Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Veadtuck
Post : 03 sty 2010 15:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 03.01.2010


Witam Panowie i Panie, przeklejam swojego posta z forum liberatearulco.pl. Może ktoś będzie w stanie mi pomóc.

Otóż problem mój polega na tym, że... najemnicy nie umieją korzystać ze schodów :| Podczas oczyszczania sektora z tamą (elektrownią wodną, Dam, czy jak to tam zwał) wykosiłem wszystkich wrogów z dżungli i budynków w północno-wschodniej części sektora, jak również tych którzy znajdowali się na "powierzchni" elektrowni (dookoła budynków, w okolicach generatorów za siatką etc.). Biegałem po całej mapie chyba dwie godziny, zważywszy na kretyński system oddychania najemników, i nie znalazłem żadnego niemilca więcej. Wymyśliłem zatem, że muszą chować się jeszcze w budynkach elektrowni. No i tu zaczęły się schody... dosłownie. Na wszystkie próby wydania rozkazu zejścia po schodach, najemnik potwierdza radiowo wydaną przeze mnie komendę, staje na szczycie schodów i gapi się jak szpak w p... Kliknięcie na same schody nie jest możliwe, bo pokazuje mi że, dajmy na to, "Bizon nie może tam pójść" czy jakoś tak. W akcie desperacji puściłem kilka serii na wszystkie pary drzwi, co zaowocowało destrukcją tychże, ale problemu nie rozwiązało.
Podczas wyzwalania sektora ze stacją kolejową również nie mogłem wejść po schodach, ale tam wszyscy wrogowie znajdowali się na poziomie gruntu, więc w końcu cel został osiągnięty. W sektorze z tamą natomiast, kilku wrogów "jeszcze się chowa".

Wie ktoś, o co chodzi? Bo ja, szczerze mówiąc zdurniałem.

Aha, moja wersja Hired Guns to ta z czasopisma "Komputer świat GRY", spatchowana do wersji 1.70 za pomocą łatki z oficjalnej strony TopWare.


*
 
Len
Post : 03 sty 2010 15:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To jedno z tych znakomitych rozwiązań, którymi szczycą się rosyjskie produkcje takie jak 7.62 czy właśnie Hired Guns (i uwierzcie mi - wiele, wiele więcej...). Pomieszczenie zostało skonstruowane, drzwi zrobione, schody również, ale... nie można tam wejść. Nie masz co się męczyć, w tej grze po prostu zdarzają się niewidzialne ściany (blokujące najemników, ale granaty już nie), jedną z nich postawiono na tych schodach. Cokolwiek byś nie zrobił to i tak tam nie wejdziesz.

I wątpię, aby właśnie tam był twój przeciwnik. Rozprosz się po całym sektorze, zarówno w Hired Guns jak i 7.62 często bywa tak, że wróg nagle pojawia się za twoimi plecami, choć gapiłeś się tam przez pół godziny a on nie miał jak tam dojść.


*
  WWW
Veadtuck
Post : 03 sty 2010 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 03.01.2010


I tak zrobię, chyba że wcześniej najemnicy zejdą na duszności albo ja na nerwicę. Postawiłem pytanie w ten sposób, bo czytałem na jakimś zagranicznym forum którego nazwy nie pomnę, że w jednym z tychże budynków znajduje się pojemnik z przydatnymi "goodies", ergo, da się tam wejść, ergo, mogą tam się chować przeciwnicy. No, ale to możemy w świetle Twojego posta wsadzić między bajki.

Dzięki za pomoc. :ok:


*
 
Len
Post : 03 sty 2010 17:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hehe, to może jest w grze jakiś błąd (nieprzewidziany przez twórców), który jednak pozwala na wejście do jednego z budynków :D Ja nie ryzykowałem nerwów i utraty czasu, nie warto się w to bawić tylko po to żeby dostać kilka pukawek.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron