Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 31 maja 2007 11:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Tak, JAZZ to dziwna gra bo niektóre miejsca wyglądają znakomicie a inne tragicznie jak w grach sprzed paru lat. To wszystko wygląda jakby realizowali je w dużych przedziałach czasu co oznacza, że przystosowanie starych rzeczy do nowszego silnika może być zbyt pracochłonne. Były takie przypadki wśród gier.

A oto kolejny screenshot na którym widać wspomniany kontenerowiec:
Obrazek

I jeszcze dwa screeny z czasów gdy ta gra nazywała się Jagged Alliance 3D:
Obrazek
Obrazek
Ten drugi został zrobiony w Moskwie podczas targów KRI 2005. Nie wiem co dokładnie jest na monitorze, może jakiś ekran wczytywania? Jednak musicie przyznać, że gra wygląda znacznie lepiej gdy widzimy wokół monitor :)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
lukasamd
Post : 31 maja 2007 16:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No tak ale takie bardzo nierówny poziom wykonania jest natychmiast dostrzegalny w grach i mocno daje o sobie znać podczas rozgrywki :/


*
  WWW
Len
Post : 31 maja 2007 20:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


I jeszcze jedna porcja nowych screenshotów, tym razem są dwa ale za to bardzo kolorowe prezentujące bardzo dobrą grafikę. Zobaczcie sami:
Obrazek Obrazek


*
  WWW
snick
Post : 31 maja 2007 20:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Szczerze mówiąc, grafika nie jest powalająca na tych screenach z kontenerowcami... Ale dobrze, że twórcy urozmaicili grę poprzez dodanie nowych, niespotykanych terenów walki.


*
  WWW
lukasamd
Post : 01 cze 2007 16:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
I jeszcze jedna porcja nowych screenshotów, tym razem są dwa ale za to bardzo kolorowe prezentujące bardzo dobrą grafikę.


No tutaj wygląda już sporo lepeij niż na kontenerowcach chociaż na 1 screenie bardzo nie podoba mi się element łączenia wody z lądem w górnym prawym rogu - wygląda słabiutko.

Sama woda - nie jestem do końca pewien ale na 2 screenie wygląda jakby grafa korzystała z pixel shaderów... sorki że się tak czepiam ale naprawdę lubię takie efekty podziwiać w grach ;)


*
  WWW
Len
Post : 28 cze 2007 12:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W naszej galerii pojawiły się wszystkie opublikowane przed chwilą nowe screenshoty z gry JAZZ: Hired Guns. Zapraszam do oglądania bo wygladają naprawdę znakomicie!

Przejdź do galerii...

Na mnie największe wrażenie zrobił ten statek, został świetnie wykonany, robi wrażenie wielkiego a nie zabawki jak w niektórych grach. Screeny z działami stacjonarnymi wyglądają super, te barwy! Bardzo mi się podoba.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 cze 2007 14:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Obejrzałem sobie scrreny więc je skomentuje: działa stacjonarne wyglądają całkiem nieźle choć mogłyby być lepsze, te nad wodą to moim zdaniem czysta fuszerka :<

Statek jako całość wygląda bardzo dobrze ale na innym screenie z jego fragmentem widać już tekstury słabszej jakości (ten z atakującymi i drzwiami), super prezentuje się woda ;)

Kanion - z jednej strony rozmach a z drugiej słabo zrobiona wieża strażnicza.

Mam mieszane uczucia chociaż w porównaniu do ostatnich screenów muszę stwierdzić że grafa jako całokształt mi się podoba ;)


*
  WWW
Len
Post : 28 cze 2007 14:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Oj Lukas, to jest strategia więc nie oczekuj, że wszędzie tekstury będą świetnej jakości :] Grafika w strategiach nieco różni się od tych w FPSach.


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 cze 2007 14:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
Oj Lukas, to jest strategia więc nie oczekuj, że wszędzie tekstury będą świetnej jakości :] Grafika w strategiach nieco różni się od tych w FPSach.


W pełni się z tobą zgadzam ale... mamy rok 2007 - całość jak na strategię wygląd bardzo fajnie ale może być lepiej! Dzisiaj strategie nie mają takiego wzięcia jak kiedyś, grafą mogą to rekompensować i nakłaniać nowych do gry ;)


*
  WWW
Len
Post : 28 cze 2007 14:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pamiętaj, ze rosjanie nie znają pojęcia "zoptymalizować silnik gry". Ich gry niezależnie od grafiki zawsze mają duże wymagania, tak będzie z JAZZ i JA3 :]


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 cze 2007 14:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja tam nie mam się co martwić :P Mój złom jeszcze taki złomiasty wcale nie jest i nie wyobrażam sobie aby były jakiekolwiek problemy z JAZZ. Co do JA3 - za rok planuję wymianę praktycznie całości więc to też nie wchodzi w grę ;)


*
  WWW
snick
Post : 29 cze 2007 08:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Podobają mi się nowe screeny. Naprawdę (biorąc pod uwagę mój komputer...) to mi się podobają. Ale odniosłem wrażenie, że wszędzie tam, gdzie są piasek i palmy, zrobilo się zbyt "pastelowo". A to przecież nie wczasy, to wojna. xD


*
  WWW
Len
Post : 11 lip 2007 10:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006




*
  WWW
lukasamd
Post : 11 lip 2007 10:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Sama wieżyczka jest ok ale worki z piaskiem pod nią są już zrobione słabo... nierówny poziom :/

Ogólnie gra prezentuje się dobrze no ale to tylko screeny więc nie wiadomo jak oceniać :/ Kurde że nie mam JAZZa...


*
  WWW
Len
Post : 03 lis 2007 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obrazek

Przypadkowo znalazłem ten screen pokazujący jak... hmm... najemnik skuwa kogoś w kajdanki :P


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna