie wygląda na to aby coś takiego było (za mało widać z tej wody).


*
  WWW
Lemur
Post : 02 kwie 2007 14:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Wyglada to lepiej,ale wydaje mi sie ze to rozdzialka 1280. A jezeli tak to tylko posiadacze mocnych maszyn sobie tak pograja:-(.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 10 kwie 2007 11:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Len zawsze coś robi dla JAC, tymrazem była to galeria. Po długiej pracy nareszcie udało mi się ukończyć aktualizację galerii Jagged Alliance 3D. Jakie są efekty pracy? A takie, że narezcie odzielono zdjęcia z Jagged Alliance 3D od JAZZ: Hired Guns:

Jagged Alliance 3D - W tej galerii znajdziecie wszystkie zdjęcia opublikowane przed zerwaniem umowy Strategy First z GFI, czyli pochodzą one z czasów gdy ta gra była jeszcze jaggedem. Zdjęcia posortowane są wg. daty publikacji, tzn. że na samym początku znajdziecie ostatnie a na samym końcu pierwsze screeny z gry. Jest tych zdjęć trochę dużo a to dlatego, że wkrótce mogą one przepaść, zostawiłem tylko te najciekawsze, wcześniej było dużo lipnych, wywaliłem naprawdę dużo i też trochę nowych dodałem.
JAZZ: Hired Guns - Tutaj są zdjęcia opublikowane po zerwaniu umowy gdy gra przeszła przemianę. Nie ma ich na razie zbyt wiele ale będziemy stale uzupełniać galerię. Także Wy możecie zaproponować dołączenie jakiś zdjęć choćby w tym temacie.

Zapraszam także do komentowania zdjęć, wystarczy wejść w podgląd zdjęcia a zauważycie na dole pole do pisania komentarzy.


*
  WWW
lukasamd
Post : 10 kwie 2007 14:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No fajnie fajnie ale muszę tylko powiedzieć że większość zdjęć i tak wrzuciłem ja (a poprzednio moteel) a ty zmieniłeś nazwy :P

Dobra robota i fajnie się to przegląda ale powiem to publicznie - ja uważam że 60 zdjęć na 1 grę to nieco za dużo... spokojnie wystarczy 30-35...


*
  WWW
Len
Post : 10 kwie 2007 15:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bo ja tylko aktualizowałem galerię, wywaliłem ponad 30-40 nieciekawych zdjęć i dodałem najnowsze z JA3D. 60 to może i za dużo ale materiałów z JA3D w internecie coraz mniej i warto zachować ich trochę na stronie, która jest centrum jaggeda :D

Poza tym jest jeszcze coś. Podczas gdy wtedy, gdy było zdjęć wiecej, zajmowały one po 300kb (rekordzista prawie pół MB) a teraz średnio 150kb.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 10 kwie 2007 15:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Fajnie że są zdjęcia i są nawet fajne, ale nie róbcie już offa


*
 
Len
Post : 28 maja 2007 23:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ten to ma dobrze :]
Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 29 maja 2007 05:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Heheheh.... betatester czy co? Ja też tak chcę! :D


*
  WWW
Len
Post : 29 maja 2007 13:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przed chwilą w galerii JACenter pojawiły się 4 nowe screenshoty z JAZZ: Hired Guns. Wreszcie przedstawiające coś nowego, zobaczcie sami:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pierwszy screen najprawdopodobniej przedstawia ekran wczytywania (loadscreen), wygląda całkiem fajnie. Na drugim widzimy helikopter wojskowy, który kształtem może nam się wydawać znajomy. No i nareszcie dwa ostatnie screeny na których widzimy coś zupełnie nowego, nie prezentowanego nigdy wcześniej - walka na kontenerowcu. Gdyby to wciąż było JA3D i gdyby walka odbywała się na takim czymś to byłby to duży skok w przód, w AJ2 walki odbywały się na płaściutkich terenach a tu taka zmiana, bardzo chętnie powalczyłbym na statku... szczególnie tak dużym.


*
  WWW
Popers
Post : 29 maja 2007 14:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


lukasamd pisze:
Heheheh.... betatester czy co? Ja też tak chcę!


ŻĄDEN PROBLEM. Z tego co wiem CD Project szuka beta-testerów. Wystarczy posiadać kompa i wolny czas. Zresztą jak ktoś chce niech wejdzie na stronkę CDP i sam sprawdzi


*
 
lukasamd
Post : 30 maja 2007 17:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jeżeli mam być szczery to nowe screeny mnie nie zadowalają - z jednej strony fajny statek i zmiana terenu walki na bardzo ciekawy a z drugiej... moim zdaniem słaba grafika i tyle... mogli się bardziej postarać.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


cron